امروز: يکشنبه 28 دي 1399
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 10 آبان 1399 - 17:11

اتحاد خبر:معاون مجتمع پتروشیمی جم گفت: این شرکت در حال حاضر۸۳۰ نفر نیروی رسمی شاغل دارد که از این شمار ۳۶درصد بومی استان بوشهر به عنوان میزبانان این صنعت هستند.به گزارش اتحاد خبر، حسن معینی اعلام کرد: این درحالی است که آمار ارایه شده تنها متعلق به مجموعه اصلی پتروشیمی جم بوده و شرکت های تابعه زیر مجموعه این مجتمع عظیم صنعتی را شامل نمی شود...

۳۶درصد شاغلان پتروشیمی جم بومی هستند

اتحاد خبر:معاون مجتمع پتروشیمی جم گفت: این شرکت در حال حاضر۸۳۰ نفر نیروی رسمی شاغل دارد که از این شمار ۳۶درصد بومی استان بوشهر به عنوان میزبانان این صنعت هستند.

به گزارش اتحاد خبر، حسن معینی اعلام کرد: این درحالی است که آمار ارایه شده تنها متعلق به مجموعه اصلی پتروشیمی جم بوده و شرکت های تابعه زیر مجموعه این مجتمع عظیم صنعتی را شامل نمی شود.

وی یادآورشد: پتروشیمی جم در یک سال گذشته علاوه بر نفرات یادشده ۸۸ نفر نیروی جدید به خدمت گرفته که از این شمار ۶۳ نفر معادل ۷۵درصد کل نیروهای استخدامی بومی استان بوشهر است.

معاون مجتمع پتروشیمی جم اظهارداشت: از مجموع همکاران بومی شاغل در این مجتمع ۵۸ نفر در واحدهای عملیاتی و ستادی دارای رتبه A به بالا در چارت سازمانی هستند.

معینی گفت: بکارگیری نیروی متخصص و توانمند بومی به عنوان بخشی از حق مسلم ساکنان استان بوشهر است که همواره متحمل هزینه های ناشی از حضور صنعت در منطقه شده اند.

وی افزود: در طول ۲ سال منتهی به آبانماه ۹۹، شاغلان بومی پتروشیمی جم از شانس مناسبی برخوردار بوده اند و و با استقرر تیم جدید مدیریتی نه تنها از آمار بومیان شاغل و مسوول در این مجتمع کاسته نشده بلکه مسوولیت های حساس و جایگاه مدیریتی مناسبی نیز نسبه به گذشته به ایشان واگذار شده است.

معینی اضافه کرد: پتروشیمی جم هم اکنون در حوزه های مهمی همچون عملیات بهره برداری ، تعمیرات ،پژوهش  و فناوری از مدیران بومی بهره می برد.

وی بااشاره به دستاوردهای پژوهشی و گردیهای استراتژیک طراحی شده توسط این مجتمع در دوران تحریم گفت: بخش قابل توجهی از این دستاوردها که ثمره آن تداوم با اقتدار تولید و عدم وابستگی خارجی است با حضور نیروهای بومی محقق شده است.

پتروشیمی جم یکی از بزرگترین مجتمع های تولید اتیلن و پلیمر خاورمیانه است که در سال ۷۹، در راستای برنامه های کلان کشور و به منظور بهره برداری از میدان گازی پارس جنوبی با گستره ۷۷ هکتار در جنوبی ترین نقطه استان بوشهر و در سواحل خلیج فارس در شهرستان عسلویه احداث شده است.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1399/08/11 - 08:25
0
1
عادلانه آن بود که فیفتی - فیفتی باشد فرزندم.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • .: مدرسه حدود 3 روز قبل گفت: وزیر بهداشت میگه خطر ...
 • .: محمد حدود 3 روز قبل گفت: چراشهرداری بندر ریگ غیرقانونی ...
 • .: دلسوز حدود 4 روز قبل گفت: ما فرزندانمان را دوست ...
 • .: بی نام حدود 4 روز قبل گفت: آقا اینا کجاشون خوشگله ...
 • .: ایرانی حدود 4 روز قبل گفت: بزرگوار به اندازه ی ...
 • .: رزمنده حدود 5 روز قبل گفت: جناب صابری و هیات ...
 • .: علیرضا حدود 5 روز قبل گفت: شناختی از نویسنده ندارم ...
 • .: علیرضا حدود 5 روز قبل گفت: عزیز دل برادر _ ...
 • .: مرتضی آز آبپخش حدود 5 روز قبل گفت: چرا وقتی جرم و ...
 • .: دنیا دیده حدود 6 روز قبل گفت: دیر زی وشاد زی! ...