امروز: سه شنبه 31 فروردين 1400
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 10 اسفند 1399 - 09:20
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر:

اتحادخبر: رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: یکهزار و ۴۵ دوز واکسن اسپوتنیک وی روسی در مرحله دوم توزیع به این استان اختصاص یافت. دکتر سعید کشمیری افزود: در این مرحله افزون بر پزشکان و پرستاران بیمارستان‌های استان بوشهر که با بیماران کرونایی ارتباط دارند بخشی نیز در اختیار جانبازان با شرایط خاص و تحت مراقب و سرای سالمندان قرار می‌گیرد.وی بیان کرد...

اتحادخبر: رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: یکهزار و ۴۵ دوز واکسن اسپوتنیک وی روسی در مرحله دوم توزیع به این استان اختصاص یافت.

۱۰۴۵ دوز واکسن کرونا به استان بوشهر اختصاص یافت

به گزارش ایرنا؛ دکتر سعید کشمیری افزود: در این مرحله افزون بر پزشکان و پرستاران بیمارستان‌های استان بوشهر که با بیماران کرونایی ارتباط دارند بخشی نیز در اختیار جانبازان با شرایط خاص و تحت مراقب و سرای سالمندان قرار می‌گیرد.

 

وی بیان کرد: توزیع مرحله دوم واکسن روسی از روز گذشته در استان بوشهر آغاز و تاکنون در این مرحله ۲۴۵ نفر واکسن دریافت کرده‌اند.

 

کشمیری یادآور شد: در مرحله نخست تزریق واکسن روسی اسپوتنیک وی که ۲۱ بهمن همزمان با سراسر کشور در استان بوشهر انجام شد ۲۷۰ دوز واکسن به این استان اختصاص یافت و براساس برنامه ریزی همه کارکنان بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های این استان زیر پوشش قرار گرفتند.

 

وی ادامه داد: هرچند تاکنون مورد تائید شده‌ای از ویروس جهش یافته کرونا در استان بوشهر مشاهده نشده اما توجه به پروتکل‌های بهداشتی و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در این استان همچنان ضروری است.

 

کشمیری اضافه کرد: استان بوشهر در ۲ هفته اخیر وضعیت ثابتی داشته و انتظار می‌رود با اعمال محدودیت‌ها در مرزهای شمالی به دلیل همسایگی با استان خوزستان از  شیوع ویروس در این استان جلوگیری شود.

 

وی اظهار کرد: در زمان حاضر از ۷۶ بیماری بستری دربخش‌های کرونایی استان بوشهر ۱۴ نفر در بخش مراقبت ویژه هستند و از این شمار ۶ نفر به کمک دستگاه تنفس می‌کنند.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۲۰ هزار و ۱۱۷ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا و ۸۸۴ نفر نیز براثر ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند که از این مجموع ۸۶۵ مورد به طور قطعی و ۱۹ نفر نیز مشکوک به ابتلا به کرونا بوده‌اند.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • .: علیرضا محمود حدود 2 روز قبل گفت: چه‌توفیق بزرگی نصیب تنگ ...
 • .: باز نشسته ی آموزش وپرورش حدود 2 روز قبل گفت: اگر در آن شوره ...
 • .: بوشهر زی حدود 3 روز قبل گفت: به کتاب "سیّد حمال ...
 • .: طنز حدود 3 روز قبل گفت: جناب خواجه حسنی، هر ...
 • .: کارمند حدود 3 روز قبل گفت: با سلام.متاسفانه رییس بیمارستان ...
 • .: رضا حدود 4 روز قبل گفت: از روز اول شروع ...
 • .: کورش حدود 5 روز قبل گفت: به امید انتصاب مدیریت ...
 • .: محسن حدود 5 روز قبل گفت: خیانت وقتی رخ میده ...
 • .: مهدی حدود 6 روز قبل گفت: ‏نتانیاهو بعد از حمله ...
 • .: مهدی حدود 6 روز قبل گفت: چرا اتحاد خبر همش ...