امروز: شنبه 22 مرداد 1401
  طراحی سایت
تاريخ انتشار: 11 مرداد 1401 - 08:05

اتحادخبر:تیم ملی زنان انگلیس جام یورو ۲۰۲۲ را با خود به خانه بردند و حالا تیم ملی خشمگین آلمان مدعی شده که در ومبلی تقلبی صورت گرفته است.

 

اتحادخبر:تیم ملی زنان انگلیس جام یورو ۲۰۲۲ را با خود به خانه بردند و حالا تیم ملی خشمگین آلمان مدعی شده که در ومبلی تقلبی صورت گرفته است.

 

 

 

 

خبرورزشی: تیم ملی زنان انگلیس جام یورو ۲۰۲۲ را با خود به خانه بردند و حالا تیم ملی خشمگین آلمان مدعی شده که در ومبلی تقلبی صورت گرفته است.

مطبوعات ملی آلمانی که بسیار هم خشمگین هستند اعلام کردند قبل از اینکه ضربه کلویی کلی به پیروزی تاریخی ۲-۱ منجر شود، تیم ملی آلمان باید در زمان عادی یک پنالتی می‌داشت.

روزنامه برجسته آلمانی «بیلد» مدعی شد که آنها دوباره در ومبلی فریب خوردند، با اشاره به گل جف هرست در فینال جام جهانی مردان در سال ۱۹۶۶. حادثه‌ای که این بار باعث خشم شد در دقیقه ۲۵ فینال یورو رخ داد، قبل از اینکه چیپ فوق‌العاده الا تونه ناکام بماند. تصاویری که نشان می‌دهد توپ به بازوی لیا ویلیامسون، کاپیتان تیم ملی انگلیس، برخورد می‌کند، در روزنامه‌ها و وب‌سایت‌های آلمانی پخش شده است. اما این اتفاق که در درگیری مقابل دروازه رخ داد، توسط VAR بررسی شد و آنها تصمیم گرفتند که مداخله نکنند.

 

 وقتی جام با تقلب به خانه آمد!

 

داور بازی «کاترینا مونزول»، که پس از حمله روسیه مدتی را در پناهگاهی در اوکراین پنهان شده بود، تصمیم گرفت پنالتی را اعلام نکند. تیم VAR اینطور قضاوت کرد که او خطای واضح و آشکاری مرتکب نشده است. با این حال، مطبوعات آلمان با این نظر موافق نیستند و می‌گویند: «حتی با VAR هم ما فریب می‌خوریم.»

در جای دیگر، تیتری از همان روزنامه با اشاره به گل هرست در سال ۶۶، عنوان کرد: «تقلب جدید ومبلی». روزنامه دیگری با عصبانیت مقامات را مسئول شکست آلمان دانست و نوشت: «داوران مثل سال ۶۶ صحنه را از نزدیک ندیدند.»

 

 وقتی جام با تقلب به خانه آمد!

 

مارتینا ووس تکلنبورگ، سرمربی آلمان، نیز قاطعانه اعلام کرد که تیمش باید پنالتی می‌گرفت. او در صحبت‌های پس از بازی گفت: «هندبال. باید آن را ببینید. شما اصلاً متوجه نیستید. افرادی که مسئول هستند باید در مورد آن فکر کنند.»

دقیقاً ۵۶ سال پس از آخرین افتخار بزرگ انگلیس، شاگردان سارینا ویگمن سرود پیروزی را در کشور خواندند. تیم در کنفرانس مطبوعاتی با خوشحالی فریاد می‌زد: «جام به خانه آمد.»

اما درست مانند سال ۱۹۶۶، پس از شوت هرست که به تیر دروازه برخورد کرد و از خط عبور کرد یا نکرد، آلمانی‌ها بار دیگر خشمگین شدند.

 

 وقتی جام با تقلب به خانه آمد!

 کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • .: دنیا دیده 1 روز قبل گفت: یکم: آن کو به ...
 • .: امیر.س 1 روز قبل گفت: اتش به اختیارهای امروزی ...
 • .: بهار حدود 2 روز قبل گفت: سیل زلزله و سایر ...
 • .: نظام حدود 3 روز قبل گفت: تو هنوز دربند نظامی ...
 • .: علیرضا باباعلی حدود 3 روز قبل گفت: درود بر شما مثل ...
 • .: حسین حدود 3 روز قبل گفت: احتمالا نویسنده خودش آخر ...
 • .: روح اله مرادی حدود 3 روز قبل گفت: امید جان مثل همیشه ...
 • .: مهدی369 حدود 3 روز قبل گفت: از تو خونه پدر ...
 • .: مهدی حدود 3 روز قبل گفت: مُشت نشونه خَرواره!!! از ...
 • .: عاشقِ معلمی حدود 3 روز قبل گفت: واقعاً گل گفتی 🌺🌺👌👌 ...