امروز: يکشنبه 17 اسفند 1399
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 08 بهمن 1399 - 10:37

اتحادخبر: عباس دیری، سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهر، از نحوه اجرای طرح 3070  و با هدف بررسی مسایل و مشکلات  ، نحوه خدمت رسانی به مخاطبان و دیدار با کارکنان از شعبه دشتستان بازدید نمود.

اتحادخبر: عباس دیری، سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهر، از نحوه اجرای طرح 3070  و با هدف بررسی مسایل و مشکلات  ، نحوه خدمت رسانی به مخاطبان و دیدار با کارکنان از شعبه دشتستان بازدید نمود.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهر، دیری، سرپرست تامین اجتماعی استان بوشهر با حضور در شعبه دشتستان، ضمن دیدار و گفتگو با همکاران از نزدیک در جریان روند اجرایی طرح 3070 قرار گرفت .


وی، پس از بازدید از واحد های تخصصی شعبه  ، طی جلسه ای با حضور کلیه کارکنان ،ضمن تقدیر از تلاش آنها، هدف نهایی خدمات غیرحضوری سازمان تأمین اجتماعی را افزایش رضایتمندی مردم برشمرد و افزود:  باید خدمات سازمان تأمین اجتماعی به گونه‌ای به مردم ارائه شود که نیازی به حضور مردم و ازدحام در شعب و کارگزاری‌ها نباشد.


وی با تاکید به انجام امورات مراجعین گفت :  معیار سنجش عملکرد ما کسب رضایت مردم است و از همه کارکنان خواستند نهایت تلاش و کوشش خود را در این زمینه بعمل آورند .


سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهر اظهار نمود : امروزه انتقال داده و اطلاعات حرف نخست را می زند. بنابراین الکترونیکی کردن  خدمات ،امری حائز اهمیت بوده به نحوی که با بهره گیری از شیوه های جدید و حداقل نیروی انسانی و هزینه، یک سیستم خدمات رسانی پرسرعت و با دامنه نفوذ و تاثیر گذاری بیشتر و کارآمد بوجود آمده و کارکنان به جای پرداختن به روشهای کهنه و سنتی با بهره گیری از ابزار الکترونیک ، سازمان را درراستای نیل به اهداف برنامه ریزی شده سوق داده تا پل ارتباطی مردم ومسئولان مستحکمتر و قابل اطمینان ترشود .


 وی اظهار داشت: مطالب آموزشی و دستورالعمل لازم در این زمینه در سایت این اداره کل به نشانی  https://bushehr.tamin.ir/
 منتشر شده است تا از این طریق میزان آگاهی مخاطبان سازمان جهت بهره مندی از خدمات غیر حضوری افزایش یابد.


دیری ،از مردم خواست تا حد امکان خدمات مورد نیاز را به صورت غیرحضوری از طریق سامانه خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی به نشانی https://eservices.tamin.ir دریافت نمایند و مراجعات غیرضروری را به آینده موکول کنند.
کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • .: صنوبر حدود 3 روز قبل گفت: احسنت به شما با ...
 • .: روز برازجان را چه کسی پیشنهاد کرده و تاریخ ان را چه کسی انتحاب حدود 3 روز قبل گفت: روز برازجان را چه ...
 • .: رهسپار حدود 4 روز قبل گفت: باسلام خدمت آقای دهقان ...
 • .: فانوسی حدود 4 روز قبل گفت: سلام .عالی. ولی مدرسه ...
 • .: ملدی حدود 5 روز قبل گفت: سلام نظرمن یک خانه ...
 • .: جعفری منفرد حدود 5 روز قبل گفت: درود بر خوبان شرکت ...
 • .: Amin حدود 5 روز قبل گفت: اگر امثال این مهندسان ...
 • .: هستی حدود 5 روز قبل گفت: من عاشق مردم روستای ...
 • .: علیرضا حدود 6 روز قبل گفت: جناب مظاهری عزیز. ما ...
 • .: شهروند شبانکاره سالاری حدود 6 روز قبل گفت: درود بر فرماندار پرتلاش ...