امروز: جمعه 27 فروردين 1400
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 09 اسفند 1399 - 08:37

اتحادخبر: فال روزانه ۹۹/۱۲/۰۹

اتحادخبر: فال روزانه ۹۹/۱۲/۰۹

 

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

 

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید با اتفاق مهمی روبرو خواهید شد. این اتفاق تغییرات چشمگیری در زندگی شما ایجاد خواهد کرد. در نتیجه به نفع‌ شماست که از آن استقبال کنید و این اتفاق مهم را به زمینه‌ای برای دستیابی به دستاوردهای جدید در زندگی تبدیل نمایید. فروردین سال آینده را با کار و تلاش آغاز کنید، اما به خودتان سخت نگیرید و اجازه ندهید کار شبانه‌روزی شما را از پا در بیاورد. در اردیبهشت سالی که از راه می‌رسد با مشکلی روبرو خواهید شد. به نفع شما نیست که اجازه دهید این مشکل فکر و ذهن شما را کاملاً به خود مشغول کند. در نتیجه در اولین فرصت برای حل آن از دوستان و آشنایان کمک بگیرید و این مشکل را برای همیشه برطرف کنید. سایه همای سعادت در مرداد سال آینده روی سر شما می‌افتد و از جایی که حتی فکرش را نمی‌کنید پولی به دستتان خواهد رسید. این شرایط را به فال نیک بگیرید و به لطف این پول، رفاه و آسایش بیشتری را برای خود و اعضای خانواده فراهم کنید. مهر ماه سالی که از راه می‌رسد زمان حساسی برای شماست و اگر در این ماه مواظب خودتان نباشید، وجود نازنین‌تان گرفتار بیماری خواهد شد. دی ماه سالی که از راه می‌رسد چشم شما به دلداری خواهد افتاد و طعم شیرین عاشقی را می‌چشید. بهمن ماه سال آینده فرصتی برای تفریح و استراحت پیدا می‌کنید. از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و تا می‌توانید در کنار دوستان و آشنایان خوش بگذرانید. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با شادکامی به پایان برسانید و این سال را به چراغ درخشانی برای دیگر سالهای زندگی‌تان تبدیل کنید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
به خاطر داشته باشید که عجله کار شیطان است و صبر پیشه کنید. پای صحبت بزرگان فامیل بنشینید و از تجربه‌های آنها درس بگیرید.  دست فردی که قصد دخالت در امور شخصی شما دارد را کوتاه کنید. اهمیت زیادی به اعضای خانواده می‌دهید، اما مواظب باشید که این روحیه شما را ضعیف و خسته نکند. فرصتی را به خودتان اختصاص دهید و به انجام تفریح و سرگرمی جدیدی مشغول شوید. هزینه‌های زندگی شما امروز از چیزی که انتظارش را دارید تجاوز می‌کند. اشتباهی که در گذشته انجام داده‌اید امروز گریبان شما را می‌گیرد. این شرایط را به خاطر داشته باشید و در آینده به گونه‌ای زندگی کنید تا مرتکب چنین اشتباهی نشوید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
دوست قدیمی که مدت‌های زیادی است خبری از او نبود، امروز به دیدارتان می‌آید. کار مهمی در پیش دارید اما این کار به پول زیادی نیاز دارد و قادر به تامین سرمایه نخواهید بود. از اشتباه‌هایی که در گذشته انجام داده‌اید درس بگیرید و آینده خود را بسازید. روز را با عشق و محبت آغاز کرده‌اید و احساس می‌کنید که از همیشه بیشتر عاشق شده‌اید، این احساس را به همسر یا عشق‌زندگی‌تان منتقل کنید و ایشان را مهمان روزی سرشار از عشق و محبت نمایید. به فردی بدهکار هستید و امروز موعد پرداخت بدهی‌تان سررسیده‌است، این بدهی را پرداخت نمایید و به این فرد ثابت نمایید که انسان خوش‌حسابی هستید.  نگرانی‌های خود را با گفتگو با دوستان صمیمی از بین ببرید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
اهل ورزش و تفریح هستید و امروز فرصت لازم برای کارهای موردعلاقه‌تان را پیدا می‌کنید. از جایی که انتظارش را نداشتید، پولی به دست‌تان خواهد رسید. امروز به غیر از عشق و محبت چیز دیگری از همسر یا عشق‌زندگی‌تان نخواهید دید. انسان مردم‌داری هستید و این روحیه را ادامه دهید و تعداد دوستان‌تان را بیشتر کنید. روزی سرشار از عشق و محبت انتظار شما را می‌کشد. با پیشرفتی در کار و زندگی روبرو خواهید شد. از این موقعیت نهایت استفاده را ببرید و زمینه دستاوردهای بیشتری را فراهم کنید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
تحت فشارهای زندگی قرار نگیرید و اجازه ندهید روزگار به شما سخت بگیرد. از طرف یکی از بزرگ‌ترهای فامیل پولی به دست‌تان می‌رسد و مشکلات مالی‌تان خاتمه پیدا می‌کند. احساس کسالت و خستگی می‌کنید، اما دوستان و آشنایان اجازه نمی‌دهند روز را با کسالت به پایان برسانید و زمینه شادی‌ شما را فراهم می‌کنند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان ناخواسته حرفی می‌زند که این حرف زمینه دلخوری شما را فراهم خواهد کرد. قصد مسافرت دارید اما در لحظه آخر از این سفر پشیمان خواهید شد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز کار ناشایستی انجام میدهد و زمینه‌دلخوری‌تان را فراهم می‌کند.  فرصتی پیدا می‌کنید تا با گشت‌و‌گذار در طبعیت، روحیه از دست‌رفته‌تان را بازیابید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
به اندازه‌ای احساس خستگی می‌کنید که حوصله‌ تمرکز برای انجام کارهای مهم را ندارید، در این شرایط بهتر است کمی از کار فاصله بگیرید و با استراحت، انرژی از دست رفته خود را بازیابید. یکی از بزرگ‌ترهای خانواده امروز پیشنهادی را با شما درمیان می‌گذارد و به نفع‌تان است که این پیشنهاد را هرچه‌سریع‌تر اجرا کنید. اعتماد بیش‌ا‌ز‌حد به اطرافیان را کنار بگذارید. در غیر این‌صورت آسیب جدی به شما وارد می‌شود. امروز نیمه گمشده‌تان را پیدا می‌کنید و از دل و جان عاشق می‌شوید. به این عشق بها بدهید و مطمئن باشید با عشق ماندگاری سروکار دارید. امروز زمان مناسبی است تا خودتان را تحویل بگیرید و با خرید چند دست لباس شیک و زیبا، حسابی خوش‌تیپ کنید.  شرایطی برای لذت‌بردن از تنهایی و خلوت مهیا خواهد شد.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز وفاداری‌اش را به شما ثابت می‌کند. ولخرجی را کنار بگذارید و به فکر پس‌انداز و صرفه‌جویی باشید.  فرد بیماری در منزل دارید و امروز باید وقت زیادی را به پرستاری از ایشان سپری کنید. خوشبختانه جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که این شرایط دیری نخواهد پایید و عزیز شما به زودی از بستر بیماری بلند خواهد شد. یکی از نزدیکان شما که علاقه زیادی به ایشان دارید امروز حسابی ناراحت و افسرده است، این فرد را در غم و غصه‌هایش تنها نگذارید و هر کاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای شادی ایشان انجام دهید. آگاهی کاملی از نقاط ضعف خود ندارید و به فکر تقویت آنها نیستید. ادامه این وضعیت چیزی به غیر از شکست برای شما به دنبال ندارد. در نتیجه امروز زمانی را برای شناسایی نقاط ضعف خود بگذارید و فکری به حال افزایش توانایی‌هایتان بردارید. به‌ جای غصه‌داری و ناراحتی، به نیمه پر لیوان نگاه کنید و تفکر مثبتی را در پیش بگیرید. حرف‌های ناگفته زیادی دارید و امروز فرصتی پیدا می‌کنید تا سفره دل‌تان را پیش فردی که سنگ‌صبور شما است، باز کنید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
با خوردن خوراکی‌های ناسالم سلامتی خود را به خطر نیاندازید. از جایی که فکرش را نمی‌کردید پولی به دست‌تان می‌رسد. از این شرایط نهایت استفاده را ببرید و اعضای خانواده را در داشته‌های خود سهیم کنید. اهمیت بیشتری برای اعضای کوچک خانواده قائل شوید و راه درست را در زندگی به آنها نشان دهید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز کار ناشایستی انجام می‌دهد و زمینه ناراحتی شما را فراهم می‌کند. اعضای خانواده انتظار دارند امروز فرصتی را به آنها اختصاص دهید و با اهل منزل باشید، اما کارهای زیادی برای شما پیش می‌‌آید و زمانی برای بودن در کنار اعضای خانواده پیدا نمی‌کنید. اجازه ندهید اهل منزل این رفتار شما را به حساب کم‌توجهی‌تان به آنها بگذارند و به اعضای خانواده قول بدهید که در اولین فرصت، زمانی را در کنار آنها خواهید گذراند. احتمال ایجاد دلخوری میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد. در چنین شرایطی بهتر است که بیش از حد به دست و پای عشق زندگی‌تان نپیچید و ایشان را به حال خودش رها کنید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
از چیزی ترس و هراس نداشته باشید و نگذارید این احساس‌ها راه موفقیت شما را سد کنند. نصیحت افرادی که تجربه‌های بیشتری نسبت به شما دارند را آویزه گوش کنید. پولی برای پس‌انداز کنار گذاشته‌اید، اما امروز مجبور می‌شوید این پول را خرج کنید. از خرج کردن این پول اصلاً نگران نشوید و در آینده با کار و تلاش بیشتر، جای خالی پولی که امروز خرج می‌کنید را پر نمایید.  بی‌احترامی به اطرافیان چیزی به غیر از تنهایی برای شما به دنبال نخواهد داشت. در نتیجه به نفع شماست که از امروز احترام بیشتری به اطرافیان بگذارید. اعضای خانواده امروز دخالت‌های بی‌جایی در امور شخصی شما می‌کنند. ایده بکری به ذهن شما خطور کرده‌است، این ایده را اجرا کنید و مطمئن باشید که فاصله‌ای با موفقیت ندارید. احتمال زیادی وجود دارد که از یکی از حرف‌های همسر یا عشق‌زندگی‌تان برداشت نامناسبی داشته باشید. انسان هنرمند و توانایی هستید، اما تاکنون فرصتی برای هنرنمایی پیدا نکرده‌اید و اطرافیان از توانمندی‌های شما آگاه نیستند. امروز شرایطی مهیا می‌شود تا حسابی هنرنمایی کنید و مهارت‌های خود را به رخ اطرافیان بکشید. از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و به دوستان و آشنایان ثابت نمایید که چند مرده حلاج هستید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
فکر به چیزهای منفی را کنار بگذارید و با مثبت‌گرایی، روحیه‌تان را تقویت کنید. هزینه‌ای غیرمنتظره امروز سر راه شما قرار می‌گیرد. روز خوبی را در پیش دارید و کارها راحت‌تر از چیزی که فکر می‌کنید انجام خواهد شد. فردی عاشق‌تان شده و امروز این عشق را با شما در میان می‌گذارد. با آغوش باز پذیرای این عشق باشید و زندگی عاشقانه‌ای را در پیش بگیرید. کسی می‌خواهد با آبروی شما بازی کند، در اولین فرصت این فرد را شناسایی کنید و حسابش را کف دستش بگذارید.  دلخوری‌هایی که میان شما و عشق‌زندگی‌تان وجود دارد را به باد فراموشی بسپارید. خاطره‌های خوش گذشته امروز در ذهن شما زنده می‌شود و یادی از لحظه‌های شاد قدیم می‌کنید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز حسابی خسته‌اید و حواستان اصلاً به کار جمع نمی‌شود. در این شرایط نیازی نیست به خودتان سخت بگیرید. بهتر است کمی استراحت کنید و انرژی تحلیل‌رفته‌تان را بازیابی کنید. روحیه‌ پرخاشگرانه‌ای که دارید را کنار بگذارید و مطمئن باشید که کنار گذاشتن این روحیه زمینه سود و منفعت شما را فراهم می‌کند. از شخصیت جذاب و مردم‌دار خود برای دستیابی به موفقیت‌های بیشتر بهره بگیرید. عشقی غیر‌منتظره و آتشین در انتظار شما است و امروز عشق محبوبی در دل شما می‌افتد و دل و دین خود را به معشوق می‌بازید. راحت‌تر از چیزی که فکرش را بکنید کارهای روزانه را به پایان خواهید برد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان به یاد خاطره‌های دوران قدیم‌ افتاده و امروز برای شما از خاطره‌های اوایل آشنایای‌تان می‌گوید، این احساس را به فال نیک بگیرید و خاطره‌های خوش عاشقی را زنده کنید. فرصتی پیش می‌آید تا دمی در کنار دوستان قدیمی بنشینید و گل بگویید و گل بشنوید. از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و به دوستان خود ثابت نمایید که از هم‌صحبتی با ایشان لذت می‌برید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
منفی‌بافی را کنار بگذارید و دستاوردهای خود در زندگی را نادیده نگیرید. به لحاظ مالی روز خوبی را در پیش دارید و پولی به دست‌تان می‌رسد. از این شرایط نهایت استفاده را ببرید و به کمک این پول، اوضاع مالی‌تان را بهبود بخشید. پولی که مدتی است به کسی قرض داده‌اید امروز به شما بازپرداخت خواهد شد. بیش‌از‌حد نگران سلامتی اعضای خانواده نباشید. دشمنی دیرینه‌ای که با فردی دارید را امروز خاتمه دهید و از در صلح و دوستی با ایشان وارد شوید. انسان درون‌گرایی هستید و به جای حضور در میان جمع و مهمانی‌های پرسروصدا، تنهایی را ترجیح می‌دهید. امروز روز شما است چرا که فرصتی پیدا می‌کنید تا دور از اطرافیان با خودتان خلوت کنید و از تنهایی لذت ببرید.  همسر یا عشق‌زندگی‌تان دائم به کارهای‌تان سرک می‌کشد و این وضعیت زمینه دلخوری‌تان را فراهم کرده‌است.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
روز حساسی را در پیش دارید و بیشتر از همیشه مواظب سلامت وجود نازنین‌تان باشید. امروز یکی از آشنایان پیشنهادی برای افزایش درآمد با شما درمیان می‌گذارد، این پیشنهاد را به جان و دل گوش کنید. خبر شاد و خوشحال‌کننده‌ای امروز به دست‌تان می‌رسد. این خبر را با اعضای خانواده درمیان بگذارید و لحظه‌های شادی را در کنار دوستان و آشنایان تجربه کنید. در رابطه‌ای که با همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارید با روز حساسی طرف هستید و ممکن است همسر یا عشق‌زندگی‌تان حرف ناپسندی بزند و زمینه ناراحتی شما را فراهم کند. اجازه ندهید این دلخوری ادامه پیدا کند و در اولین فرصت از در مهر و محبت با عشق‌زندگی‌تان وارد شوید. راهی سفری خسته‌کننده هستید و حوصله این مسافرت را ندارید. اما به نفع شماست که رنج سفر را به جان بخرید، زیرا از این سفر دستاوردهای چشمگیری نصیب شما خواهد شد.  اهمیت زیادی به اعضای خانواده می‌دهید اما اجازه ندهید این وضعیت شما را از سلامت خودتان غافل کند.کانال تلگرام اتحادخبر

مرتبط:
» فال روزانه ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ [حدود 4 روز قبل]
» فال روزانه ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ [حدود 3 روز قبل]
» فال روزانه ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ [حدود 6 روز قبل]
» فال روزانه ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ [حدود 5 روز قبل]
» فال روزانه ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ [حدود 10 روز قبل]
» فال روزانه ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ [حدود 9 روز قبل]

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • راه نرفته ای بنام سید حسن خمینی
 • بررسی لایحه منطقه آزاد بوشهر در کميسيون زیربنایی و تولیدی مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور استاندار بوشهر
 • بهانه اي براي خودكشي نهنگ ها
 • طنز/ کنجیر(8)
 • مشیر دالکی زنگ خطر را برای حریفان به صدا در آورد / تصاویر
 • فعالیت سایت‌ اداری شهرداری تا یکم اردیبهشت‌ماه تعطیل است
 • ثبت نام ۱۰۲۲ نفر جهت شرکت در انتخابات دوره ششم شوراهای اسلامی شهر و روستا در دشتستان/ افزایش حضور بانوان در انتخابات شوراهای اسلامی روستاها
 • روند افزایش ابتلا به کرونا دراستان بوشهر نگران کننده‌است
 • نشست شورای سلامت شهر وحدتیه در راستای اجرای مصوبات ستاد کرونا برگزار شد
 • مصائب جمعی وحدتیه
 • موج سنگین کرونا در اغلب استان‌ها/علل شکل‌گیری خیز چهارم بیماری
 • پزشک فوق تحصص ریه: ویروس کرونا دست ساخت بشر نیست
 • سومین پیروزی متوالی تیم فوتسال مشیر دالکی در لیگ دسته دوم باشگاه های کشور
 • عناوین روزنامه‌های ورزشی امروز1400/01/21
 • خروج سیمان تولیدی بوشهر به خارج از استان ممنوع شد
 • .: محسن 1 روز قبل گفت: خیانت وقتی رخ میده ...
 • .: مهدی حدود 2 روز قبل گفت: ‏نتانیاهو بعد از حمله ...
 • .: مهدی حدود 2 روز قبل گفت: چرا اتحاد خبر همش ...
 • .: احمد خواجه حسنی حدود 2 روز قبل گفت: درود بر جناب مظاهری ...
 • .: احمد خواجه حسنی حدود 4 روز قبل گفت: مخاطبین ارجمند با تقدیم ...
 • .: گمنام حدود 4 روز قبل گفت: گذشت اون موقع که ...
 • .: عالی عالی عالی حدود 4 روز قبل گفت: عالی عالی عالی ...
 • .: حسین حدود 5 روز قبل گفت: بر خلاف صد در ...
 • .: غلومرضا حدود 5 روز قبل گفت: باور کنید سید حسن ...
 • .: غلومرضا حدود 5 روز قبل گفت: طرفداران سیدحسن، میخواهند از ...