امروز: سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 01 ارديبهشت 1393 - 18:34

اتحاد جنوب: استاندار بوشهر گفت: با برنامه‌ریزی انجام شده در سد رئیسعلی دلواری در منطقه شبانکاره سرمایه‌گذار بحش خصوصی در پرورش ماهی در قفس و توسعه طرح‌های گلخانه‌ای 210 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری می‌کند.

اتحاد جنوب: استاندار بوشهر گفت: با برنامه‌ریزی انجام شده در سد رئیسعلی دلواری در منطقه شبانکاره سرمایه‌گذار بحش خصوصی در پرورش ماهی در قفس و توسعه طرح‌های گلخانه‌ای 210 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری می‌کند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر،  دکترمصطفی سالاری در نشست با مسئولان استان بوشهر با بیان اینکه استان دارای ظرفیت‌های مهمی در بخش‌های مختلف اقتصادی است اظهار کرد: استان بوشهر ظرفیت‌های مهمی در بخش آبزی پروری ، کشاورزی و توسعه طرح‌های گلخانه‌ای دارد که این توانمندی‌ها باید به سرمایه‌گذاران معرفی و شناسانده شود.
 
وی با بیان اینکه استان بوشهر دارای ظرفیت‌های مهمی در پرورش آبزیان دارد تصریح کرد: استان ساحلی بوشهر قابلیت مهمی در شهرها و روستاهای ساحلی برای پرورش آبزیان دارد که تاکنون از این ظرفیت به نحو مطلوب استفاده نشده است.
 
استاندار بوشهر افزود: تدوین بسته‌های سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف یک ضرورت است که این مهم باید در کارگروه بخش کشاورزی مطرح و تصمیم‌گیری شود.
 
دکترسالاری با بیان اینکه تامین آب دربخش‌های کشاورزی و صنعتی بهبود می‌یابد افزود: اکنون برای ساخت سد در شهرها و مناطق مختلف استان بوشهر در دست اجرا است که امسال با تصویب شورای اقتصاد سدهای دیگری در باغان، دشت پلنگ و باهوش تنگستان در استان بوشهراجرایی می‌شود که تاثیر بسزایی در توسعه طرح‌های مختلف کشاورزی دارد.
 
وی با بیان اینکه سد رئیسعلی دلواری به عنوان سرمایه مهم برای توسعه طرح‌های تولیدی است گفت: اکنون دو طرح پرورش ماهی در قفس با سرمایه‌گذاری 6 میلیارد تومان و توسعه طرح‌های کشت گلخانه‌ای با 150 میلیارد تومان در سد رئیسعلی دلواری مصوب شده است که سرمایه‌گذار کار خود را در این مهم بزودی اجرایی می‌کند. /حکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1393/02/01 - 22:40
0
0
درود بر استاندار : آقای سالاری لطف کنید در مورد کانال کشی آب از سد جهت پایین دست ها تجدید نظر شود بطوری که زمین های روستای مشفق آباد سعدآباد هم از این نعمت بهره مند گردند. با تشکر کشاورز مشفق آبادی
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین