امروز: يکشنبه 21 خرداد 1402
  طراحی سایت
تاريخ انتشار: 15 دي 1401 - 08:55

اتحادخبر: مربی اسپانیایی سابق تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان که بعد از جدایی از این تیم هنوز نتوانسته ایران را ترک کند، از سفارتخانه به دلیل عدم همکاری برای حل مشکلش گلایه کرد.

اتحادخبر: مربی اسپانیایی سابق تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان که بعد از جدایی از این تیم هنوز نتوانسته ایران را ترک کند، از سفارتخانه به دلیل عدم همکاری برای حل مشکلش گلایه کرد.

گرفتاری عجیب مربی اسپانیایی در ایران/ سفارت پاسخ نامه نمی‌دهد!

به گزارش مهر، «رودریگو هرناندو» مربی اسپانیایی که در کنار محمدرضا مهاجری در کادر فنی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان حضور داشت، بعد از برکناری مهاجری از این تیم جدا شد اما باوجود گذشت چند هفته هنوز موفق نشده است ایران را ترک کند.

طبق اعلام روزنامه مارکا اسپانیا، موانع و مشکلات بوروکراتیک و اداری تاکنون اجازه نداده است هرناندو به اسپانیا بازگردد؛ در حالی که این مربی حاضر است شخصاً مالیاتش را هم پرداخت کند.

هرناندو در این خصوص گفت: روز ۲۲ دسامبر با سفارت تماس گرفتم تا خروج از باشگاه را بررسی کنم. مشکل این است که من در یک دایره بسته هستم. برای اینکه بتوانید کشور را ترک کنید باید مقداری مالیات بپردازید که من از جیب خود می‌پردازم. این مشکلی نیست، اما با شرایط فعلی ایران، سیستم پرداخت بسته است، بنابراین نمی‌توانم آن را پرداخت کنم و از من کدی می‌خواهند که تولید نمی‌شود. سیستم بسته است.

 

گرفتاری عجیب مربی اسپانیایی در ایران/ سفارت پاسخ نامه نمی‌دهد!

 

وی افزود: از سفارت به من گفتند که می‌خواهند به من کمک کنند و نگران نباشم چون من یک شهروند خارجی در این کشور هستم. آنها به من گفتند برای آنها ایمیل ارسال کنم. در ۲۲ دسامبر برای آنها ایمیل فرستادم اما جوابم را ندادند. یک ایمیل دیگر برایشان فرستادم و مجبور شدم از شهر محل تیم (مسجد سلیمان) به تهران بیایم (حدود ۸۰۰ کیلومتر مسافت بین دو شهر است) و شخصاً در سفارت حاضر شوم چون هیچ پاسخی نداشتند.

مربی اسپانیایی و سابق نفت مسجد سلیمان با بیان اینکه سفارت کاری برای حل مشکلش انجام نداده است، تاکید کرد: آنها مرا به باشگاهی ارجاع دادند که دیگر در آن کار نمی‌کنم و باشگاه را به خاطر وضعیتم مقصر می‌دانستند. باشگاهی که مرا اخراج کرد، مقصر بسته بودن سیستم نیست.

هرناندو همچنین با بیان اینکه از این شرایط نگران است گفت: وضعیت خوشایندی نیست و اوقات خوبی را سپری نمی‌کنم.

به گزارش مارکا، این مربی پس از فسخ قرارداد با نفت مسجد سلیمان به هتلی در تهران آمده و در تلاش برای حل مشکل خود است. او در تهران با «پپه لوسادا» مربی اسپانیایی پرسپولیس یکی از بزرگترین تیم‌های ایران آشنا شده و دیدار کرده است.

 کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • .: مصطفی بهبهانی مطلق حدود 6 ساعت قبل گفت: با سلام حادثه ها ...
 • .: جواد حدود 15 ساعت قبل گفت: تناقض در گفتار شما ...
 • .: علی حدود 22 ساعت قبل گفت: با سلام . چرا ...
 • .: مصطفی بهبهانی مطلق 1 روز قبل گفت: با سلام چقدر کیف ...
 • .: بهنام حدود 2 روز قبل گفت: کاملا مشخصه که این ...
 • .: پاکدخت حدود 2 روز قبل گفت: این عکس گلشیفته فراهانی ...
 • .: برازجان حدود 3 روز قبل گفت: درود بر آقای زاهدی ...
 • .: مصطفی بهبهانی مطلق حدود 3 روز قبل گفت: با سلام مطمئنا کار ...
 • .: صدرالله حدود 4 روز قبل گفت: سلام ما خریدارن زمینهای ...
 • .: شهروند.دشتستان. حدود 4 روز قبل گفت: هه هه .گندم وارداتی ...