امروز: شنبه 22 مرداد 1401
  طراحی سایت
تاريخ انتشار: 04 مرداد 1401 - 10:31

اتحادخبر: با حضور از راه دور رئیس دبیرخانه اشتغال سازمان بهزیستی کشور ۱۹۸ طرح اشتغالزا به صورت ویدئوکنفرانس در فارس افتتاح شد...

 

اتحادخبر: با حضور از راه دور رئیس دبیرخانه اشتغال سازمان بهزیستی کشور ۱۹۸ طرح اشتغالزا به صورت ویدئوکنفرانس در فارس افتتاح شد.

افتتاح ۱۹۸ طرح اشتغالزا در بهزیستی فارس

 

به گزارش ایسنا؛رئیس دبیرخانه اشتغال سازمان بهزیستی کشور دوشنبه سوم مرداد در مراسم افتتاح ۱۹۸ طرح اشتغالزا به صورت ویدئوکنفرانس در فارس اظهار کرد: ارزش تقریبی طرح‌های افتتاح شده ۲۴۰ میلیارد ریال است که اشتغال ایجاد شده به واسطه این طرح‌ها به صورت پایش میدانی و نظارت زنده ، قابل پی گیری مداوم است.

سید محمد حسن صافی با بیان این که استان فارس پارسال ۷۰ درصد میانگین جذب منابع بانکی را داشته است افزود: بهزیستی استان با جذب منابع مالی توانست ۱۰۷ درصد یعنی ۷ درصد بیشتر از میانگین در نظر گرفته شده برای فارس، تعهد اشتغال مددجویان را انجام دهد.

او با اشاره به اینکه امسال برای اشتغال مددجویان سازمان بهزیستی در سطح کشور منابع و راهبردهای جدید در نظر گرفته شده است گفت: سهم استان فارس ایجاد اشتغال برای ۵ هزار و ۹۰۰ مددجوی بهزیستی است که طرح‌های افتتاح شده امروز از جمله آن طرح‌ها و گویای پیشرو و پیشتازی استان فارس در اشتغالزایی مددجویان بهزیستی است.

محمدرضا هوشیار، مدیرکل بهزیستی فارس نیز  با بیان اینکه امسال حدود ٦٠٠ میلیارد تومان برای اشتغال جامعه هدف بهزیستی استان تخصیص یافته است گفت: این اعتبار به صورت تسهیلات در اختیار مددجویان و به صورت کارفرمایی در اختیار کارفرمایان قرار می‌گیرد.

او خاطرنشان کرد: به ازای هر یک نفر از جامعه هدف بهزیستی که کارفرمایان به کار می‌گیرند، ١٠٠ میلیون تومان تسهیلات در اختیارشان قرار می‌گیرد و هر کارفرما می‌تواند ٢٠ مددجوی بهزیستی را به کار گیرد.

به گزارش ایسنا، در این مراسم،٣ تفاهم نامه بین  اداره کل بهزیستی ، اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی ، اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان و اداره کل فنی و حرفه‌ای فارس منعقد شد تا در راستای ایجاد اشتغال پایدار و حمایت‌های آموزشی و مالی مددجویان گام بردارند.

 کانال تلگرام اتحادخبر

مرتبط:

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • .: دنیا دیده 1 روز قبل گفت: یکم: آن کو به ...
 • .: امیر.س 1 روز قبل گفت: اتش به اختیارهای امروزی ...
 • .: بهار حدود 2 روز قبل گفت: سیل زلزله و سایر ...
 • .: نظام حدود 3 روز قبل گفت: تو هنوز دربند نظامی ...
 • .: علیرضا باباعلی حدود 3 روز قبل گفت: درود بر شما مثل ...
 • .: حسین حدود 3 روز قبل گفت: احتمالا نویسنده خودش آخر ...
 • .: روح اله مرادی حدود 3 روز قبل گفت: امید جان مثل همیشه ...
 • .: مهدی369 حدود 3 روز قبل گفت: از تو خونه پدر ...
 • .: مهدی حدود 3 روز قبل گفت: مُشت نشونه خَرواره!!! از ...
 • .: عاشقِ معلمی حدود 3 روز قبل گفت: واقعاً گل گفتی 🌺🌺👌👌 ...