امروز: چهارشنبه 12 آذر 1399
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 24 آبان 1399 - 07:38

اتحادخبر: همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

اتحادخبر: فال روزانه ۹۹/۰۸/۲۴

 

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

 

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولدتان آغاز می‌کنید به لحاظ کاری به دستاورد چشمگیری خواهید رسید و اوضاع زندگی‌تان دگرگون می‌شود. در کنار تغییرات مهم در وضعیت کاری شما، اتفاقات فرخنده‌ای نیز در محل‌زندگی‌تان می‌افتد و به همراه اعضای خانواده روی خوش زندگی را خواهید دید. در ماه آذر امسال اطرافیان به زحمت‌هایی که کشیده‌اید پی خواهند برد و به شما ثابت می‌کنند که قدر تلاش‌های شبانه‌روزی‌تان را می‌دانند. دی ماه امسال به لحاظ مالی ماه بسیار پر اهمیتی برای شما است و با موقعیتی چشمگیر برای افزایش درآمد روبرو می‌شوید. دوستان و آشنایان در بهمن سالی که آن را سپری می‌کنید لحظه‌ای از رسیدگی به شما غافل نمی‌شوند و حمایت همه‌جانبه اطرافیان و اعضای فامیل را دریافت خواهید کرد. اتفاق فرخنده‌ای در فروردین ماه سال آینده انتظار شما را می‌کشد و در این ماه بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید خوشحال خواهید شد. مرداد و شهریور سالی که از راه می‌رسد زمان موفقیت شما است و در این ماه‌ها پیشرفت‌های زیادی را در محل کار و زندگی شاهد خواهید بود سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را غنیمت بدانید و این سال را به گونه‌ای ادامه دهید تا به یکی از بهترین سال‌های زندگی‌تان تبدیل شود.

فـال روزانـه - Daily Omen

یکی از دوستان نزدیک امروز درخواستی از شما دارد تا با دیدگاه‌های شما بیشتر آشنا شود و روشنفکری‌تان را امتحان کند. به هر قیمتی که شده اخلاقیات را زیر پا نگذارید و تصمیم‌های منطقی بگیرید. یکی از ریش‌سفید‌های فامیل امروز پیشنهادی که به نفع‌تان است را با شما درمیان خواهد گذاشت. از علاقه خود به کسب علم و دانش، نهایت استفاده را ببرید. قولی به همسر یا عشق‌زندگی‌تان داده‌اید، اما امروز از عهده انجام این قول بر نخواهید آمد. کار‌های امروز بر وفق مرادتان پیش می‌رود. یکی از آشنایان امروز با تقدیم هدیه‌ای شما را حسابی شگفت‌زده می‌کند. بیشتر از همیشه حواس‌تان را جمع کنید چرا که احتمال دارد سند یا چیز مهمی را فراموش کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

ذهن آشفته‌ای دارید و همیشه نگران هستید، در اولین فرصت کارهای‌تان را مرتب کنید و شرایط آشفتگی ذهنی را از بین ببرید. روز حساسی را آغاز کرده‌اید و اگر حواس‌تان را بیشتر از همیشه جمع نکنید، ضرر هنگفتی را تجربه خواهید کرد. در نتیجه تا می‌توانید مواظب باشید و روز را بدون هرگونه ضرر و زیان به پایان برسانید. انسان حساس و زودرنجی هستید و از رفتار و گفتار اطرافیان بی‌دلیل ناراحت می‌شوید. ادامه این روحیه شما را به فرد منزوی تبدیل می‌کند که کسی علاقه‌ای به رابطه با شما ندارد، در نتیجه از امروز تصمیم بگیرید که این رفتار را کنار بگذارید و به راحتی از برخورد اطرافیان آزرده‌خاطر نشوید. کار‌های زیادی دارید، اما به‌رغم این کارها، فرصتی برای تفریح و استراحت پیدا می‌کنید. یکی از آشنایان که فکر می‌کنید دوست‌دار شما است، نقشه‌های شومی برای‌تان کشیده و با دوستی و محبت به شما نزدیک شده تا رابطه میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان را خراب کند. اجازه ندهید شرایط برای نقشه‌های پلید این فرد مهیا شود و در اولین فرصت حق این فرد را که نمک شما را خورده و نمکدان شکسته را کف دستش بگذارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اعضای خانواده همیشه پشتیبان و حامی شما در کار‌ها بوده‌اند و اجازه نداده‌اند تا زحمت‌های‌تان به باد برود، این رفتار را پیش خودتان نگذارید و شما نیز لحظه‌ای از پشتیبانی اعضای خانواده غافل نشوید و به اهل منزل ثابت کنید که در لحظات دشوار و سخت، همیشه در کنارشان هستید. پولی به کسی قرض داده‌اید و امروز بخت با شما یار است و این پول بازپرداخت خواهد شد. رازی در دل دارید و می‌خواهید این راز را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان درمیان بگذارید، اما روز خوبی را برای برملاکردن این راز انتخاب نکرده‌اید. فرصتی برای مسافرت در پیش دارید. از همسر یا عشق‌زندگی‌تان خواهش کنید که انتظاراتش را کاهش دهد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز ممکن است زود عصبانی شوید و از کوره در بروید. برای حل مشکلات مالی خود از اعضای خانواده کمک بگیرید. رابطه‌ای پنهانی دارید و نمی‌خواهید به این رابطه پایان دهید، اما ادامه این رابطه آبروی شما را به خطر خواهد انداخت، در نتیجه هر چه سریع‌تر فکری برای این رابطه پنهانی بردارید و به فکر حفظ آبروی‌تان باشید. وقت خود را با فکر به چیز‌های پیش‌پاافتاده و کم‌اهمیت، تلف نکنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

مدتی است که در بستر بیماری افتاده‌اید و حال‌و‌روز خوشی ندارید، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که این بیماری ادامه پیدا نمی‌کند و در طول چند روز آینده، بهبودی کامل حاصل خواهد شد. یکی از اعضای خانواده امروز شرایط افزایش درآمد شما را فراهم می‌کند. قرار است فرصتی را در کنار دوستان و رفقای قدیمی باشید، اما حواس‌تان باشد چرا که احتمال دارد ولخرجی کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز کار پسندیده‌ای انجام می‌دهد و حسابی خوشحال‌تان می‌کند. پندواندرز‌های اطرافیان را آویزه گوش کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز فرصتی فراهم می‌شود تا کار مهمی که مدت‌ها به فکر انجام آن هستید را آغاز کنید. اعضای خانواده امروز برای اینکه وقتی را با آن‌ها سپری نمی‌کنید از شما گله‌مند خواهند شد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز را به روزی سرشار از عشق و محبت تبدیل خواهد کرد. رویاپردازی را کنار بگذارید وبه جای فکر به خیال و رویا، واقعیت‌های زندگی را در نظر داشته باشید. به خاطر داشته باشید که زندگی با کسی تعارف ندارد و از همین امروز فکری به حال آینده بردارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

یکی از دوستان برای بهبود سلامتی‌تان به شما کمک خواهد کرد. اندوخته خود را در بازار املاک و مستغلات سرمایه‌گذاری کرده‌اید و امروز خبر خوشی از این سرمایه‌گذاری به دست‌تان می‌رسد. کار‌های زیادی در منزل دارید، اما جایی برای نگرنی وجود ندارد چرا که اعضای خانواده به کمک‌تان می‌آیند و کار‌ها سریع‌تر از چیزی که انتظارش را دارید به پایان خواهد رسید. امروز دنیا را به رنگ عشق و محبت می‌بینید و لحظه‌هایی عاشقانه‌ای را تجربه خواهید کرد. راحت‌تر از چیزی که فکرش را بکنید کار‌های روزانه را به پایان خواهید برد. امروز ایده جالبی به ذهن‌تان خطور می‌کند، این ایده را دست‌کم نگیرید و مطمئن باشید که انجام آن مسیر موفقیت را برای شما هموار خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز با فرد مهم و سرشناسی ملاقات خواهید کرد، در این دیدار بر اعصاب خود مسلط باشید و اعتماد‌به‌نفس‌تان را حفظ کنید. به لحاظ مالی روز خوبی را در پیش دارید و پولی به دست‌تان می‌رسد. پولی که مدتی است به کسی قرض داده‌اید امروز به شما بازپرداخت خواهد شد. روحیه‌ای مسئولیت‌پذیر را در قبال اعضای خانواده درپیش بگیرید. به خاطر داشته باشید که با خساست و زراندوزی جایی در دل کسی نخواهید داشت. با حس و حال تازه‌ای از عاشقی روبرو خواهید شد. از فرصتی که برای استراحت در اختیارتان قرار گرفته، نهایت استفاده را ببرید. روی خوش زندگی را امروز خواهید دید و اوضاع بروفق مرادتان پیش می‌رود.

فـال روزانـه - Daily Omen

سفری مهیا خواهد شد و در این سفر بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید به شما خوش خواهد گذشت. به پند و اندرز بزرگ‌تر‌های فامیل گوش فرا دهید. روز خوبی را در پیش دارید و کار‌ها راحت‌تر از چیزی که فکر می‌کنید انجام خواهد شد. ممکن است میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان مشاجره‌ای ایجاد شود. تاکنون کسی قدردان زحمت‌های شما نبوده، اما امروز ورق بر می‌گردد و اطرافیان به شما ثابت می‌کنند که قدر زحمت‌های شبانه‌روزی‌تان را می‌دانند. به خاطر داشته باشید که وقت طلا است و قدر لحظه‌های زندگی خود را بدانید.

فـال روزانـه - Daily Omen

خطری وجود نازنین‌تان را تهدید نمی‌کند و روز را بدون هرگونه حادثه به پایان می‌رسانید. هزینه‌ای هنگفت را برای تحصیل خود یا یکی از اطرافیان باید خرج کنید. همسر یا عشق‌زندگی تان توانایی‌های‌تان را باور ندارد و شما را دست‌کم می‌گیرد. برای این سوء‌برداشت فکری بردارید و توانمندی‌های خود را به رخ وی بکشید. نظر‌های خود را با صدای بلند اعلام کنید و بی‌پرده سخن بگویید. در شادی و خوشحالی همسر یا عشق‌زندگی‌تان سهیم شوید. هدیه‌ا‌ی غافل‌گیرانه دریافت خواهید کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

تلاش‌های یکی از اعضای خانواده امروز به بار می‌نشیند و به موفقیتی چشم‌گیر دست پیدا می‌کند. آینده مالی خود را با پس‌انداز و صرفه‌جویی تضمین نمایید. یکی از اطرافیان امروز واقعیت را به شما نمی‌گوید و به دردسر می‌افتید. یکی از همکاران یا اعضای منزل سفره دلش را پیش شما باز می‌کند و مجبور می‌شوید زمان زیادی را به صحبت‌های این فرد گوش فرا دهید. مدتی است که خبری از پدر، مادر یا بزرگان فامیل ندارید و سری به آن‌ها نزده‌اید، این رفتار زمینه دلخوری آن‌ها را فراهم کرده‌است، اجازه ندهید این دلخوری ادامه پیدا کند و سری به پدر، مادر یا بزرگان فامیل بزنید و به فکر دلجویی از آن‌ها باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اطرافیان مجذوب اخلاق گرم و روحیه مردم‌دار شما هستند، از این روحیه برای جذب دوستان بیشتر بهره بگیرید. پولی که مدتی است به کسی قرض داده‌اید، امروز به شما بازپس داده می‌شود. در محل‌کار یا منزل به مشکلی بر می‌خورید و این مشکل زمینه ناراحتی شما را فراهم می‌کند. امروز فرصتی برای استراحت پیدا می‌کنید. فرصتی در طول روز پیدا می‌کنید تا کمی به خودتان برسید و استراحت کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان روز خوبی را آغاز نکرده و امروز حسابی بهانه می‌گیرد.کانال تلگرام اتحادخبر

مرتبط:
» فال روزانه ۹۹/۰۹/۰۳ [حدود 9 روز قبل]
» فال روزانه ۰۸/ ۱۲/ ۱۳۹۷ [حدود 1 سال قبل]
» فال روزانه 1399.03.25 [6 ماه قبل]
» فال روزانه ۹۹/۰۸/۰۱ [حدود 1 ماه قبل]
» فال روزانه ۱/ ۰۸/ ۱۳۹۸ [حدود 1 سال قبل]

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • وضعیت مسکن مهر پرگان و بسیجیان در برازجان/ وضعیت پروژه راه آهن بوشهر- شیراز/ آسفالت پل آبپخش - سعدآباد ظرف دو هفته آینده
 • شهرداری، برازجان را گلباران کرد!
 • فوری/ ترور محسن فخری زاده دانشمند هسته ای در آبسرد دماوند+عکس
 • عکس های اتحاد خبر در یک روز پاییزی از ساحل بوشهر
 • دولت از کدام نطق نماینده دشتستان شکایت کرد؟
 • اولین تصاویر از محل ترور محسن فخری زاده دانشمند هسته ای
 • انواع خشونت علیه زنان/ راه کارهای مقابله با خشونت علیه زنان/ تماس با 123 برای گزارش
 • آرزویم رسیدن به المپیک است/ استعدادهای درخشان تیراندازی در دشتستان / نبود سیم کش های الکترونیکی در سالن های استان بوشهر
 • آزادسازی ۱۰۰۰ میلیارد ریال از اراضی ملی دشتستان از دست سودجویان
 • آماده‌باش برای حوادث احتمالی متأثر از سامانه بارشی در استان بوشهر
 • ستارگان باشگاهی با تشکیلاتی منسجم در ورزش استان بوشهر / از مهدی بهبهانی تا جلال برزگر
 • زمان ثبت نام داوطلبان عضویت در شوراهای شهر و روستا مشخص شد
 • دلایل چاقی کودکان/ علل و روش های تعیین چاقی کودک
 • لیونل مسی هم درگذشت مارادونا را تسلیت گفت (عکس)
 • ۱۰ میلیارد و ۸۴۵ میلیون تومان کمک ودیعه مسکن دربوشهر پرداخت شد
 • وداع جانسوز مردم برازجان با زنده یاد مهندس علی پورجم/ تصاویر
 • شرایط فعالیت اصناف در برازجان اعلام شد/ گروه های صنفی که از شنبه اجازه فعالیت ندارند
 • وداع حزن انگیز مجموعه شهرداری برازجان با زنده یاد علی پورجم / تصاویر
 • تصاویر تمرین شاهین شهردارى بوشهر در ورزشگاه شهید بهشتى
 • غـیـــر مـجـــازهـا/ نظر فرماندار و برخی از شهروندان
 • دفاعیه ی بادمجانی
 • ژیمناستیک بانوان نیاز به حمایت و توجه جدی تری دارد / آموزش کودکان به من روحیه می دهد
 • تیم فوتبال پرسپولیس برازجان احیا می‌شود/ فعالیت ۲۹ خانه ورزش روستایی در دشتستان/ تسهیلات کرونایی ناچیز است
 • پیام تسلیت شهردار برازجان به مناسبت درگذشت مهندس علی پورجم
 • شش هزار بازرسی از اصناف دشتستان/ مهم‌ترین درخواست واحدهای صنفی/ احکام تعزیرات حکومتی بازدارنده نیست
 • استاد دل ها؛ محمد رضا شجریان
 • مقابله با زمین خواری در اولویت مدیران دشتستان باشد/تصاویر
 • ویدیو/ بارش پاییزی دره فصلی روستای گلدشت دشتستان را لبریز کرد
 • ویژگی های فردی و اجتماعی پیامبر اسلام (ص)
 • وضعیت مسکن مهر پرگان و بسیجیان در برازجان/ وضعیت پروژه راه آهن بوشهر- شیراز/ آسفالت پل آبپخش - سعدآباد ظرف دو هفته آینده
 • .: زیارتی حدود 6 ساعت قبل گفت: عالی. استاد دلها. محمدرضا ...
 • .: علی حدود 6 ساعت قبل گفت: خیلی زیبا و با ...
 • .: علی حدود 11 ساعت قبل گفت: چی شد نظر ما ...
 • .: فوتبالیست 1 روز قبل گفت: برازجان مهد فوتبالیست های ...
 • .: 1 روز قبل گفت: بد نبود ...
 • .: رضا 1 روز قبل گفت: عشق من فقط سید ...
 • .: شکیبا 1 روز قبل گفت: درود بر جناب بوشهری ...
 • .: مهدیار حدود 3 روز قبل گفت: جامعه جهانی باید مقابل ...
 • .: روحانی حدود 5 روز قبل گفت: کجای این صحبت ها ...
 • .: سلام حدود 6 روز قبل گفت: پروژه های مسکن مهر ...