امروز: يکشنبه 17 اسفند 1399
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 08 بهمن 1399 - 10:44

اتحادخبر: مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر گفت: در ایام‌الله دهه فجر ۴۰ پروژه پروژه‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر با اعتباری افزون بر ۳۳ میلیارد تومان در زمینه سایت‌های ارتباطی و توسعه شبکه انتقال فیبرنوری افتتاح می‌شود.

اتحادخبر: مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر گفت: در ایام‌الله دهه فجر ۴۰ پروژه پروژه‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر با اعتباری افزون بر ۳۳ میلیارد تومان در زمینه سایت‌های ارتباطی و توسعه شبکه انتقال فیبرنوری افتتاح می‌شود.

40 پروژه ارتباطی استان بوشهر با اعتباری افزون بر 33 میلیارد تومان افتتاح می‌شود

به گزارش تسنیم، علی سملیان  در جمع خبرنگاران در بوشهر با اشاره به توسعه زیرساخت‌های ارتباط مخابراتی و اینترنتی در شهرها و روستاهای استان بوشهر اظهار داشت: در این راستا طرح‌های مهمی در ایام‌الله دهه فجر افتتاح و  زیرساخت‌های لازم برای افزایش پهنای باند و ارتقاء پوشش تلفن همراه  در استان بوشهر فراهم می‌شود.

 

وی از افتتاح  40 پروژه ارتباط مخابراتی و فناوری اطلاعات در دهه مبارک فجر خبر داد و بیان کرد: در ایام‌الله دهه فجر 40 پروژه ارتباط مخابراتی استان بوشهر با اعتباری افزون بر 33 میلیارد تومان شامل احداث و ارتقاء سایت‌های ارتباطی شهری و روستایی با سرویس اینترنت نسل سوم و چهارم تلفن همراه و توسعه شبکه انتقال فیبرنوری به بهره برداری می‌رسد.

 

سملیان، فراهم آوردن شرایط مناسب برای استفاده همگان از فناوری ارتباطی و اتصال به شبکه ملی اطلاعات را از اهداف برنامه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در راستای عدالت گستری دانست.

 

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر بیشترین حجم طرح‌های افتتاحی دهه فجر امسال را ایجاد امکانات ارتباطی برای روستاهای استان دانست و افزود: اجرای طرح‌های زیرساختی برای افزایش پوشش ارتباطی مناسب در سطح استان  مورد توجه ویژه قرار دارد.

 

وی با تاکید بر توسعه و فراهم شدن  زیرساخت‌های مورد نیاز استان گفت: افزایش پوشش مناسب ارتباطی و امکان ارائه  اینترنت پرسرعت در مناطق مختلف استان به‌خصوص در مناطق روستایی، جاده‌ها و مناطق گردشگری استان بوشهر مورد توجه ویژه قرار دارد.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • .: صنوبر حدود 3 روز قبل گفت: احسنت به شما با ...
 • .: روز برازجان را چه کسی پیشنهاد کرده و تاریخ ان را چه کسی انتحاب حدود 3 روز قبل گفت: روز برازجان را چه ...
 • .: رهسپار حدود 4 روز قبل گفت: باسلام خدمت آقای دهقان ...
 • .: فانوسی حدود 4 روز قبل گفت: سلام .عالی. ولی مدرسه ...
 • .: ملدی حدود 5 روز قبل گفت: سلام نظرمن یک خانه ...
 • .: جعفری منفرد حدود 5 روز قبل گفت: درود بر خوبان شرکت ...
 • .: Amin حدود 5 روز قبل گفت: اگر امثال این مهندسان ...
 • .: هستی حدود 5 روز قبل گفت: من عاشق مردم روستای ...
 • .: علیرضا حدود 6 روز قبل گفت: جناب مظاهری عزیز. ما ...
 • .: شهروند شبانکاره سالاری حدود 6 روز قبل گفت: درود بر فرماندار پرتلاش ...