امروز: يکشنبه 03 شهريور 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 29 تير 1393 - 13:45

اتحاد جنوب: امام جمعه شهرستان دیلم در جشن گلریزان که برای آزادی زندانیان غیر عمددر این شهرستان برگزار شد اظهار داشت:این مراسم که با هدف آزاد سازی زندانیان غیر عمد در استان بوشهر بلکه در سرتاسر جمهوری اسلامی درحال اجرا است ،جای تحصین وخداقوت دارد.

اتحاد جنوب: امام جمعه شهرستان دیلم در جشن گلریزان که برای آزادی زندانیان غیر عمددر این شهرستان برگزار شد اظهار داشت:این مراسم که با هدف آزاد سازی زندانیان غیر عمد در استان بوشهر بلکه در سرتاسر جمهوری اسلامی درحال اجرا است ،جای تحسین وخداقوت دارد.
به گزارش
اتحاد جنوب به نقل از روابط عمومی فرمانداری دیلم؛ وی بیان داشت : زندان افتادن افرادی که  جرائم آنهابرروی عمدواختیاروپیش بینی شده  نبوده است با کمک ومساعدت به این زندانیان که بساآبرومند هم هستندو با آزاد سازی آنها از بند زندان، از وجود آسیب های اجتماعی جلوگیری می کنیم.
سید ابوالحسن حسینی بوشهری تصریح کرد:کمک کردن در آزادی این زندانیان که به دلایل مختلف غیر عمد گرفتارشده اند ،یکی از وظایف شرعی است.
فرماندار شهرستان دیلم:با عرض تقدیر وتشکر ویژه از همه دست اندر کاران این جشن بزرگ ومعنوی درسطح  
استان وشهرستان که زمینه این امرخداپسندانه رادر ماه مبارک رمضان مهیا می کنند صمیمانه تقدیر وتشکر کردند.
قاسم قائدی فرماندار ونماینده عالی دولت در شهرستان دیلم گفت:این جشن همتی بلند با اهداف خداپسندانه است که در راه آزادسازی زندانیان غیرعمد وبرگشت آنها به آغوش خانواده همه ساله برگزار می گردد.
وی افزود:کمک خیرین  ومسئولین محترم شهرستان دیلم با توجه به اعتقادات وحس کمک رسانی ومساعدتی که دارند پیش قدم نسبت به شهرستان های دیگر بوده اند.
 قائدی اذعان داشت: کمک برای رهایی طیف گسترده‌ای از جامعه، از جمله خانواده‌های این افراد و خانواده‌های شاکیان از بند معضلات و مشکلات اجتماعی ستودنی است.
نماینده ستاددیه استان بوشهردر شهرستان دیلم گفت: سال گذشته ۲۲۵ زندانی جرائم غیرعمد با مبلغ بدهی ۱۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان در استان بود که با کمک خیرین به مبلغ ۳ میلیارد و ۸۲۰ میلیون تومان و اعطاء تسهیلات قرض‌الحسنه و  
 نفر از این زندانیان آزاد و به آغوش گرم خانواده خود برگشتند.۱۱۶
وی همچنین اعلام کرد: در حال حاضر ۱۰۹ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد به مبلغ بدهی ۱۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در زندان های استان هست.
همچنین دختران جانباز ۷۰%درصدی شهرستان دیلم باسن های ۱۲و۱۴سالگی از اهداکننده گان هدیه به این ستاد بودند.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین