امروز: يکشنبه 21 خرداد 1402
  طراحی سایت
تاريخ انتشار: 16 آبان 1392 - 18:22
اختصاصی اتحادجنوب/ با حضور مسئولین کشوری، استانی و شهرستانی صورت گرفت:

روز پنج شنبه 16 آبان ماه با حضور مشاور وزیر نیرو و مسئول پروژه های برق رسانی به روستاهای کشور، نماینده مردم دشتستان و جمعی از مسئولین شهرستانی ، کلنگ برق رسانی به روستاهای صعب العبور بخش ارم دشتستان بر زمین زده شد. در این مراسم، کلنگ برق رسانی به روستاهای بخش ارم دشتستان از قبیل لرده، جم غاری، ناخا، باغ تاج و انارستان به زمین زده شد...

اتحادجنوب- هدیه بیت سیاح: روز پنج شنبه 16 آبان ماه با حضور مشاور وزیر نیرو و مسئول پروژه های برق رسانی به روستاهای کشور، نماینده مردم دشتستان و جمعی از مسئولین شهرستانی ، کلنگ برق رسانی به روستاهای صعب العبور بخش ارم دشتستان به زمین زده شد.


در این مراسم، کلنگ برق رسانی به روستاهای بخش ارم دشتستان از قبیل لرده، جم غاری، ناخا، باغ تاج و انارستان به زمین زده شد.


گفتنی است این روستاها، پیش از این در سال 90 با استفاده از سلول های خورشیدی، برق دار شده بودند اما بنا به خواسته اهالی آنجا و با پیگیری هایی که نماینده دشتستان از طریق وزارت نیرو انجام داد، در نهایت عملیات برق رسانی از طریق شبکه برق اجرایی شد.

نماینده مردم دشتستان در این آیین گفت: مقام معظم رهبری بارها تاکید داشته اند که مسئولین به مردم خدمت رسانی کنند، یعنی خودشان کاستی ها و نیازهای مردم را شناسایی و در راستای برطرف سازی آن اقدام کنند.

سید مهدی موسوی نژاد اضافه کرد: با برق رسانی به روستاهای منطقه گیسکان دشتستان، بسیاری از مشکلات و گرفتاری های مردم این منطقه از قبیل اشتغال نیز برطرف خواهد شد و این نقطه امیدی در جهت سازندگی هر چه بهتر دشتستان است.


وی اضافه کرد: روستائیان بار جامعه نیستند، چرا که این افراد با تولید گوشت، محصولات لبنی و ... بار جامعه را بر دوش می کشند لذا مسئولین نیز باید بار روی دوش آنها را سبک کرده و در حل مشکلاتشان همواره اقدام نمایند.


وی نبود آب، برق و جاده دسترسی به این روستاها را از جمله مهمترین مشکلات روستائیان منطقه گیسکان دشتستان دانست و عنوان داشت: به زودی همه ی این 5 روستا از نعمت برق بهره مند خواهد شد همچنین به صورت موقت با استفاده از تانکرهای آب رسانی، آب مورد نیاز روستائیان این مناطق در اختیارشان قرار خواهد گرفت تا اقدامات مطالعه آب رسانی و پمپاژ آب به این روستاها نیز انجام گیرد و بعد از برق، شاهد آب رسانی به این روستاها نیز باشیم.حاشیه ها:

بکش و نکش جناب فرماندار و نماینده دشتستان:

در این مراسم، از چند روستا بازدید به عمل آمد که در هر روستا، اهالی مهمان نواز و خونگرم منطقه گیسکان،  به یمن حضور مسئولین و بنا به رسم مهمان نوازی، خواستار قربانی کردن تعدادی از دام های خود  می شدند که این امر با مخالفت نماینده دشتستان تا حدی صورت نگرفت تا اینکه در یکی از روستاها، جناب فرماندار گفت: بکشید؛ قربانی کنید، قربانی خوب است و این چنین شد که بنا به خواسته فرماندار، یکی از این دام ها، قربانی قدوم مسئولین گرامی شود.


*از جمله نکات جالب در این مراسم، حضور تعدادی از اعضای شورای شهر برازجان بود که گاهاً تلاش های زیادی در جهت رفع مشکلات این روستاها از جمله بحث تملک زمین انجام می دادند و سخنرانی هایی را داشتند که خالی از لطف نبود.

 

 کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1392/08/22 - 17:22
0
0
....................اونم ک تو عکس چهارمی خوابه واقعا برا استانمون متاسفم
چند نفر به یه نفر ؟!!!
آخه این رسم مردونگیه ؟!!!
آخه تو کدوم کتاب اومده که این همه آدم ، اونم نه آدمای عادی ، همه ماشاءالله ، هزار ماشاءالله ،مدیر کل و معاون مدیر و کارمند ادارات کل و رییس و مدیر و نماینده و بخشدار و فرماندار و ... و اینهمه ماشین و اینهمه خدمتگذار صدیق و دلسوز ، بریزن رو سر یه کلنگ بدبخت پیر زنگ زده ی دسته کوتاه ، و بعد هی بزنند تو سرش تا بره زیره گِل ؟؟؟؟؟!!!!
مگه برا چال کردنه چند سانتی متری ، چند تا آدم میخواد؟!!!! چقه باید ناشتا و شوم درست کنن ؟؟!!!

آقا....؛ فکر میکنی ، اون روایتی که درباره ی امیر مومنان، امام اول ما شیعیان گفته شده که: با دستان مبارک خودشون چاه کندند و نخلستان برپا کردند و بعد همونجا بدون فیلمبرداری و عکس و افتتاحیه و اختتامیه، به نام مردم ثبتش کردند ، صحت داره ؟!!!!!!!!!!!!

بعضی آقایان محترم ؛ فکر میکنید من و شما بعنوان شیعه ی سینه چاک!!! آن امام عزیز ، با این روایت و عمل به آن، سنخیت و قرابتی هم داریم؟!!!!!

به کجا چنین شتابان؟!!!!
1392/08/19 - 23:04
0
0
آقا وحید راست میگه ، اما آقا وحید ؛شما که میدونید ، خیلی از مسئولین ما به ویژه مجلس نشینانمان ، خانوادگی امور خیر را میگردانند ، تا هم ثوابی ببرند و هم کبابی !!!!!
شاید منم بودم همین کار را میکردم ، تو هم بودی همین کار را میکردی !!!!

آخه ما ، شیعه ی مولا هستیم !!!! و کف دست برادرمون عقیل آتیش میذاریم تا بهش بفهمونیم ، درسته من در رأس حکومتم، اما همه برایم یکسانند و ... !!!!

آخه ما ، شیعه ی امیرمومنان (ع) هستیم و چراغ بیت المال را خاموش میکنیم و ... !!!!
....................................................................
پاسخ: پوزش ما را بخاطر حذف بخشی از کامنتتان بپذیرید.
1392/08/19 - 22:54
0
0
جالب است بشنوید و بدانید: این کار یه پروژه ی نون و آب دار برا خیلی ها است. حداقل چیزی که تا چند سال آینده از توش درمیاد: چند آپارتمان شیک تو شیراز ، چند ماشین شاسی بلند، چند... !!!!
جالب اینجاست که به این بندگان خدا گفته شده : برق از مسیر (جاده) میگذرد ، هزینه های رساندن برق از جاده تا منزل با خودتان است.

جالب است بدانید: آخر این مسیر میرسد به روستایی به نام سوک، که باغ بعضی ها ... اونجاست و تلاش برای عملیاتی کردن و رساندن هر گونه خدماتی برای این روستای سالی چند ماهی فقط 20 نفر ، از واجبات است.

جالب است بدانید : که در روستاهای بین راه این پروژه ی طبیعتاً میلیاردی، خانواده هایی که بصورت دائمی زندگی میکنند فقط به اندازه ی انگشتان دست است و برای بسیاری از این عزیزان ، گیسکان فقط تفریحگاهی بیش نیست.

پس جالب است اگر نتیجه گرفته شود : که این عملیات و کار خدا پسندانه ، در امتداد همان کارهای خداپسندانه ی دولت دهم است و چیزی نیست جز تبلیغات برای یک نفر و یا چند نفر و سپس سفره ی پهنی و چند تیکه ی بزرگ ...

خدایا به فریادمان برس.
پاسخ: انتشار این نظر به معنای تایید مفاد آن نمی باشد.
1392/08/17 - 16:42
0
0
منظور بنده رو نگرفتید دووووست عزیز!
1392/08/17 - 12:16
0
0
برق رو کارگرای پیمانکاری بدبخت اداره برق که چهار ماه چهار ماه حقوق نمیگیرن میکشن حالشو اقایان میبرن - کاش یکی از این اقایان بجای این موضوع فکر سه برابر شدن قیمت امتیاز برق و واگذاری نصب کنتور برق هوشمند به یه شرکت غیر بومی و رسیدنش به 5 میلیون تومان برای کشاوزرز بدبخت بیچاره بودن
1392/08/17 - 11:40
0
0
ایشون پدر نماینده دشتستان در مجلس هستند
1392/08/17 - 09:17
0
0
میگم اون اقایی که دارن کلنگ افتتاح میزنند چه کاره هستند!!؟
1392/08/16 - 20:43
0
0
اعضاي شوراي شهر اونجا چه نقشي دارن . چي ميخوان برسونن چرا عوام فريبي ميكنند اين كار هيچ ربطي به شوراي شهر برازجان نداره . سالي كه نكوست از بهارش پيداست
1280/09/23 - 00:15
0
0
هی عامو هی چقدر ساده هستین.........
پاسخ: با عرض پوزش قسمتهای حذف شده کامنتتان قابل انتشار نبود.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • .: مصطفی بهبهانی مطلق حدود 8 ساعت قبل گفت: با سلام حادثه ها ...
 • .: جواد حدود 17 ساعت قبل گفت: تناقض در گفتار شما ...
 • .: علی 1 روز قبل گفت: با سلام . چرا ...
 • .: مصطفی بهبهانی مطلق 1 روز قبل گفت: با سلام چقدر کیف ...
 • .: بهنام حدود 2 روز قبل گفت: کاملا مشخصه که این ...
 • .: پاکدخت حدود 2 روز قبل گفت: این عکس گلشیفته فراهانی ...
 • .: برازجان حدود 3 روز قبل گفت: درود بر آقای زاهدی ...
 • .: مصطفی بهبهانی مطلق حدود 4 روز قبل گفت: با سلام مطمئنا کار ...
 • .: صدرالله حدود 4 روز قبل گفت: سلام ما خریدارن زمینهای ...
 • .: شهروند.دشتستان. حدود 4 روز قبل گفت: هه هه .گندم وارداتی ...