امروز: دوشنبه 28 خرداد 1403
  طراحی سایت
تاريخ انتشار: 23 اسفند 1401 - 08:42
دادستان عمومی و انقلاب استان بوشهر:

اتحادخبر: دادستان عمومی و انقلاب استان بوشهر گفت: احداث سالن تشریح پزشکی قانونی برای کالبدشکافی در شمال و جنوب استان بوشهر مورد نیاز و ضروری است.

 

اتحادخبر: دادستان عمومی و انقلاب استان بوشهر گفت: احداث سالن تشریح پزشکی قانونی برای کالبدشکافی در شمال و جنوب استان بوشهر مورد نیاز و ضروری است.

احداث سالن تشریح پزشکی قانونی درشمال و جنوب استان بوشهر ضروری است

به گزارش مهر، علی حسن پور بعد از ظهر دوشنبه در آئین بهره برداری ساختمان پزشکی قانونی گناوه اظهار داشت: توسعه تشکیلات اداری در هر مرحله‌ای که انجام می‌شود بیشتر برای حل مشکلات مردم است و اگر برای مثال در این شهرستان ساختمان پزشکی قانونی افتتاح می‌شود نیز به همین دلیل و کاستن از مشکلات مردم است.

دادستان عمومی و انقلاب استان بوشهر با تقدیر از تلاش‌های رئیس مرکز پزشکی قانونی گناوه گفت: کار پزشکی قانونی کار بسیار سخت است و با وجود همه مشکلات این پزشک با همت خود در این زمینه همکاری لازم را داشته و دارند که قابل تقدیر است.

وی با بیان اینکه در پزشکی قانونی دو مورد مهم معاینات و تشریح مطرح است افزود: احداث سالن تشریح پزشکی قانونی برای کالبدشکافی در شمال و جنوب استان بوشهر موردنیاز و ضروری است تا از آلام و رنج همراهان متوفی و مردم در شرایط سخت از دست دادن نزدیکان کاسته شود و شرایط رفاه بیشتر آنها فراهم شود.

وی گفت: اگر علت فوت تعیین نشود و فرد فوت شده مجهول باشد بسیاری از خدمات ممکن نیست و حتی وراث نمی‌توانند از بسیاری از خدمات استفاده کنند لذا باید علت فوت تعیین شود که این امر بدون سالن تشریح امکان پذیر نیست.

دادستان عمومی و انقلاب استان بوشهر گفت: نیاز است احداث سالن تشریح برای پزشکی قانونی گناوه در دستور کار قرار گیرد.

وی با اشاره به زندان در حال احداث گناوه افزود: با توجه به اینکه زندان در گناوه در حال احداث است که این هم برای کاستن از مشکلات مردم است، امیدواریم هرچه زودتر آماده بهره برداری شود.

در این آئین ساختمان پزشکی قانونی شهرستان گناوه با اعتبار ۴۶ میلیارد ریال و با زیربنای ۱۵۰ مترمربع با حضور مسئولان استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید.

 کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • .: وحید حدود 4 روز قبل گفت: زهی خیال باطل ...
 • .: سیده فاطمه هدایت حدود 4 روز قبل گفت: چه دلسوزانه و زبان ...
 • .: ساسان جهــــانبانی حدود 4 روز قبل گفت: لازم نیست حتماً عالی ...
 • .: جواد حدود 5 روز قبل گفت: پارس شمالی باید مستقل ...
 • .: احسان حدود 5 روز قبل گفت: اگه به موسوی دسترسی ...
 • .: حسین داو طلب پور حدود 6 روز قبل گفت: واژه ی "معلم" یک ...
 • .: علی حدود 7 روز قبل گفت: عکس مدارکاشم میزاشتید دیگه ...
 • .: قاسم نوشاد حدود 7 روز قبل گفت: با سلام و خدا ...
 • .: مهدیار حدود 7 روز قبل گفت: دقیقا نظر جنابعالی درست ...
 • .: همشهری حدود 8 روز قبل گفت: درود بر شما ...