امروز: سه شنبه 25 تير 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 12 مرداد 1392 - 23:52
منتخب مردم آبپخش در انتخابات چهارمین دوره شورای اسلامی شهر

منتخب مردم آبپخش در انتخابات چهارمین دوره شورای اسلامی شهر؛ در نشست بررسی مشکلات کشاورزان آبپخش گفت: شهرستان دشتستان یکی از مستعدترین نقاط کشور در عرصه کشاورزی است و نقشی تعیین کننده در صنعت کشاورزی کشور دارد. وی افزود: توسعه زیرساخت‌های کشاورزی این شهرستان از مسائل مهمی است که به‌منظور توسعه مطلوب‌تر کشاورزی باید....

اتحاد جنوب: منتخب مردم آبپخش در انتخابات چهارمین دوره شورای اسلامی شهر؛ در نشست بررسی مشکلات کشاورزان آبپخش گفت: شهرستان دشتستان یکی از مستعدترین نقاط کشور در عرصه کشاورزی است و نقشی تعیین کننده در صنعت کشاورزی کشور دارد.

وی افزود: توسعه زیرساخت‌های کشاورزی این شهرستان از مسائل مهمی است که به‌منظور توسعه مطلوب‌تر کشاورزی باید مورد توجه مسئولان باشد و با پیگیری‌های مستمر اعتبارات لازم در این زمینه را جذب و پروژه‌های مورد نیاز در بحث کشاورزی را اجرا کنند.

حسین عباسی خاطرنشان کرد: اخبار حاکی از احداث سدی جدید در بالا دست سد رئیسعلی دلواری، تنش و حساسیت خاصی در بین کشاورزان مناطق ذی‌نفع دشتستان ایجاد کرده است و یقیناً تحقق این مسئله ضرر و زیان فراوانی به کشاورزان منطقه وارد می‌کند.

وی اظهار داشت: طبق قانون توزیع عادلانه آب، حق برداشت آب با افرادی است که از زمان قبل حق‌آبه دار بوده‌اند و ذی‌نفع منابع آبی بوده‌اند و با توجه به این مسئله احداث سد جدید در مناطق بالا دست سد رئیسعلی دلواری منطقی نیست.

عباسی با تاکید بر این‌که احداث سد جدید در مناطق بالا دست یعنی اتلاف میلیاردها هزینه عنوان کرد: احداث سد رئیسعلی دلواری با تمرکز اعتبارات کشاورزی صورت گرفته است و احداث سد جدید در مناطق بالادست سبب می‌شود که کشاورزان منطقه هیچ بهره‌برداری از صرف اعتبارات هنگفت اجرای این طرح نداشته باشند.

عباسی ادامه داد: احداث سد در بالادست سد‌های دشتستان اجحاف در حق کشاورزان منطقه است و مسئولین و نمایندگان مردم نباید در برابر این مسئله سکوت کنند چراکه سکوت در برابر این امر به معنای پذیرش اجحاف در حق مردم است.

وی متذکر شد: باید این موضوع را از طریق کانال‌های ملی و درون استانی پیگیری کنیم و با جدیت همه جانبه مسئولان مانع از وقوع این اجحاف بزرگ در حق کشاورزان شویم.

منتخب مردم آبپخش در انتخابات چهارمین دوره شورای اسلامی گفت: مبحث کشاورزی از موضوعاتی است که شورای چهارم با جدیت به آن توجه خواهد داشت و به مردم قول می‌دهیم از تمام ظرفیت‌ها برای پیشبرد اهداف کشاورزی منطقه استفاده کنیم.

عباسی یادآور شد: فعال کردن کمیسیون کشاورزی شورای اسلامی و برگزاری نشست‌های راهبردی با متخصصان کشاورزی از اولویت‌هایی است که در شورای چهارم شاهد تحقق آن خواهیم بود.

وی اظهار داشت: با فعال کردن کمیسیون کشاورزی و احصای مشکلات کشاورزان منطقه می‌توانیم آن‌را به اهرمی توانمند برای پیگیری مشکلات کشاورزان منطقه تبدیل کنیم./حکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1392/05/14 - 00:32
0
0
اقا کمال با عرض سلام کلکم را و کلکم مسئول : همه مسئولیم یک دست صدا ندارد مطمئن باش اغا سید بزرگ نماینده مردم شریف دشتستان پیگیری خواهد نمود
1392/05/13 - 14:08
0
0
باید مردم منطقه فعال و پیگیری کنند که جلوی این کار رابگیرند اگر دکتر محمد صادقی نماینده خشت و کازرون پیگیری کند انجامش میدهد از مسئولین استان و شهرستان بخواهند جلوی اینکار را بگیرند وگرنه سد با لادست باشد سد پایین ابی نیست که جواب بدهد و بی معناست
1392/05/13 - 13:47
0
0
نماینده مردم دشتستان ...رئیس ستاد دکتر جلیلی ... میبایست پیگیر موضوع باشد.شورای اسلامی شهر ابپخش نباید دغه دغه ای داشته باشند .
1392/05/13 - 12:27
0
0
چراشبانکاره نباشدیاسدانقلاب،احیاء ،جمهوری،و.....و.....و....وتاکی حقیقت وخواستمان رابایدسانسورکنیم.
1392/05/13 - 04:26
0
0
بزن سد رئیسعلی دلواری شبانکاره
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین