امروز: سه شنبه 04 ارديبهشت 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 27 تير 1393 - 13:43

اتحاد جنوب: پاک نژاد گفت: شهر دیر یکی از شهر های قدیمی و مهم بندری استان میباشد که  توجه ویژه جهت بازار و بافت تجاری آن لازم و ضروریست با تشکر از شهرداری که فعالیت خاصی در این زمینه شروع نموده ادامه ی سامان دهی بازار و تجارت در دیر جهت رونق و اشتغال زایی لازم و ضروری است.

اتحاد جنوب: پاک نژاد گفت: شهر دیر یکی از شهر های قدیمی و مهم بندری استان میباشد که  توجه ویژه جهت بازار و بافت تجاری آن لازم و ضروریست با تشکر از شهرداری که فعالیت خاصی در این زمینه شروع نموده ادامه ی سامان دهی بازار و تجارت در دیر جهت رونق و اشتغال زایی لازم و ضروری است. 

به گزارش پارس خلیج: معاون سیاسی فرمانداری دیردر مراسم معارفه خود ضمن تسلیت ایام ضربت خوردن و شهادت امیر مومنان امام علی (ع) گفت : بعضی از روزها و ایام از ارزش و اعتبار خاصی برخوردار هستند ، یکی از این ایام شبهای قدر است ، شبی که ارزش و اعتبار آن به اندازه ایی است که آیاتی در قران کریم در وصف آن نازل شده است و علاوه بر این یکی از سوره های قران نیز به این نام مزین شده است و این نشان از عظمت و شرافت این روزها دارد .

27

معاون سیاسی فرمانداری دیر با اشاره به شعار اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی که از سوی مقام معظم رهبری برای سال ۱۳۹۳ نامگذاری شده است تصریح کرد:  برای تحقق شعار سال و عمل به منویات مقام معظم رهبری شیوه اجرایی مدیریت شهرستان باید تغییر و مدیریت جهادی با عزم ملی در همه زمینه ها اعمال شود.

 

تحقق حماسه ۲۴ خرداد با فرمان رهبری، مراجع تقلید،خصوصا آیت الله هاشمی و سید محمد خاتمی

وی خاطر نشان کرد:مقام معظم رهبری  تاکید بسیار داشتند که مردم پای صندوق های رای حاضر شوند و به مسئولین برگزار کننده هم سفارش کردند که رای مردم حق الناس است و پاسبان رای مردم باشید و از رای مردم پاسداری کنید و در پی آن همه ی مراجع مخصوصا ایت الله هاشمی رفسنجانی و سید محمد خاتمی مردم را تشویق به حضور در انتخابات کردند و در شهرستان دیر همانند سراسر کشور ستاد ائتلاف اصلاح طلبان مسولیت ستاد دکتر روحانی را پذیرفتند و با رای مردم دولت تدبیر و امید رقم خورد و همان گونه که تمامی دوستان گفتند تمام کارهای دولت تدبیر و مورد تایید همه بوده مخصوصا مقام معظم رهبری که دولت را تایید کردند.

25

استفاده از نظرات فکری و تخصصی نخبه های شهرستان در همه زمینه ها

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری دیر اظهار داشت: استفاده از نظرات فکری و تخصصی نخبه های شهرستان در زمینه های عملی ، فرهنگی ، ورزشی ، سیاسی ، اجتماعی و عمرانی با تشکیل کارگروه های تخصصی ؛ با توجه به پتانسیل های بالقوه ی شهرستان در زمینه ی تجارت ، صید و صیادی و امور بندری و تشکیل کارگروه ویژه در این زمینه الزامیست .

16

تشکیل کارگروه برای ساماندهی لنج های تجاری در دیر

پاکنژاد افزود: شهرستان دیر در گذشته دارای ۲۰۰ فروند لنج تجاری بوده اما متاسفانه طی این چند سال با توجه به مشکلات اقتصادی هم اکنون تعداد لنج های تجاری به ۵۰ فروند شاید هم کمتر از ۵۰ فروند رسیده است و امیدوارم که ما بتوانیم که کار گروه ویژه تشکیل بدهیم و این مشکلات را سروسامان دهیم.
وی خاطر نشان کرد:از آنجا که شهرستان دیر بیش از ۷۰ درصد در محدوده ی گازی و نفتی پارس شمالی و همسایگی با محدوده ی پارس جنوبی قرار گرفته است لزوم تشکیل کار گروه در این زمینه با استفاده از تجربیات و تحقیقات گذشته و استفاده از افراد آگاه و نخبه شهرستان ضروری میباشد.

 

اجازه ندهیم سرنوشت پارس شمالی به سرنوشت پارس جنوبی دچار شود

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری دیر گفت: در سالهای گذشته کارگروه هایی تشکیل شد و تحقیقاتی انجام شد و همه ی برنامه های پارس شمالی در شهرستان دیر بود و هست و ما باید از تحقیقات و تجربیات گذشته استفاده بکنیم و آن کاری هایی که در پاس جنوبی رخ داد نگذاریم که در پارس شمالی اتفاق بیفتد و آن مشکلاتی که در کنگان و عسلویه و بقیه ی شهرستان های جنوبی استان ما هست آن مشکلات گریبانگیر شهرستان دیر نشود.

ایشان تاکید کرد: شهرستان دیر یکی از مناطق جوان خیز استان میباشد که  فعال نمودن هیات های ورزشی لازم و ضروری است .

وی اظهار داشت:از آنجا که شهرستان دیر یکی از قطب های فرهنگی و هنری استان میباشد توجه ویژه جهت رشد گروه های فرهنگی و هنری با تاکید بر هنر اسلامی لازم و ضروری است .

23

مبلمان شهری شهرستان دیر با این سابقه طولانی قابل قبول نمی باشد

پاکنژاد خاطر نشان کرد: شهر های موجود در شهرستان به خصوص شهر دیر به عنوان مرکز شهرستان با ثابقه ای از سال ۱۳۴۴ تا به حال متاسفانه دارای ملبمان شهری مناسب و قابل قبول نمیباشد، لذا لازم و ضروری است که در کمیته ی برنامه ریزی شهرستان توجه ویژه ای جهت عمران شهری صورت گیرد حضور مدیران و مسئولین ادارات و نهاد های شهرستان در ارائه ی هر چه بیشتر خدمات صادقانه به مردم شریف و تعالی جایگاه شهرستان ضروری است.

 

شناسایی معادن موجود در شهرستان دیر

وی افزود: شهرستان دیر یکی از قطب های فعال در زمینه ی معادن و سنگ های معدنی است که متاسفانه تا کنون خوب سامان دهی نشده ضروریست کمیته ای فعال در این زمینه تشکیل و معادن موجود شناسایی و سامان دهی شود .

11

ادامه سامان دهی بازار تجارت در بندر دیر

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری دیر گفت: شهر دیر یکی از شهر های قدیمی و مهم بندری استان میباشد که  توجه ویژه جهت بازار و بافت تجاری آن لازم و ضروریست با تشکر از شهرداری که فعالیت خاصی در این زمینه شروع نموده ادامه ی سامان دهی بازار و تجارت در دیر جهت رونق و اشتغال زایی لازم و ضروری است .
ایشان تاکید کرد: شهر های بردخون ، آبدان ، دوراهک و روستاها تابع قطب کشاورزی شهرستان و استان محسوب میشوند که باید مورد توجه جدی قرار گیرند .

رسانه ها دین خود را به مردم و مسئولین ادا کنند.

پاکنژاد با تاکید به جایگاه ویژه رسانه در پیشرفت جامعه خاطر نشان کرد: رسانه ها و خبرنگاران و روابط عمومی ها جایگاه بسیار رفیعی دارند و امید است که با قلم خود و درج اخبار شهرستان دین خود را به مردم ادا و همواره مورد توجه مسئولین خواهند بود.

وی افزود: همان طور که همه میدانیم سربلندی ، عزت ، آرامش و آسایش ما از برکت خون شهدا و جانفشانی جانبازان و ایثار گران و خوانواده های آنهاست که که خوشبختانه دولت تدبیر و امید بویژه رییس جمهور توجه ویژه به آنها دارند لذا  ادارات و مسئولین محترم با حضور بین خانواده های این عزیزان خدمات آنها را عرج نهند.
 

 

چند توصیه ی مدیریتی :
۱- اطرافیان خود را هیچگاه تحت فشار قرار ندهید .
۲- عادت کنید به موقع در محل کار و جلسات حاضر شوید .
۳- تمام وقت خود را صرف کار کنید .
۴- از لحاظ جسمی خود را آماده و از لحاظ ذهنی خود را هوشیار نگه دارید .
۵- همان اندازه که در کار خود به جوانب فنی و مدیریتی توجه میکنید همان قدر هم به روابط انسانی توجه داسته باشید .
۶- قاطعیت در عمل ، شفافیت در گفتار و عمل قاطعیت در تصمیم گیری در جلسات داشته باشید.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1393/04/30 - 09:21
0
0
من هم بانظراحمدي موافق متاسفم براي كسي كه فرق مرجع وغيرمرجع راتشخيص نمي دهد تبريك به مردم خوب دير
1393/04/28 - 05:23
0
0
سلام هرچه گشتم نظرات جالب پیداکنم نیافتم فقط این رادیدم که ایشان فرق بین مرجع وغیر مرجع نمی داند امیدواریم خدا به حال مردم دیر رحم کند
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین