امروز: دوشنبه 28 خرداد 1403
  طراحی سایت
تاريخ انتشار: 24 ارديبهشت 1402 - 12:18

اتحادخبر:  مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس ضمن تشریح برنامه‌های استانی گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر، تاکید کرد که دفاع مقدس حلقه پیوند ساحت‌های مختلف و بنیان نظام اسلامی و انقلابی است.

 

اتحادخبر:  مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس ضمن تشریح برنامه‌های استانی گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر، تاکید کرد که دفاع مقدس حلقه پیوند ساحت‌های مختلف و بنیان نظام اسلامی و انقلابی است.

اعلام برنامه‌های سالروز فتح خرمشهر در فارس

سردار پاسدار سعید کوشکی جهرمی یکشنبه ۲۴ اردیبهشت در جلسه شورای اداری فارس ادامه داد: وقتی در سیرت و منش رهبر معظم انقلاب تامل می‌کنیم، متوجه می‌شویم که در تمام راهبری و راهبردهایی که ایشان برای پیشرفت انقلاب و کشور و عبور از گذرگاهها تبیین کردند، توجه ویژه به دفاع مقدس و ارزش‌های حاصل از آن مشهود است.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس گفت: هر جا فرمان ولی خدا را مبتنی بر ارزش گذاری پذیرفتیم و محقق کردیم، هم برکت اخروی و هم دنیوی نصیبمان شد، لذا امروز هم اگر می‌خواهیم در مقابله با تهاجم ترکیبی موفق شویم باید مناسبت‌های پیش رو را پرچمداری و از ظرفیت‌ها به نحو مطلوب برای قدرتمند کردن جامعه ایمانی استفاده کنیم.

سردار کوشکی به فتح خرمشهر و سابقه و پیشینه مردم فارس در این پیروزی و دوران دفاع مقدس هم اشاره و عنوان کرد: فارس به لحاظ حضور و تاثیرگذاری در دوران دفاع مقدس رتبه سوم، اما در گرامیداشت و استفاده از این ظرفیت عظیم رتبه ٢٣ و ٢٤ را دارد.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشرارزش‌های دفاع مقدس فارس خطاب به مسئولان گفت: هرکجا به ارزش‌های شهدا تاسی پیدا کرده‌اید هم برای خود و هم جامعه برکت داشته است.

وی همچنین به راه‌اندازی ستادی استانی برای گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر در سوم خرداد اشاره و خاطرنشان کرد: برنامه‌هایی اثرگذار پیش بینی شده و که البته مدیران دستگاه‌های اجرایی هم باید تلاش کنند برای عمومیت بیشتر، این برنامه‌ها در فضاهای باز و تفرجگاهها اجرایی شوند.

سردار کوشکی در خصوص برنامه‌های این ایام گفت: برگزاری صبحگاه مشترک در سوم خرداد در پادگان امام حسین(ع) با محوریت سپاه فجر فارس، تجلیل از فاتحان سوم خرمشهر، انجام تبلیغات محیطی در خیابان‌ها و شهرها، برگزاری جشن پیروزی و فتح خرمشهر، اجرای برنامه تبیینی دلایل ادامه جنگ پس از فتح خرمشهر، برگزاری اردوهای خانوادگی در موزه فرهنگی دفاع مقدس، شناسایی و افتتاح پروژه های عمرانی و سرکشی از خانواده شهدا و ایثارگران به ویژه کسانی که در فتح خرمشهر حضور داشتند از مهمترین این برنامه‌هاست.

او تاکید کرد: یاد و خاطره رشادت‌ها در ادارات استان در دستور کار قرار گیرد و به راحتی از کنار آن عبور نشود و در همین راستا در سامانه‌ای که معرفی خواهد شد، برنامه‌های دستگاه‌ها برای ارزیابی عملکرد ثبت شود.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس در خاتمه سخنان خود ابراز امیدواری کرد که در سفر دوم ریاست جمهوری در حوزه دفاع مقدس با یک نگاه ویژه عقب ماندگی‌ها را جبران شوند.

 کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • .: وحید حدود 4 روز قبل گفت: زهی خیال باطل ...
 • .: سیده فاطمه هدایت حدود 4 روز قبل گفت: چه دلسوزانه و زبان ...
 • .: ساسان جهــــانبانی حدود 4 روز قبل گفت: لازم نیست حتماً عالی ...
 • .: جواد حدود 5 روز قبل گفت: پارس شمالی باید مستقل ...
 • .: احسان حدود 5 روز قبل گفت: اگه به موسوی دسترسی ...
 • .: حسین داو طلب پور حدود 6 روز قبل گفت: واژه ی "معلم" یک ...
 • .: علی حدود 7 روز قبل گفت: عکس مدارکاشم میزاشتید دیگه ...
 • .: قاسم نوشاد حدود 7 روز قبل گفت: با سلام و خدا ...
 • .: مهدیار حدود 7 روز قبل گفت: دقیقا نظر جنابعالی درست ...
 • .: همشهری حدود 8 روز قبل گفت: درود بر شما ...