امروز: سه شنبه 31 فروردين 1400
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 05 اسفند 1399 - 22:28
شهردار سعدآباد خبر داد؛

اتحاد خبر:شهردار سعدآباد از آغاز عملیات اجرایی اصلاح و بهسازی بلوارهای سطح شهر در آینده ای نزدیک خبر داد.

اتحاد خبر:شهردار سعدآباد از آغاز عملیات اجرایی اصلاح و بهسازی بلوارهای سطح شهر در آینده ای نزدیک خبر داد.به گزارش اتحاد خبر،ابوالقاسم شریفی با اعلام این خبر اظهار داشت:در نشستی که همراه با ریاست محترم شورای اسلامی شهر سعدآباد با رئیس محترم سازمان برنامه و بودجه استان بوشهر داشتیم در رابطه با موضوعات شهر و شهرداری بحث و گفتگو شد و نتایج خوبی نیز حاصل گردید.
شریفی افزود: از جمله موضوعاتی که در این نشست مطرح شد،پیاده روسازی ،اصلاح و بهسازی بلوارهای سطح شهر بود که انشالله بزودی عملیات اجرایی این پروژه ها آغاز می شود.
وی بیان داشت:پیاده روسازی بلوار کشاورز،بلوار امام خمینی(ره) و آسفالت فاز دوم خیابان معلم از میدان گندم تا پارک معلم بزودی آغاز خواهد شد.
شهردار سعدآباد افزود: عملیات اجرایی بلوار کشاورز از میدان انقلاب تا جهاد کشاورزی رفیوژ وسط و پیاده رو و همچنین بلوار امام خمینی(ره) از میدان امام تا اداره دارایی رفیوژوسط،جدول کشی و کف سازی در دستور کار قرار گرفته است.
شریفی از تخصیص اعتبار جهت تعمیرات  و سردرب پل ورودی شهر سعدآباد در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت:این پروژه توسط شهرداری در حال اجرا می باشد و تخصیص اعتبار آن نیز توسط ریاست محترم سازمان برنامه و بودجه انجام خواهد شد.

 


وی از آغاز عملیات اجرایی اصلاح معابر اطراف میدان شهدا در آینده ای نزدیک خبر داد و افزود:با توجه به تملک زمین آقای تدین و در دست اقدام بودن تخصیص اعتبار آن،عملیات اجرایی آن نیز بزودی توسط پیمانکار آغاز می گردد.
شهردار سعدآباد در این نشست ضمن تقدیر از مساعدت های دکتر درویشی ابراز داشت:مردم شهر سعدآباد بهترین هستند و شایسته بهترین اقدامات در حوزه عمران شهری می باشند و تخصیص اعتبار لازم جهت ادامه پروژه خیابان ساحلی از درخواست های ماست که امیدوارم با مساعدت ریاست محترم برنامه و بودجه استان تحقق یابد.
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان بوشهر نیز از تعامل شهردار و شورای شهر سعدآباد قدردانی کرده و افزود:جا دارد از پیگیری های شورا و شهردار سعدآباد جهت تحقق امورات شهری قدردانی نمایم و انشالله اقدامات لازم جهت تخصیص اعتبار نیز انجام خواهد شد.

 کانال تلگرام اتحادخبر

مرتبط:

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • .: علیرضا محمود حدود 2 روز قبل گفت: چه‌توفیق بزرگی نصیب تنگ ...
 • .: باز نشسته ی آموزش وپرورش حدود 2 روز قبل گفت: اگر در آن شوره ...
 • .: بوشهر زی حدود 3 روز قبل گفت: به کتاب "سیّد حمال ...
 • .: طنز حدود 3 روز قبل گفت: جناب خواجه حسنی، هر ...
 • .: کارمند حدود 3 روز قبل گفت: با سلام.متاسفانه رییس بیمارستان ...
 • .: رضا حدود 4 روز قبل گفت: از روز اول شروع ...
 • .: کورش حدود 5 روز قبل گفت: به امید انتصاب مدیریت ...
 • .: محسن حدود 5 روز قبل گفت: خیانت وقتی رخ میده ...
 • .: مهدی حدود 6 روز قبل گفت: ‏نتانیاهو بعد از حمله ...
 • .: مهدی حدود 6 روز قبل گفت: چرا اتحاد خبر همش ...