امروز: پنجشنبه 13 بهمن 1401
  طراحی سایت
تاريخ انتشار: 05 آذر 1401 - 10:48
امام جمعه شیراز:

اتحادخبر: نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز تاکید کرد که مردم پای دیانتشان ایستاده‌اند و فضای دیانت در فارس بر بی حجابی غلبه کرده است.

 

اتحادخبر: نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز تاکید کرد که مردم پای دیانتشان ایستاده‌اند و فضای دیانت در فارس بر بی حجابی غلبه کرده است.

دیانت مردم فارس بر بی حجابی غلبه کرده است/پیگیری سند فرهنگی استان

به گزارش مهر، آیت الله لطف الله دژکام در نشست مشترک اعضای جامعه روحانیت شیراز با مسئولان آموزش و پرورش استان فارس، اهمیت آموزش و پرورش را مورد توجه قرار داد و گفت: اینکه دو مرتبه متوالی جامعه روحانیت جلسه مشترک با آموزش و پرورش استان برگزار می‌کند، نشان از اهمیت و جایگاه مهم این اداره دارد.

وی با تاکید بر اینکه پای کار آموزش و پرورش تا حد توان ایستاده‌ایم و تا هر جایی که نیاز باشد همکاری می‌کنیم، اضافه کرد: با توجه به اینکه در چند دهه گذشته کارهایی در آموزش و پرورش بر زمین مانده بود و تشکیل دولت جدید موجب شد تا تمام کارهای زمین مانده عملیاتی شود، دشمنان از این موضوع ترسیده و لذا از این رو می‌خواستند کاری کنند تا جلو پیشرفت‌ها را بگیرند.

نماینده ولی فقیه در فارس به سند تحول آموزش و پرورش و نقشه مهندسی فرهنگی فارس اشاره و اضافه کرد: باید کارهای اساسی که در این دولت آغاز شده را پیگیری کنیم که از جمله آن می‌توان به سند در رابطه با فرهنگ و آموزش و پرورش اشاره کرد که یک دهه خاک می‌خورده است.

او با بیان اینکه این موضوع جزو دغدغه دولت قبل نبوده است، اما اکنون این دو سند جزو دغدغه‌های این دولت به شمار می‌رود، تأکید کرد: تمام کارهایی که نیاز است تا سند تحول آموزش و پرورش و برش نقشه مهندسی عملیاتی شود را با جدیت پیگیری می‌کنیم.

امام جمعه شیراز با اشاره به فعالیت کمیته همکاری‌های حوزه و آموزش و پرورش یادآور شد: این کمیته به صورت ماهیانه جلسه برگزار می‌کند و یک سری فعالیت‌هایی از جمله طرح امین را پیگیری می‌کند که در این طرح، امسال طلاب، کار تربیتی در آموزش و پرورش انجام می‌دهند.

آیت‌الله دژکام با بیان اینکه در این طرح طلاب مستقیم با دانش آموزان در مدارس ارتباط هستند، خاطرنشان کرد: طلاب در طرح امین استخدام آموزش و پرورش نمی‌شوند بلکه در بحث تربیتی فعالیت می‌کنند و مطمئن هستیم این عقب ماندگی را جبران خواهیم کرد و سرافکندی با دشمنان خواهد بود.

دژکام در واکنش به حوادث اخیر عنوان کرد: بانوان استان فارس پای حجاب ایستاده‌اند و نباید نگران باشیم؛ ما به مردم اطمینان داریم؛ مردم به خاطر دیانت خود حجابشان را نگاه می‌دارند، البته ممکن است در جایی شاید از مسئولی هم ناراحت باشند، اما حاضر نیستند از دین و دیانت و خون شهدا بگذرند.

نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز خاطرنشان کرد: فضای دیانتی استان بر بی حجابی غلبه کرده و دشمنان را رسوا کرده است.

 کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • .: مجید 1 روز قبل گفت: ضمن تشکر از دلسوزی ...
 • .: شولی 1 روز قبل گفت: سلام و عرض ادب ...
 • .: محسن حدود 3 روز قبل گفت: سلام خسته نباشید خدمت ...
 • .: احسان حدود 5 روز قبل گفت: کاش مسعول خانه مشارکت ...
 • .: همشهری حدود 5 روز قبل گفت: اینم یه حرکت نمایشی ...
 • .: reza حدود 7 روز قبل گفت: خداییش این فرماندار چیزی ...
 • .: علی حدود 7 روز قبل گفت: درود....👌👌👌👌 ...
 • .: شولی حدود 8 روز قبل گفت: سلام و ادب حدمت ...
 • .: سلام حدود 8 روز قبل گفت: آقای دکتر با این ...
 • .: فرشته حدود 8 روز قبل گفت: احسنت به هوش و ...