امروز: شنبه 22 مرداد 1401
  طراحی سایت
تاريخ انتشار: 12 مرداد 1401 - 16:11
به منظور پیگیری مشکلات و مطالبات کشاورزان و نخلداران صورت گرفت؛

اتحاد خبر: به منظور پیگیری مشکلات و مطالبات کشاورزان و نخلداران منطقه وحدتیه، نشست شهردار و شورای اسلامی، نماینده نخلداران و صیفی کاران شهر وحدتیه با مدیرکل جهاد کشاورزی استان بوشهر برگزار گردید.

 

اتحاد خبر: به منظور پیگیری مشکلات و مطالبات کشاورزان و نخلداران منطقه وحدتیه، نشست شهردار و شورای اسلامی، نماینده نخلداران و صیفی کاران شهر وحدتیه با مدیرکل جهاد کشاورزی استان بوشهر برگزار گردید.


 

 به گزارش روابط عمومي شهرداری و شورای اسلامی شهر وحدتیه در این نشست که روز سه شنبه ۱۱ مردادماه و در دفتر دکتر منفرد مدیر کل جهاد کشاورزی استان بوشهر برگزار گردید آقایان ارشدی شهردار وحدتیه، سالاری و حق رو رئیس و عضو شورای اسلامی شهر وحدتیه، مهندس جعفری دبیر صنف کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر، نماینده نخلداران و صیفی کاران شهر و منطقه وحدتیه و دیگر مسئولین مرتبط حضور داشتند.

 در این نشست از جانب شهردار، ریاست و عضو شورای اسلامی شهر وحدتیه اهم مشکلات، مطالبات و نیازمندی‌های بخش کشاورزی و نخلداری شهر و منطقه وحدتیه به شرح ذیل اعلام و خواستار عنایت ویژه مدیرکل جهاد کشاورزی و سایر مدیران استانی جهت رفع این مشکلات و پاسخ مثبت به مطالبات این قشر زحمت کش گردیدند .
 احداث و آسفالت جاده های بین مزارع و انجام پروژه روشنایی در مسیر جنب کانال آبیاری حاج مهدی
 جلب رضایتمندی کشاورزان در خصوص پرداخت غرامت بیمه نخیلات، بیمه تامین اجتماعی کارگران باغها، پرداخت وام و تسهیلات مورد نیاز کشاورزان و نخلداران
 ساماندهي سهمیه سوخت،تسهیلات خرید بالابر، رفع مشکلات خرید تراکتور و.....
اختصاص سهمیه آب جهت کاشت کلزا، گندم و دانه های روغنی
 عقد قرارداد جهت کشت گندم و....

 در ادامه این نشست مهندس جعفری دبیر صنف کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر نیز طی سخنانی با تسلیت ایام و تقدیر از حضور مدیران و تلاشگران بخش کشاورزی و نخلداری منطقه وحدتیه تصریح نمود: این منطقه از قطب های بخش کشاورزی و نخلداری است که نیازمند توجه بیشتر به منظور رفع مشکلات و نیازمندی‌های موجود است.

 در پایان نیز دکتر منفرد مدیر کل سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر ضمن خوش آمدگویی به حاضرین و صدور دستورات مقتضی، قول مساعد دادند که در اسرع وقت جهت بازدید میدانی به شهر وحدتیه سفر خواهند نمود.

 

 کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • .: دنیا دیده 1 روز قبل گفت: یکم: آن کو به ...
 • .: امیر.س 1 روز قبل گفت: اتش به اختیارهای امروزی ...
 • .: بهار حدود 2 روز قبل گفت: سیل زلزله و سایر ...
 • .: نظام حدود 3 روز قبل گفت: تو هنوز دربند نظامی ...
 • .: علیرضا باباعلی حدود 3 روز قبل گفت: درود بر شما مثل ...
 • .: حسین حدود 3 روز قبل گفت: احتمالا نویسنده خودش آخر ...
 • .: روح اله مرادی حدود 3 روز قبل گفت: امید جان مثل همیشه ...
 • .: مهدی369 حدود 3 روز قبل گفت: از تو خونه پدر ...
 • .: مهدی حدود 3 روز قبل گفت: مُشت نشونه خَرواره!!! از ...
 • .: عاشقِ معلمی حدود 3 روز قبل گفت: واقعاً گل گفتی 🌺🌺👌👌 ...