امروز: شنبه 22 مرداد 1401
  طراحی سایت
تاريخ انتشار: 16 تير 1401 - 09:33
مدیر مدرسه و آکادمی فوتبال باشگاه پارس برازجان؛

اتحادخبر: مدیر مدرسه و آکادمی فوتبال باشگاه پارس برازجان گفت: یک بازیکن فوتبال باید در کنار آموزش ها و کسب مهارتهای فنی،به تهذیب نفس و منش های اخلاقی و فرهنگی نیز توجه داشته باشد و ما در باشگاه پارس در راستای تحقق این هدف تلاش می کنیم. غلامرضا دلگرم با اشاره به اینکه ترویج منش های اخلاقی و فرهنگ پهلوانی از سیاست های باشگاه پارس برازجان است اظهار داشت...

اتحادخبر: مدیر مدرسه و آکادمی فوتبال باشگاه پارس برازجان گفت: یک بازیکن فوتبال باید در کنار آموزش ها و کسب مهارتهای فنی،به تهذیب نفس و منش های اخلاقی و فرهنگی نیز توجه داشته باشد و ما در باشگاه پارس در راستای تحقق این هدف تلاش می کنیم.


به گزارش اتحاد خبر؛ غلامرضا دلگرم با اشاره به اینکه ترویج منش های اخلاقی و فرهنگ پهلوانی از سیاست های باشگاه پارس برازجان است اظهار داشت:یک بازیکن فوتبال اگر به بالاترین سطوح فوتبالی هم برسد باید منش های اخلاقی را سرلوحه کارهای خود داشته باشد.

دلگرم خاطرنشان کرد:بازیکنان فراوانی بوده اند که از لحاظ فنی بسیار کارآمد و سطح بالا بوده ولی از لحاظ اخلاقی مشکلاتی داشته اند و از صحنه ورزش محو شده اند
مدیر مدرسه و آکادمی فوتبال باشگاه پارس برازجان بیان داشت:ورزش،یکی از مهمترین راه های مقابله با ناهنجاری های اجتماعی می باشد و طبق گفته بزرگان، امر به ورزش،امر به معروف  و معتقدم هزینه کردن در ورزش نوعی سرمایه گذاری مفید برای آینده است.

دلگرم تصریح کرد: باشگاه پارس علاوه بر آموزش مهارت های فوتبال به رشد اخلاقی و فرهنگی فوتبال آموزان اهتمام ویژه دارد و از بدو تاسیس تاکنون تلاش کرده ایم در این راستا گام برداریم و قطعا در ادامه کار نیز چنین خواهد بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به پتانسیل ها و ظرفیت های باشگاه پارس برازجان ابراز داشت:با همکاری دکتر مزدک گودرزیان در سال 93 باشگاه پارس را تاسیس کردیم و پس از آن با تلاش فراوان توانستیم زیرساختهای مورد نیاز یک باشگاه را آماده کرده و فضایی خوب و متناسب با نیازهای فوتبال آموزان فراهم کنیم.

مدیر مدرسه و آکادمی فوتبال باشگاه پارس برازجان بیان داشت:در این راه،با مشکلات فراوانی روبرو شدیم و بیشتر قولهای مسئولان هم عملی نشد و با دستان خالی و توکل بر خدا و همت بلند دکتر گودرزیان که انصافا با علاقه قلبی به وادی ورزش وارد شده کار را شروع کردیم و بحمدلله در حال حاضر مجموعه ای شکیل و زیبا با امکانات مناسب در اختیار داریم و حدود 700 فوتبال آموز نیز در رده های مختلف سنی در آن آخرین اصول و فنون فوتبال را می آموزند.

دلگرم افزود:ما در باشگاه پارس برای رده های سنی زیر 6 سال تا 19 سال برنامه های آموزشی داریم و فوتبال آموزان ابتدا وارد مدرسه فوتبال می شوند سپس افراد برتر و واجد شرایط به آکادمی راه می یابند و پس از آن بازیکنان شایسته به تیم های پایه که در لیگ برتر فوتبال کشور هستند اضافه می شوند.


وی خاطرنشان کرد:فوتبال آموزان در باشگاه پارس علاوه بر آموزش فوتبال از کلاس های فوق برنامه مثل آموزش زبان انگلیسی،کامپیوتر و آموزش قرآن و مفاهیم مذهبی نیز بهره می برند.

مدیر مدرسه و آکادمی فوتبال باشگاه پارس برازجان از تالیف چند کتاب در رابطه با فوتبال در این پاشگاه خبر داد و گفت:ما در باشگاه پارس برنامه هایی داریم که با اجرای آنها بتوانیم در راستای آموزش های روز دنیا حرکت کنیم و مربیان باشگاه مجرب بوده و به صورت مستمر آخرین روش های مربیگری را دنبال می کنند.

دلگرم از مدرسه غیرانتفاعی پارسه نیز سخن گفت و ابراز داشت:باشگاه پارس علاوه بر فوتبال در تحصیل علم دانش آموزان نیز فعال است و بیش از 140 دانش آموز در مدرسه غیرانتفاعی پارسه با معلمانی مجرب و فضایی مفرح و خوب به فراگیری علم می پردازند.

وی تصریح کرد:به جرات می گویم باشگاه پارس با امکاناتش در سطح کشور کم نظیر است و افراد زیادی از چهره های مشهور فوتبال کشور از باشگاه ما بازدید کرده و امکانات و اقداماتمان را ستوده اند.

دلگرم خاطرنشان کرد:واقعا هزینه های نگهداری و جانبی باشگاه بسیار بالاست و نیازمند توجه مسئولان استان و شهرستان هستیم چون در پرتو ورزش است که ناهنجاری های اجتماعی کاهش می یابد و یقین دارم اگر توجه به ورزش و تفریحات سالم کاهش یابد باید منتظر عواقب ناگواری باشیم.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1401/04/17 - 09:36
0
0
سلام چرا در مورد قهرمانی تیم فوتسال فرهنگیان دشتستان در استان مطلب نگذاشته اید
پاسخ: سلام. خبرش را روابط عمومی مربوطه باید برایمان می فرستاد که نفرستاده متاسفانه
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • .: دنیا دیده 1 روز قبل گفت: یکم: آن کو به ...
 • .: امیر.س 1 روز قبل گفت: اتش به اختیارهای امروزی ...
 • .: بهار حدود 2 روز قبل گفت: سیل زلزله و سایر ...
 • .: نظام حدود 3 روز قبل گفت: تو هنوز دربند نظامی ...
 • .: علیرضا باباعلی حدود 3 روز قبل گفت: درود بر شما مثل ...
 • .: حسین حدود 3 روز قبل گفت: احتمالا نویسنده خودش آخر ...
 • .: روح اله مرادی حدود 3 روز قبل گفت: امید جان مثل همیشه ...
 • .: مهدی369 حدود 3 روز قبل گفت: از تو خونه پدر ...
 • .: مهدی حدود 3 روز قبل گفت: مُشت نشونه خَرواره!!! از ...
 • .: عاشقِ معلمی حدود 3 روز قبل گفت: واقعاً گل گفتی 🌺🌺👌👌 ...