امروز: دوشنبه 10 آذر 1399
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 25 آبان 1399 - 07:34

اتحادخبر: فال روزانه ۹۹/۰۸/۲۵

اتحادخبر: فال روزانه ۹۹/۰۸/۲۵

 

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

 

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید اطرافیان و آشنایان بیشتر از همیشه به حرف‌های شما گوش می‌دهند و جایگاه ویژه‌ای در دل دوستان پیدا می‌کنید. در آذر ماه امسال با فرصت‌های زیادی برای آشنایی با افراد جدید روبرو خواهید شد، این موقعیت‌ها را به فال نیک بگیرید و دامنه دوستان‌تان را گسترش دهید. دی ماه امسال بهترین ماه سال تولدتان است و در این ماه به پول یا کالای قیمتی دست پیدا می‌کنید، در نتیجه در این ماه بیشتر از همیشه حواس‌تان به موقعیت‌های سودآور باشد. بهمن سال جاری زمان خوشی و تفریح شما در کنار دوستان و آشنایان است و لحظه‌هایی سرشار از شادکامی انتظار شما را می‌کشد. فروردین و اردیبهشت سالی که از راه می‌رسد، زمان عاشقی شما است و در این ماه‌ها طعم عشقی گرم و سوزان را خواهید چشید. مرداد سال آینده زمانی است که توانمندی‌های خود را به رخ دیگران بکشید و به دستاورد‌های بیشتری در زندگی برسید. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید عجله‌ای به خرج ندهید انتظار پاداش زودگذر را نداشته باشید، چرا که زحمت‌های شبانه‌روزی شما در نهایت به نتیجه خواهد رسید و شهریور سال آینده مزد تلاش‌های بی‌وقفه خود را دریافت خواهید کرد. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با شادکامی به پایان برسانید و در این سال از بودن در کنار دوستان و آشنایان لذت ببرید و خاطره‌خوش سال تولدتان را برای همیشه ماندگار کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز از خواب که بلند شده‌اید، احساس می‌کنید کودک درون‌تان زنده شده و حس و حال بسیار خوب و با نشاطی دارید. این روحیه را به فال نیک بگیرید و روز را با شادی و نشاط مضاعفی به پایان برسانید. قرار است پولی به دست شما برسد، اما امروز این پول فراهم نمی‌شود و شرایط مالی خوبی را تجربه نخواهید کرد. یکی از نزدیکان شما که علاقه زیادی به ایشان دارید امروز حسابی ناراحت و افسرده است، این فرد را در غم و غصه‌هایش تنها نگذارید و هر کاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای شادی ایشان انجام دهید. شناخت کافی از توانایی‌های خود ندارید و نقاط ضعف و قدرت خود را نمی‌شناسید. ادامه این وضعیت اصلا به صلاح شما نیست و در اولین فرصت وقتی را برای بررسی توانایی‌های خود کنار بگذارید و نقاط ضعف‌تان را تقویت کنید. فرصتی مهیا می‌شود تا کمی با خود خلوت کنید و با اصلاح نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت، مسیر پیشرفت و موفقیت را هموار کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز حسابی شما را تحویل می‌گیرد. بیشتر از همیشه حواس‌تان را جمع کنید چرا که احتمال دارد سند یا چیز مهمی را فراموش کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

با اطرافیان مهربان باشید و برای خودتان دشمن‌تراشی نکنید. سرمایه‌گذاری در بازار املاک و مستغلات، سود چشمگیری را نصیب شما خواهد کرد. احترام دوستان و آشنایان را نگه دارید و زمینه ناراحتی کسی را فراهم نکنید. اهمیت زیادی به همسر یا عشق‌زندگی‌تان می‌دهید و لحظه‌ای از ایشان غافل نمی‌شوید، امروز عشق‌زندگی‌تان به شما ثابت می‌کند که قدردان عشق بی‌پایان شما است و روزی سرشار از عشق و محبت را پشت‌سر خواهید گذاشت.

فـال روزانـه - Daily Omen

به مقدار کمی احساس بیماری می‌کنید و ناخوش و کسل هستید، قبل از اینکه بیماری شما رو به وخامت بگذارد، فکری به حال درمان خود بردارید و اجازه ندهید این بیماری دردسر‌های بیشتری برای شما درست کند. آهنگ سفر کرده‌اید، اما در این مسافرت احتمال دارد کالای باارزشی را گم کنید. امروز احتمال دارد ضرر هنگفتی را تجربه کنید. سرتان را به انجام کار‌های معمولی بند نکنید و وقت خود را به کاری اختصاص دهید که انجام این کار سود و منفعت سرشاری روانه حساب‌های بانکی‌تان کند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز حسابی تحویل‌تان می‌گیرد و لحظه‌های عاشقانه‌ای در انتظار شما است. به خودتان قول داده‌اید فرصتی برای انجام کار‌های موردعلاقه‌تان اختصاص دهید، اما امروز چنین شرایطی فراهم نمی‌شود. کار شایسته‌ای که مدت‌ها پیش انجام داده‌اید امروز در نظر اطرافیان جلوه می‌کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

خیال‌بافی را کنار بگذارید و زندگی را با تمام پستی‌ها و بلندی‌هایش بپذیرید. احتمال ضرر شما در کار‌های مالی بسیار است. به خاطر داشته باشید که بار کج به منزل نمی‌رسد و فکر کار‌های غیرقانونی را از سر بیرون کنید. انسان مهربان و ساده‌دلی هستید و حرف‌دل‌تان را رک و بی‌پرده به زبان می‌آورید، این روحیه امروز کار دست‌تان می‌دهد و فردی از صحبت‌های بی‌پرده شما ناراحت خواهد شد. این رویکرد را تغییر دهید و از امروز به خودتان قول بدهید که در کنار صداقت، حرف‌های خود را بی‌پرده و رک مطرح نکنید تا کسی از لحن گفتار شما ناراحت نشود. مسافرتی را در پیش‌رو دارید و در این مسافرت تجربه‌های زیادی بدست می‌آورید و دید بهتری نسبت به زندگی پیدا خواهید کرد. اجازه ندهید اطرافیان در زندگی شخصی شما دخالت کنند.

فـال روزانـه - Daily Omen

اهل انجام به‌موقع کار‌ها نیستید و این روحیه باعث شده تا سبک‌زندگی شما اطرافیان را ناراحت کند. برای انجام کاری قصد سرمایه‌گذاری دارید، امروز زمان مناسبی برای سرمایه‌گذاری است، اما به خاطر داشته باشید که از این سرمایه‌گذاری در کوتاه مدت سودی به جیب نخواهید زد، اما اگر صبر پیشه کنید و زحمت بیشتری برای این سرمایه‌گذاری بکشید، در درازمدت سود چشمگیری روانه حساب‌های بانکی‌تان خواهد شد. فرصتی از امروز را به دوستان قدیمی اختصاص دهید و در کنار رفقای دیرینه حسابی خوش بگذرانید. حرف‌های ناگفته زیادی برای بازگوکردن به همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارید، امروز این فرصت فراهم می‌شود تا سفره دل را پیش عشق‌زندگی‌تان باز کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

انسان شجاع و نترسی هستید و از چیزی هراس ندارید، این روحیه امروز برای حل مشکلات به کمک شما می‌آید. اجازه ندهید مشکلات اعضای خانواده، زمینه حواس‌پرتی شما را فراهم کند. غصه اشتباهات گذشته را نخورید و خودتان را غرق در ناراحتی نکنید. امروز نیمه گمشده‌تان را پیدا می‌کنید و از دل و جان عاشق می‌شوید. فرصتی پیدا می‌کنید تا به همراه اعضای خانواده برای خرید بیرون بروید و لحظه‌های شادی را در کنار هم سپری نمایید.

فـال روزانـه - Daily Omen

نگرانی‌های فکری را کنار بگذارید و به خاطر داشته باشید که عقل سالم در بدن سالم است. یکی از بزرگ‌تر‌های خانواده امروز پیشنهادی را با شما درمیان می‌گذارد و به نفع‌تان است که این پیشنهاد را هرچه‌سریع‌تر اجرا کنید. با تقدیم هدیه‌ای به عشق‌زندگی‌تان به ایشان ثابت کنید که همیشه به فکرش هستید. اهمیت بیشتری به گذر زمان بدهید و قدر لحظه‌های زندگی تان را بدانید. با انجام کار‌های خلاقانه به آرامش برسید.

فـال روزانـه - Daily Omen

دور خوراکی‌های ناسالم را خط بکشید و با رژیم‌غذایی سالم و مفید، سلامت خود را تضمین نمایید. از جایی که فکرش را نمی‌کردید پولی به دست‌تان می‌رسد. قرار است به همراه دوستان قدیمی دور هم بنشینید و حسابی خوش بگذرانید، از این موقعیت نهایت استفاده را ببرید. برای از بین‌بردن نگرانی‌های امروز دست همسر یا عشق‌زندگی‌تان را بگیرید و کمی تفریح کنید. میان اعضای خانواده مشاجره‌ای ایجاد خواهد شد و برای حل این مشاجره باید پادرمیانی کنید. مهمان‌ناخوانده‌ای در راه منزل شما است و مجبور می‌شوید مدت زیادی از روز را به پذیرایی از این مهمان مشغول شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

به خاطر داشته باشید که عقل سالم در بدن سالم است و بیشتر از همیشه مواظب سلامتی‌تان باشید. همفکری با همسر یا عشق‌زندگی‌تان را دست‌کم نگیرید و برای حل مشکلات با وی مشورت کنید. قبل از هرگونه تصمیم‌گیری، نظر اعضای منزل را جویا شوید و با آن‌ها مشورت کنید. مواظب رفتار و گفتارتان باشید و حرفی نزنید که زمینه ناراحتی اطرافیان را فراهم کند. برنامه دارید تا فرصتی از روز را به انجام کار‌های دلخواه مشغول شوید، اما چنین فرصتی پیدا نمی‌کنید. یکی از اعضای خانواده امروز به مشورت و همفکری شما نیاز دارد.

فـال روزانـه - Daily Omen

زحمت‌هایی که در گذشته کشیده‌اید امروز به بار می‌نشیند. احتمال زیادی وجود دارد که وقت‌کشی کنید و زمان زیادی از روز را به بطالت بگذرانید. در اولین فرصت برنامه‌ای برای گردش و تفریح بچینید و با حضور در کنار دوستان و آشنایان غم و غصه‌ها را دور بریزید. روز خوبی است تا ایده‌هایی که در سر دارید را به مرحله اجرا بگذارید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز به شما ثابت می‌کند که از بودن در کنارتان راضی و خوشنود است.

فـال روزانـه - Daily Omen

حجم زیاد کار‌های امروز حسابی شما را خسته و آزرده خواهد کرد. پولی به کسی قرض داده‌اید و امروز بخت با شما یار است و این پول بازپرداخت خواهد شد. موفقیت مهمی در انتظار شما است و حواس‌تان را حسابی جمع کنید و به فکر شکار لحظه‌ها باشید. روزی همراه با عشق و محبت را در پیش‌رو دارید. قصد دارید کار‌ها را زودتر از همیشه انجام دهید و پیش اعضای خانواده بروید، اما کار‌های غیرمنتظره برنامه‌تان را خراب خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

شرایطی برای استراحت و انجام کار‌های موردعلاقه‌تان فراهم می‌شود. از جایی که انتظارش را نداشتید، پولی به دست‌تان خواهد رسید. وقتی را برای اعضای خانواده کنار بگذارید و به آن‌ها ثابت کنید که به فکرشان هستید. انسان شوخ‌طبعی هستید، این روحیه را ادامه دهید و به لطف آن دوستان تازه‌ای پیدا کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان شما را با تجربه‌ای خاص از عشق آشنا می‌کند. روز را با انرژی و نشاط به پایان خواهید رساند و مشکلات شما را خسته و افسرده نخواهد کرد.کانال تلگرام اتحادخبر

مرتبط:
» فال روزانه ۹۹/۰۹/۱۰ [حدود 16 ساعت قبل]
» فال روزانه ۹۹/۰۹/۰۶ [حدود 5 روز قبل]
» فال روزانه ۹۹/۰۹/۰۳ [حدود 8 روز قبل]
» فال روزانه ۹۹/۰۹/۰۴ [حدود 7 روز قبل]
» فال روزانه ۹۹/۰۹/۰۸ [حدود 3 روز قبل]

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • وضعیت مسکن مهر پرگان و بسیجیان در برازجان/ وضعیت پروژه راه آهن بوشهر- شیراز/ آسفالت پل آبپخش - سعدآباد ظرف دو هفته آینده
 • شهرداری، برازجان را گلباران کرد!
 • فوری/ ترور محسن فخری زاده دانشمند هسته ای در آبسرد دماوند+عکس
 • دیدار اعضا هیئت همگانی دشتستان با فرماندهی تیپ پیاده سپاه بوشهر / تصاویر
 • عکس های اتحاد خبر در یک روز پاییزی از ساحل بوشهر
 • دولت از کدام نطق نماینده دشتستان شکایت کرد؟
 • اولین تصاویر از محل ترور محسن فخری زاده دانشمند هسته ای
 • حضور پرسپولیس برازجان در لیگ دسته ۳ در هاله ای از ابهام !
 • انواع خشونت علیه زنان/ راه کارهای مقابله با خشونت علیه زنان/ تماس با 123 برای گزارش
 • حمایت ازحقوق کودکان
 • دریادلان پایگاه دریایی بوشهر خون اهدا کردند / تصاویر
 • عدم برگزاری تجمعات نقش مهمی در کاهش روند بیماری کرونا دارد/ ساماندهی آرامستان‌های شهرستان دشتستان
 • آرزویم رسیدن به المپیک است/ استعدادهای درخشان تیراندازی در دشتستان / نبود سیم کش های الکترونیکی در سالن های استان بوشهر
 • ۲۸ میلیون مترمکعب آب در سد رئیسعلی دلواری ذخیره شد
 • نظارت مستمر بر اجرای محدودیت های کرونایی در آب پخش/تشییع جنازه با حداقل نفرات برگزار شود
 • وداع جانسوز مردم برازجان با زنده یاد مهندس علی پورجم/ تصاویر
 • شرایط فعالیت اصناف در برازجان اعلام شد/ گروه های صنفی که از شنبه اجازه فعالیت ندارند
 • وداع حزن انگیز مجموعه شهرداری برازجان با زنده یاد علی پورجم / تصاویر
 • تصاویر تمرین شاهین شهردارى بوشهر در ورزشگاه شهید بهشتى
 • غـیـــر مـجـــازهـا/ نظر فرماندار و برخی از شهروندان
 • دفاعیه ی بادمجانی
 • نام برازجان بر فراز قله های طرح سیمرغ /کوهنوردی نماد صبر،تحمل و استقامت است
 • ژیمناستیک بانوان نیاز به حمایت و توجه جدی تری دارد / آموزش کودکان به من روحیه می دهد
 • تیم فوتبال پرسپولیس برازجان احیا می‌شود/ فعالیت ۲۹ خانه ورزش روستایی در دشتستان/ تسهیلات کرونایی ناچیز است
 • پیام تسلیت شهردار برازجان به مناسبت درگذشت مهندس علی پورجم
 • شش هزار بازرسی از اصناف دشتستان/ مهم‌ترین درخواست واحدهای صنفی/ احکام تعزیرات حکومتی بازدارنده نیست
 • استاد دل ها؛ محمد رضا شجریان
 • مقابله با زمین خواری در اولویت مدیران دشتستان باشد/تصاویر
 • ویدیو/ بارش پاییزی دره فصلی روستای گلدشت دشتستان را لبریز کرد
 • ویژگی های فردی و اجتماعی پیامبر اسلام (ص)
 • .: رضا حدود 12 ساعت قبل گفت: عشق من فقط سید ...
 • .: شکیبا حدود 19 ساعت قبل گفت: درود بر جناب بوشهری ...
 • .: مهدیار حدود 2 روز قبل گفت: جامعه جهانی باید مقابل ...
 • .: روحانی حدود 4 روز قبل گفت: کجای این صحبت ها ...
 • .: سلام حدود 4 روز قبل گفت: پروژه های مسکن مهر ...
 • .: مصطفی بهبهانی مطلق حدود 5 روز قبل گفت: باسلام علاج واقعه قبل ...
 • .: مصطفی بهبهانی مطلق حدود 5 روز قبل گفت: در حوزه راه های ...
 • .: مصطفی بهبهانی مطلق حدود 5 روز قبل گفت: باسلام باتشکر از این ...
 • .: قاسم حدود 5 روز قبل گفت: اگر مسئولین به وظایفشان ...
 • .: شهروند شبانکاره حدود 6 روز قبل گفت: سد شبانکاره به نام ...