امروز: شنبه 22 مرداد 1401
  طراحی سایت
تاريخ انتشار: 12 مرداد 1401 - 09:31
مدیرکل راهداری بوشهر:

اتحادخبر: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر گفت: ۴۰۰ میلیارد ریال برای احداث پل جدید درودگاه اختصاص می‌یابد.عبدالکریم اخترشناس عصر سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: احداث پل جدید درودگاه که از مطالبات بحق چندین ساله و معطل مانده مردم این روستا و دیگر روستاهای پیرامون است. وی با اشاره به احداث پل جدید درودگاه...

 

اتحادخبر: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر گفت: ۴۰۰ میلیارد ریال برای احداث پل جدید درودگاه اختصاص می‌یابد.

۴۰۰ میلیارد ریال برای احداث پل جدید درودگاه اختصاص می‌یابد

به گزارش  مهر؛ عبدالکریم اخترشناس عصر سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: احداث پل جدید درودگاه که از مطالبات بحق چندین ساله و معطل مانده مردم این روستا و دیگر روستاهای پیرامون است.

وی با اشاره به احداث پل جدید درودگاه بر روی رودخانه دالکی اضافه کرد: برای این پل جدید ۴۰۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور و همچنین اعتبارات استانی هزینه می‌شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بوشهر بیان کرد: مراحل ساخت این پل با تأمین اعتبار لازم به مناقصه رفته است و بزودی با انتخاب پیمانکار مراحل اجرایی آن طبق نقشه تصویبی آغاز خواهد شد.

اخترشناس تصریح کرد: پل موجود درودگاه نیز که بوسیله اهالی روستا احداث شده و دارای چهل سال قدمت است و برای عبور ایمن مردم تعمیر و مرمت و ایمن سازی می‌شود.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اظهار داشت: با بهره برداری از پل جدید درودگاه که همه مشخصات فنی لازم را خواهد داشت زمینه رفت و آمد ایمن مردم این روستا و روستاهای همجوار در فصول بارندگی فراهم و اهالی این منطقه دیگر دغدغه‌ای برای قطع راه ارتباطی خود نخواهند داشت.

وی همچنین احداث پل جدید درودگاه بر روی دالکی را تحقق آرزوی چهل ساله مردم این روستا بیان کرد و افزود: پس از سال‌ها انتظار و مطالبه گری مردم و شورای این روستا با پیگیری مسئولان ارشد استان بویژه استاندار پل جدید در دولت سیزدهم احداث و آرزوی چندین ساله مردم محقق خواهد شد.

 کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • .: دنیا دیده 1 روز قبل گفت: یکم: آن کو به ...
 • .: امیر.س 1 روز قبل گفت: اتش به اختیارهای امروزی ...
 • .: بهار حدود 2 روز قبل گفت: سیل زلزله و سایر ...
 • .: نظام حدود 3 روز قبل گفت: تو هنوز دربند نظامی ...
 • .: علیرضا باباعلی حدود 3 روز قبل گفت: درود بر شما مثل ...
 • .: حسین حدود 3 روز قبل گفت: احتمالا نویسنده خودش آخر ...
 • .: روح اله مرادی حدود 3 روز قبل گفت: امید جان مثل همیشه ...
 • .: مهدی369 حدود 3 روز قبل گفت: از تو خونه پدر ...
 • .: مهدی حدود 3 روز قبل گفت: مُشت نشونه خَرواره!!! از ...
 • .: عاشقِ معلمی حدود 3 روز قبل گفت: واقعاً گل گفتی 🌺🌺👌👌 ...