امروز: يکشنبه 28 دي 1399
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 21 دي 1399 - 10:13

اتحادخبر:  فرماندار دیلم استان بوشهر گفت: از آذرماه امسال تاکنون ۳۹ تن سهمیه روغن خوراکی به این شهرستان اختصاص یافته و توزیع شده‌است.

اتحادخبر:  فرماندار دیلم استان بوشهر گفت: از آذرماه امسال تاکنون ۳۹ تن سهمیه روغن خوراکی به این شهرستان اختصاص یافته و توزیع شده‌است.

 

۳۹ تن روغن خوراکی در دیلم توزیع شد

 

به گزارش ایرنا، احمد دشتی روز یکشنبه در جلسه کارگروه ستادتنظیم بازار این شهرستان افزود: این میزان روغن در  فروشگاه زنجیره‌ای و عاملان خرده فروش در مناطق مختلف شهری و برخی از روستاهای هر دو بخش شهرستان توزیع و به نرخ تنظیم بازار در اخیتار مردم قرار گرفته‌است.

 

وی اضافه کرد:  همچنین۲ تن روغن نیز بین واحدهای صنفی نظیر رستوران‌ها، بیرون برها، فست فودها و سایر صنوف مربوطه توزیع شده‌است.

دشتی اظهارکرد:  پیگیری برای جذب و اختصاص ۲۰ تن سهمیه روغن خوراکی دیگر در دستور کار قرار گرفته است که  توسط واحدهای صنفی خرده فروش توزیع خواهد شد.

 

وی گفت: به دلیل وجود مشکلاتی که در تامین روغن خام و انتقال به کارخانه‌های روغن سازی خوراکی به وجود آمد، روند تولید و عرضه با مشکلاتی همراه شد که اکنون باتوجه به تامین ارز و حمل روغن خام به کارخانه‌ها انتظار می‌رود در آینده نزدیک، تامین روغن در بخش خانگی و صنعت وضعیت بهتری ایجاد شود.

رئیس کارگروه ستاد تنظیم بازار دیلم افزود: در اجرای رعایت حقوق مصرف‌ کنندگان، شرکت‌های پخش مواد غذایی و واحدهای صنفی ملزم به رعایت و عرضه کالا بدون فروش اجباری دیگر اجناس هستند.

وی بیان کرد: تاکنون به دلیل اعمال چنین تخلفاتی، برای یک شرکت پخش مواد غذایی و چندین واحد صنفی خرده فروش، پرونده فروش اجباری تشکیل و برای سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارسال شده‌است.

 

دشتی گفت: بر اساس تصمیم‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا به منظور جلوگیری از گسترش بیماری کرونا، شهروندان برای جلوگیری از تشکیل صف و تجمع در هنگام توزیع کالاهای اساسی برای حفظ سلامتی خود و شهروندان همکاری کنند.

 

فرماندار دیلم بیان کرد: شهروندان در صورت مشاهده تخلفات صنفی، با  تلفن ۱۳۵ تعزیرات حکومتی و ۱۲۴ واحد بازرسی و نظارت اداره صنعت، معدن و تجارت تماس بگیرند.

شهرستان دیلم در شمال استان بوشهر قرار دارد.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • .: مدرسه حدود 3 روز قبل گفت: وزیر بهداشت میگه خطر ...
 • .: محمد حدود 3 روز قبل گفت: چراشهرداری بندر ریگ غیرقانونی ...
 • .: دلسوز حدود 4 روز قبل گفت: ما فرزندانمان را دوست ...
 • .: بی نام حدود 4 روز قبل گفت: آقا اینا کجاشون خوشگله ...
 • .: ایرانی حدود 4 روز قبل گفت: بزرگوار به اندازه ی ...
 • .: رزمنده حدود 5 روز قبل گفت: جناب صابری و هیات ...
 • .: علیرضا حدود 5 روز قبل گفت: شناختی از نویسنده ندارم ...
 • .: علیرضا حدود 5 روز قبل گفت: عزیز دل برادر _ ...
 • .: مرتضی آز آبپخش حدود 5 روز قبل گفت: چرا وقتی جرم و ...
 • .: دنیا دیده حدود 6 روز قبل گفت: دیر زی وشاد زی! ...