امروز: سه شنبه 28 آبان 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 15 دي 1392 - 13:15

بیش از چند روز از جعبه سانسور خواندن صداوسیما توسط هاشمی نمی‌گذرد، او صدا سیما را به تک صدایی و تک‌رایی نیز متهم کرد و در روزهای اخیر افراد زیادی انتقادات فراوانی به صدا و سیما وارد کرده‌اند.

بیش از چند روز از جعبه سانسور خواندن صداوسیما توسط هاشمی نمی‌گذرد، او صدا سیما را به تک صدایی و تک‌رایی نیز متهم کرد و در روزهای اخیر افراد زیادی انتقادات فراوانی به صدا و سیما وارد کرده‌اند.

به گزارش اتحادجنوب به نقل از جام نیوز؛ بیش از چند روز از جعبه سانسور خواندن صداوسیما توسط هاشمی نمی‌گذرد.

 

وی صدا سیما را به تک صدایی و تک رایی نیز متهم کرد و در روزهای اخیر افراد زیادی انتقادات فراوانی به صدا و سیما وارد کرده‌اند اما مثل اینکه باید صدا وسیما را به بی‌اخلاقی نیز متهم کرد.

 

در تاریخ هشتم دی علی مطهری نماینده مردم تهران در نطق میان دستور صحبت‌هایی درباره فتنه و حاشیه‌های پیرامون آن مطرح کرد جدای از انتقاداتی که به صحبت‌های وی شد و در این سطور ما قصد نقد آن را نداریم. اما در کمال تعجب در بخش خبری 20/30 در همان تاریخ خبرنگاری میکروفون را بدست گرفت و به میان مردم رفت و در اقدامی مضحک و بی‌هیچ توضیحی ازمردم خواست که این مثل را تکمیل کنند.

 

گیرم پدر تو بود فاضل ... از فضل پدر تو را ...

 

و مردم نیز مثل را تکمیل کردند و تعابیری از این مثل را گفتند و خبرنگار گزارش خود را به پایان برد و اصلا هیچ توضیحی نداد که منظور او این گزارش چه بوده است.

 

اما این گزارش ناگهان ذهن انسان را به سوی علی مطهری می‌برد و مشخص بود که منظور او علی مطهری است زیرا او فرزند مرتضی مطهری است و در همان روز نطقی را چه درست و چه غلط درباره فتنه مطرح کرده بود.

 

اما صدا وسیما که خود باید مروج اخلاق باشد در یک بی‌اخلاقی و عملی زشت و وقیحانه با استفاده از یک ضرب‌المثل چهره او را تخریب کرد. واقعا من مشابه چنین عمل زشتی را حتی در رسانه‌های ضد انقلاب درباره انقلابی‌ترین افراد این حکومت ندیده بودم. واقعا شگفتا./کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1392/10/21 - 01:14
0
0
وقتی در صدا و سیما به آیت ا... هاشمی و خانواده اش که این همه در راه پیروزی انقلاب اسلامی سختی کشیده اند ،و بارها هدف سوأ قصد عوامل ضد انقلاب قرار گرفته است، توهین میشود و اجازه دفاع به این روحانی مبارز داده نمیشود ، دیگر فرزند آیت ا... مطهری که جای خود دارد! ضرغامی هم مانند احمدی نژاد روزی میفهمد که دیگر دیر شده!
1392/10/16 - 09:28
0
0
بارها و بارها گفتم و بازم میگم مشکل مملکت ما همینه که دستگاه های تبلیغاتیش همه یکطرفه اصولگرایند و بس
1392/10/15 - 15:02
0
0
کیست که نداند صدا و سیما در بیان واقعیت قصور دارد و در حمایت از تندرویی و افراطی گری در کشور نقش اول را ایفا میکند؟ اگر جرات دارند نظرسنجی کنند ، حتی در خصوص مدیریت ضرغامی هم اگر نظرسنجی شود ، میزان نا خرسندی و نارضایتی مردم از وی مشخص میشود! البته چون رسانه به اصطلاح ملی، میداند نظرسنجی نمیکنند.
1392/10/15 - 14:20
0
0
تعجب میکنم تیتر زده اید یک بداخلاقی. کارصدا وسیما طوری بوده که بایدکارهای اخلاقی ودرستش را تیتر کنید سالهاست این جعبه سانسور یکطرفه و مغرضانه هرچه دلش خواسته گفته و کرده
1392/10/15 - 14:07
0
0
این آقایان صدا وسیما از کسی که واقعیت را بگوید بدشان می آید!!! وحاضرند به شکل های مختلف او را تحقیر کنند با توجه به اینکه صدا و سیما کارش این است که بی طرف باشد و صدای مسو لین کشور را به گوش مردم برساند این روش از دولت دهم مانده است.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین