امروز: شنبه 22 مرداد 1401
  طراحی سایت
تاريخ انتشار: 13 مرداد 1401 - 09:28
مدیرکل میراث فرهنگی بوشهر؛

اتحادخبر:مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان بوشهر گفت: با برنامه‌ریزی صورت گرفته فعالان صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر آموزش تخصصی می‌بینند.

 

اتحادخبر:مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان بوشهر گفت: با برنامه‌ریزی صورت گرفته فعالان صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر آموزش تخصصی می‌بینند.

فعالان صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر آموزش تخصصی می‌بینند

 

به گزارش  مهر، اسماعیل سجادی‌منش عصر چهارشنبه در آئین انعقاد تفاهم نامه همکاری آموزشی اظهار داشت: توسعه آموزش در حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اهمیت بسیار زیادی دارد.

وی اضافه کرد: در همین راستا تفاهم نامه همکاری آموزشی بین مرکز آموزش علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداری‌های استان بوشهر با اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر به امضا رسیده است.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان بوشهر خاطرنشان کرد: اجرای دوره‌های آموزشی کوتاه مدت ویژه شاغلین و علاقمندان حوزه صنایع دستی، گردشگری، میراث فرهنگی از اهداف این تفاهم است.

وی ادامه داد: توسعه همکاری‌های علمی، پژوهشی و آموزشی با بهره مندی از ظرفیت‌های طبیعی، تاریخی و … استان به منظور نیل به اهداف توسعه پایدار از دیگر اهداف ما در این تفاهم است.

آموزش و احداث مرکز فرهنگی -تفریحی

سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداری‌های استان بوشهر نیز در این آئین اظهار داشت: همکاری در حوزه آموزش نیروی انسانی گردشگری و صنایع دستی و توانمند سازی آنها و اشتغال زایی علمی در این حوزه از اهداف این تفاهم است.

لیلا انبارکی توسعه صنعت گردشگری دریایی را بسیار مهم دانست و خاطرنشان کرد: در این تفاهم بر آموزش و احداث مرکز فرهنگی -تفریحی تاکید شده است.

وی از برگزاری دوره‌های آموزشی و تورهای تخصصی خبر داد و افزود: برگزاری دوره‌های مقطع کاردانی و کارشناسی در رشته‌های صنایع دستی، گردشگری و میراث فرهنگی و… را از دیگر مسائل ورد تفاهم عنوان کرد.

در این جلسه مقرر شد طرفین با هماهنگی‌های لازم برای اجرای تفاهم نامه با تشکیل کارگروه مشترک بر فرآیند اجرایی شدن و پیشرفت امور را در دستور کار قرار دهند.

 کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • .: دنیا دیده 1 روز قبل گفت: یکم: آن کو به ...
 • .: امیر.س 1 روز قبل گفت: اتش به اختیارهای امروزی ...
 • .: بهار حدود 2 روز قبل گفت: سیل زلزله و سایر ...
 • .: نظام حدود 3 روز قبل گفت: تو هنوز دربند نظامی ...
 • .: علیرضا باباعلی حدود 3 روز قبل گفت: درود بر شما مثل ...
 • .: حسین حدود 3 روز قبل گفت: احتمالا نویسنده خودش آخر ...
 • .: روح اله مرادی حدود 3 روز قبل گفت: امید جان مثل همیشه ...
 • .: مهدی369 حدود 3 روز قبل گفت: از تو خونه پدر ...
 • .: مهدی حدود 3 روز قبل گفت: مُشت نشونه خَرواره!!! از ...
 • .: عاشقِ معلمی حدود 3 روز قبل گفت: واقعاً گل گفتی 🌺🌺👌👌 ...