امروز: پنجشنبه 30 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 04 بهمن 1392 - 18:24

اتحاد جنوب: شهردار بندر کنگان گفت: بانوان کنگان از هیچ امکانات تفریحی شهری بهره ندارند.

اتحاد جنوب: شهردار بندر کنگان گفت: بانوان کنگان از هیچ امکانات تفریحی شهری بهره ندارند.

به گزارش مهر، عبدالله حسینی کنگانی  عصر پنجشنبه در نشست شهرداری‌های استان بوشهر با استاندار اظهار داشت: قرار گرفتن تاسیسات پارس جنوبی در شهرستان کنگان باعث شده تا افراد با فرهنگ‌های مختلف به این شهر بیایند و شاهد حضور قومیت‌های مختلف در کنگان باشیم.

وی بر لزوم توسعه زیرساخت فرهنگی مذهبی در این شهر تاکید کرد و افزود: هر چند شاهد افزایش ۳٫۵ برابری شهر کنگان هستیم ولی امکانات و تجهیزات ما در همان میزان قبل باقی مانده است.

شهردار کنگان با اشاره به مشکلات برخی از شهرداری‌ها در زمینه تامین امکانات و تجهیزات، تصریح کرد: برخی از شهرداری‌های نوپا نیازمند توجه جدی هستند تا بتوانند فعالیت‌های مناسبی در شهر خود داشته باشند.

وی ادامه داد: شهرهای استان بوشهر دارای ظرفیت‌های بسیار خوبی در زمینه گردشگری هسند که باید حمایت لازم از این شهرها برای توسعه زیرساخت های گردشگری صورت بگیرد و این ظرفیت‌ها تقویت شوند.

 

لزوم توسعه زیرساخت‌های شهری متناسب با افزایش جمعیت

حسینی‌کنگانی گفت: با توجه به وجود پارس ۲ در شهرستان کنگان لازم است که شاهد توسعه زیرساخت‌های شهری و رفاهی و خدماتی در این شهر باشیم تا شاهد وقوع شرایط بحرانی به این خاطر نباشیم.

وی با اشاره به جمعیت ۲۴ هزار نفری کنگان در سال ۸۵، تاکید کرد: کنگان در حال حاضر ۷۶ هزار نفر جمعیت دارد و لازم است که زیرساخت‌های شهر نیز همگام با این جمعیت بهبود یابد.

شهردار کنگان در ادامه به برخی از مشکلات بانوان برای استفاده از امکانات شهری اشاره کرد و افزود: بانوان کنگان از هیچ امکانات تفریحی شهری بهره ندارند و لازم است که با توسعه زیرساخت‌ها، شاهد توجه ویژه به این قشر باشیم./حکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین