امروز: سه شنبه 28 اسفند 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 14 دي 1392 - 10:29

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی بوشهر گفت: بر اساس مصوبه جرائم خشن، خودروهای مسافربر شخصی که به هر دلیل توسط پلیس متوقف می‌شوند به مدت 72 ساعت در پارکینگ توقیف خواهند شد.

اتحاد جنوب: مدیرعامل سازمان تاکسیرانی بوشهر گفت: بر اساس مصوبه جرائم خشن، خودروهای مسافربر شخصی که به هر دلیل توسط پلیس متوقف می‌شوند به مدت 72 ساعت در پارکینگ توقیف خواهند شد.

عبدالرسول رمضانی شامگاه جمعه در حاشیه مراسم تجلیل از رانندگان تاکسی شهر بوشهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در شهر بوشهر 620 تاکسی زرد رنگ و 800 راننده فعالیت می‌کنند.

وی افزود: شش مدل تاکسی شامل بی‌سیم، فرودگاه، ترمینال، گردشگری، خطی و بانوان در سطح شهر بوشهر فعالیت می‌کنند.

مدیرعامل تاکسیرانی بوشهر اضافه کرد: این تاکسی‌ها روزانه حدود 5 هزار مسافر را در سطح شهر بوشهر جابجا می‌کنند.

رمضانی با اشاره به مشکلات تاکسیرانی بوشهر بیان کرد: در سال 89 ـ 90 800 دستگاه تاکسی برای استن سهمیه گرفتیم که به دلیل کمبود متقاضی این سهمیه جذب نشد و تنها 23 دستگاه جذب کردیم.

وی بیان کرد: یکی دیگر از عمده مشکلات فعالیت راحت و دغدغه مسافربرهای شخصی و بی قید و بند تاکسی‌های تلفنی‌ است که باید به این مشکل رسیدگی شود./ب1

فارسکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1392/10/14 - 14:02
0
0
با سلام - گران ترين نرخ جابجايي مسافر متعلق به كدام شهر است؟ بنا به فرمايش جناب آقاي عبدالرسول رمضاني مدير عامل محترم سازمان تاكسيراني شهر بوشهر، مجموع تاكسي هاي شش گانه بي سيم ، فرودگاه، ترمينال، گردشگري، خطي و بانوان شهر بوشهر دقيقآ 620 دستگاه است كه روزانه در مجموع حدود 5000 نفر را در سطح شهر و حومه جابجا مي كنند! دقت كرديد؟ يعني به عبارتي هر دستگاه تاكسي در طول روز تنها 8 نفر!!! مسافر را جابجا مي كند و لابد امورات زندگي رانندگانشان نيز به وسيله ي تنها همين 8 نفر تآمين مي شود. حالا شما حساب كنيد هر مسافر براي طي هر مسير چه مبلغي به راننده بپردازد كه هزينه بنزين و روغن و لوازم يدكي و قسط ماشين و... را جبران كند و براي راننده هم به صرفه باشد!! يا خداي ناخواسته گوش شيطان كر ماجراي فروش بنزين آزاد و دربستي و سرويس شخصي از مابهتران! همه و همه شايعاتي بي اساس و ساخته و پرداخته ي اذهان بيمارگونه ي بيگانگان و اجانب از خدا بي خبر است!
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین