کد خبر: 174316 ، سرويس: ورزش
تاريخ انتشار: 13 بهمن 1401 - 09:48
بعد از منتفی شدن جذب بازیکن تراکتور؛
استقلال با هافبک خارجی به توافق رسید

اتحادخبر: باشگاه استقلال با یک هافبک خارجی به توافق رسید و این بازیکن چند روز دیگر برای عقد قرارداد وارد تهران می شود.

اتحادخبر: باشگاه استقلال با یک هافبک خارجی به توافق رسید و این بازیکن چند روز دیگر برای عقد قرارداد وارد تهران می شود.

استقلال با هافبک خارجی به توافق رسید

به گزارش مهر، تیم فوتبال استقلال بعد از رفع محرومیت از نقل و انتقالات، اقدامات خود را برای جذب بازیکنان جدید آغاز کرد و با یک هافبک خارجی به توافق دست یافت.

استقلال که با هدایت ریکاردو ساپینتو مدافع عنوان قهرمانی مسابقات لیگ برتر است، در نیم فصل اول عملکرد دور از انتظاری داشت و به همین جهت تقویت تیم را در نقل و انتقالات زمستانی در دستور کار قرار داد.

با خارج شدن نام سیاوش یزدانی از لیست استقلال، آبی پوشان دارای یک سهمیه برای جذب بازیکن جدید شدند و به گفته علی امیری قائم مقام باشگاه استقلال، این سهمیه به یک هافبک خارجی اختصاص یافته است.

امیری در برنامه شب های فوتبالی در این خصوص گفت: این بازیکن در پست هافبک نفوذی بازی می کند و آقای فتح الله زاده (مدیرعامل استقلال) خودش با او مذاکره کرد.

به گفته امیری، این بازیکن چند روز دیگر وارد ایران می شود تا اقدامات مربوط به امضای قراردادش را انجام بدهد.

قائم مقام باشگاه استقلال همچنین تأکید کرد که پنجره نقل و انتقالات این تیم بعد از پرداخت مطالبات گابریل پین و میلیچ پرداخت شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، استقلال برای این پست قصد داشت ابتدا آلوز بازیکن تیم فوتبال تراکتور را در اختیار بگیرد و مذاکراتی هم با این بازیکن انجام شد اما باشگاه تراکتور با فروش هافبک خود مخالفت و قرارداد او را تمدید کرد.

لينک خبر:
https://www.ettehadkhabar.ir/fa/posts/174316