امروز: يکشنبه 23 مرداد 1401
  طراحی سایت
تاريخ انتشار: 20 تير 1401 - 08:36
معاون استاندار بوشهر:

اتحاد خبر: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: تعریض ورودی آب‌پخش در دستور کار قرار گرفت.

اتحاد خبر: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: تعریض ورودی آب‌پخش در دستور کار قرار گرفت.

تعریض ورودی آب‌پخش در دستور کار قرار گرفت

به گزارش مهر، محمد هادی رستمیان ظهر یکشنبه در بازدید از ورودی آب‌پخش اظهار داشت: حسب دستور استاندار بوشهر و با پیگیری‌های مسئولان استانی و شهرستانی تعریض ورودی آب‌پخش که جز نقاط حادثه‌خیز شهرستان دشتستان بوده، در دستور کار قرار گرفت.

 

وی اضافه کرد: تعریض مسیر ورودی آب‌پخش با اعتبار هفت میلیارد تومان و از محل اعتبارات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان صورت می‌گیرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری بوشهر همچنین دستور داد شرکت توزیع نیروی برق استان نسبت به جابجایی شبکه برق جهت تعریض مسیر ورودی آب‌پخش اقدام کند.

 

رستمیان بیان کرد: به پاس احترام به خواست اهالی آب‌پخش از استقرار نیوجرسی در خط وسط مسیر تعریض شده خودداری می‌شود و رفوژ وسط اجرا خواهد شد.

در بازدید میدانی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری بوشهر که نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان و مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان وی را همراهی کردند، مقرر شد تعریض این مسیر به طول سه کیلومتر که طی چندین سال گذشته جان شماری از هم‌استانی‌ها را گرفته بود، در چند روز آینده عملیات اجرایی آن آغاز شود.

 کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1401/04/20 - 14:37
0
1
نه تنها ما که اهالی شبانکاره و سعداباد و کل شهرستان برای ورود و خروج به این نقطه از پل کلل به بعد درگبز مشکلات هستند و هستیم. چه دلیلی دارد شهر فاقد کمربندی باشد و از قضا پروژه ملی هم باشد؟ منافع چه باندی در گرو این مشکلات است؟
شهری با جمعیت بیش از 25 هزار نفر که همه بخش و روستاهای تابعه به آن سرریز شده هیچ نیاز اقتصادی به ماشین عبوری ندارد و پمپ بنزین هم خارج شهر است و لب کمربندی . محصولات نخیلات هم که در چم درواهی است پس درواهی را رها کنید از مصیبت بی راهی و تصادف و ترافیک و خستگی و استرس .برای یک عبور ساده فرد پیاذه یا یک دور زدن ساده خودرو‌ باید مدتها منتظر رد شدن تریلی و اتوبوس و کوفت و درد و عوارض باشی و فشار عصبی و موتورسواران بی جنبه را هم مد نظر داشته باشید و وای به روزی که شرجی و تشباد یا بارندگی و مه باشد و مریض بدحال داشته باشی یا مشکل و کار ضروری باشد . شرم بر فرصت طلباتی که از این سفره هایی که خون دل و اه دل ما پشت ان است میخورند. ننگ بر کسانی که مخالف سلامت و آسایش جسمی و روانی مردمی هستند که تنها خواسته بخش و بخشهای همجوار و همه استان فقط و تنها و راه چاره دردشان کمربندی است هستند . تا کی باید چوب ناتوانی و بیعرضگی بعضیها را بخوریم
1401/04/20 - 12:09
0
2
کمربندی حلال مشکلات است و بس. خجالت بکشین با این همه معطلی و مرگ و میر تازه یاد تعریض فرمالیته افتادین
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • .: دنیا دیده 1 روز قبل گفت: یکم: آن کو به ...
 • .: امیر.س 1 روز قبل گفت: اتش به اختیارهای امروزی ...
 • .: بهار حدود 3 روز قبل گفت: سیل زلزله و سایر ...
 • .: نظام حدود 3 روز قبل گفت: تو هنوز دربند نظامی ...
 • .: علیرضا باباعلی حدود 3 روز قبل گفت: درود بر شما مثل ...
 • .: حسین حدود 3 روز قبل گفت: احتمالا نویسنده خودش آخر ...
 • .: روح اله مرادی حدود 3 روز قبل گفت: امید جان مثل همیشه ...
 • .: مهدی369 حدود 3 روز قبل گفت: از تو خونه پدر ...
 • .: مهدی حدود 3 روز قبل گفت: مُشت نشونه خَرواره!!! از ...
 • .: عاشقِ معلمی حدود 3 روز قبل گفت: واقعاً گل گفتی 🌺🌺👌👌 ...