امروز: دوشنبه 03 آذر 1399
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 30 مهر 1399 - 07:33

اتحادخبر:همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

اتحادخبر: فال روزانه ۹۹/۰۷/۳۰

 

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

 

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سال‌های زندگی‌تان رفتار خوبی با اطرافیان نداشته‌اید و در سالی که با تولدتان آغاز می‌شود زمان آن فرا می‌رسد تا این رفتار را تغییر دهید و از این سال به بعد از در دوستی و محبت با اطرافیان وارد شوید. حواس‌تان را در آذر ماه امسال بیشتر از همیشه جمع کنید و در این ماه با شکار موقعیت‌ها، دامنه موفقیت‌های خود را گسترش دهید و یک سر و گردن بالاتر از اطرافیان قرار بگیرید. فروردین سال آینده را با احتیاط پشت سر بگذارید و در این ماه بیشتر از همیشه مواظب سلامتی‌تان باشید. احتمال زیادی دارد که در مرداد سال آینده اوضاع از کنترل شما خارج شود و احساس کنید که اختیار زندگی‌تان را ندارید، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که این وضعیت ادامه پیدا نمی‌کند و بر اوضاع مسلط خواهید شد. شهریور سالی که از راه می‌رسد زمان استراحت شما است و در این ماه فرصت‌های زیادی برای گردش و تفریح در کنار دوستان و آشنایان پیدا می‌کنید. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را به گونه‌ای به پایان برسانید تا دستاورد‌های این سال به چراغ راهی برای موفقیت‌های آینده شما تبدیل شود.

فـال روزانـه - Daily Omen

انرژی و سلامت لازم را برای انجام کار‌ها در طول روز حفظ خواهید کرد. فرصتی دست می‌دهد تا در کنار دوستان و رفقای قدیمی بنشینید و از خاطره‌های خوش گذشته بگویید. پولی که قرض کرده‌اید را امروز به هر قیمتی که شده پرداخت کنید. بدرفتاری با اعضای خانواده را کنار بگذارید و از در دوستی و محبت با اهل منزل وارد شوید. شرایطی برای عاشقی در پیش دارید و عشقی جگر‌سوز را تجربه خواهید کرد. اجازه ندهید شک و تردید، مشکلی برای تصمیم‌های مهم زندگی‌تان ایجاد کند. یکی از اعضای منزل یا آشنایان نزدیک شما در خطر است و اگر امروز مواظب ایشان نباشید، صدمه‌ای به وی وارد خواهد شد. در نتیجه امروز را تا می‌توانید بیشتر از همیشه در کنار اعضای خانواده باشید و شش‌دانگ حواس‌تان را جمع کنید تا کسی آسیب نبیند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز به مشکل مالی برخورد خواهید کرد و برای حل این مشکل به‌تن‌هایی کاری از دست‌تان بر نمی‌آید، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد و مشکل مالی خود را با بزرگان فامیل مطرح کنید و مطمئن باشید که شما را از این گرفتاری مالی بیرون می‌آورند. وقت زیادی را به کار اختصاص ندهید و میان کار و زندگی تعادل برقرار نمایید. عشقی گرم و آتشین را تجربه خواهید کرد. با شرکت در کار‌های خیر و خداپسندانه به لحاظ روحی به آرامش برسید.

فـال روزانـه - Daily Omen

پرخوری را کنار بگذارید و رژیم‌غذایی سالمی را در پیش بگیرید. پولی به دست‌تان می‌رسد و هزینه‌های زندگی‌تان را پوشش می‌دهد. امروز نیمه گمشده‌تان را پیدا می‌کنید و از دل و جان عاشق می‌شوید. موفقیتی در منزل یا محل‌کار انتظار شما را می‌کشد. سفری غیر منتظره در پیش دارید و این سفر برنامه‌هایی که از پیش آماده کرده‌اید را حسابی به هم می‌ریزد.

فـال روزانـه - Daily Omen

ذهن آشفته‌ای دارید و همیشه نگران هستید، در اولین فرصت کارهای‌تان را مرتب کنید و شرایط آشفتگی ذهنی را از بین ببرید. امروز پولی به دست شما می‌رسد، اما ولخرجی نکنید و این پول را برای آینده پس‌انداز نمایید. تغییر در محل‌کار یا منزل شما صورت می‌گیرد و این تغییر فایده‌های زیادی را برای‌تان به دنبال خواهد داشت. مهمانی ترتیب داده‌اید، اما در این مهمانی به شما خوش نمی‌گذرد و احساس خواهید کرد که وقت و هزینه خود را به هدر داده‌اید.

فـال روزانـه - Daily Omen

انسان شو‌خ‌طبعی هستید، این روحیه را ادامه دهید و دوستان بیشتری پیدا کنید. احتمال ضرر شما در معامله‌ها و قرارداد‌های کاری وجود دارد. هزینه بیشتری برای رسیدگی به منزل یا محل‌کار خود اختصاص دهید. رفتار شایسته‌ای با اعضای خانواده داشته باشید و به اهل منزل نازک‌تر از برگ گل نگویید. ایده جدیدی برای افزایش درآمد به ذهن‌تان رسیده است، مطمئن باشید که اجرای این ایده سودسرشاری را روانه حساب‌های بانکی شما می‌کند. شرایطی مهیا می‌شود تا به انجام کار موردعلاقه‌تان مشغول شوید. مهمان ناخوانده‌ای به دیدارتان می‌آید. خاطره‌های تلخی را از همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارید و این خاطره‌های ناخوشایند دائم در ذهن شما زنده می‌شود، اجازه ندهید این وضعیت فاصله‌ای عمیق میان شما و عشق‌زندگی‌تان ایجاد کند و امروز به خودتان قول بدهید که خاطره‌های تلخ را فراموش کنید و به خاطر داشته باشید که گذشته‌ها گذشته است.

فـال روزانـه - Daily Omen

اعضای خانواده از ولخرجی‌های شما به تنگ‌آمده‌اند و ادامه این وضعیت به نفع شما نیست. با فرد مهم و سرشناسی ملاقات می‌کنید و این فرد پندواندرز‌های ارزشمندی را در اختیار‌تان قرار می‌دهد. کار مهمی را پشت‌گوش انداخته‌اید و اگر این کار را امروز به پایان نرسانید، به دردسر بزرگی می‌افتید. فرصتی برای مسافرت مهیا می‌شود تا در این مسافرت با دوستان جدیدی آشنا شوید. اهمیت زیادی به عشق‌زندگی‌تان می‌دهید و لحظه‌ای از محبت و عشق‌ورزی به ایشان غافل نمی‌شوید، امروز همسر یا عشق‌زندگی‌تان به شما ثابت می‌کند که ایشان نیز علاقه بی‌پایانی به شما دارد و از بودن در کنار شما راضی و خوشنود است.

فـال روزانـه - Daily Omen

انسان شجاع و نترسی هستید و از چیزی هراس ندارید، این روحیه امروز برای حل مشکلات به کمک شما می‌آید. بیشتر از همیشه مواظب دارایی‌های‌تان باشید. در رسیدگی به اعضای خانواده کوتاهی نکنید. امروز بخت با شما یار است، از این فرصت برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر بهره بگیرید. وقت خود را بیش‌از‌حد به ورزش یا هنر اختصاص ندهید و در کنار تحرک و هنرنمایی، از کار‌های مهم زندگی غافل نشوید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز فرصتی پیدا می‌کند که به شما ثابت کند فرشته‌ای تمام‌عیار است.

فـال روزانـه - Daily Omen

شرایطی مهیا می‌شود تا امروز کمی از کار‌های روزانه فاصله بگیرید و استراحت کنید. صرفه‌جویی را ادامه دهید و از پس‌انداز و اندوخته مالی‌تان برای رسیدن به موفقیت بهره بگیرید. کار‌های زیادی در منزل دارید، اما جایی برای نگرنی وجود ندارد چرا که اعضای خانواده به کمک‌تان می‌آیند و کار‌ها سریع‌تر از چیزی که انتظارش را دارید به پایان خواهد رسید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان با انجام کار پسندیده‌ای، زمینه رضایت و خوشنودی شما را فراهم خواهد کرد. کار‌های امروز بر وفق مرادتان پیش می‌رود.

فـال روزانـه - Daily Omen

عازم سفر هستید، اما به هر قیمتی که شده از این سفر صرف‌نظر کنید چرا که خطری مهلک جان نازنین‌تان را در این سفر تهدید می‌کند. به مشکل مالی برخورد خواهید کرد و این وضعیت روزتان را خراب می‌کند. اطرافیان امروز برای کمک به شما آستین بالا می‌زنند. در محبت همسر یا عشق‌زندگی تان شک و تردیدی ندارید، امروز زمان مناسبی است که محبت عشق‌زندگی‌تان را پاسخ دهید. تمرکز بیشتری به کار‌های مهم اختصاص دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

کار‌های زیادی روی سرتان تلنبار شده و فرصت استراحت پیدا نمی‌کنید. دست‌و‌دلبازی بیش‌ازحد را کنار بگذارید و بیشتر به فکر صرفه‌جویی باشید. رفتاری مودبانه و همراه با احترام را با اعضای خانواده درپیش بگیرید. اتفاق فرخنده‌ای در محل‌کار انتظار شما را می‌کشد. فرصتی پیدا می‌کنید تا به انجام کار‌های موردعلاقه‌تان مشغول شوید. اطرافیان امروز با انجام کاری، زمینه شادی و دلخوشی شما را فراهم می‌کنند. به افراد ناشناس اطمینان نکنید و بیشتر مواظب باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

به اطرافیان قول‌هایی ندهید که بعدا از انجام این قول‌ها ناتوان باشید. پای صحبت بزرگان فامیل بنشینید و از تجربه‌های آن‌ها درس بگیرید. یکی از دوستان نزدیک شما امروز از در دشمنی وارد می‌شود و روحیه‌تان را خراب می‌کند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان را بیش‌ازحد تحت‌فشار گذاشته‌اید و این رفتار زمینه دلخوری وی را فراهم کرده‌است. اتفاق ناخوشایندی در محل کار یا منزل انتظار شما را می‌کشد. فرصتی مهیا می‌شود تا با شرکت در کار‌های انسان‌دوستانه به آرامش برسید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شور و نشاط زیادی دارید و به لطف این احساس، کار‌ها را سریع‌تر از همیشه انجام دهید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز اصلا حوصله ندارد و بهتر است که ایشان را تنها بگذارید. یکی از دوستان قدیمی که خاطره‌های خوشی از رفاقت با ایشان دارید امروز به دیدارتان می‌آید و فرصتی پیدا می‌کنید تا در کنار این دوست قدیمی بنشیند و از روز‌های خوش گذشته بگویید. یکی از آشنایان امروز با تقدیم هدیه‌ای شما را حسابی شگفت‌زده می‌کند.کانال تلگرام اتحادخبر

مرتبط:
» فال روزانه ۹۹/۰۹/۰۳ [حدود 12 ساعت قبل]
» فال روزانه ۹۹/۰۸/۲۶ [حدود 8 روز قبل]
» فال روزانه ۹۹/۰۸/۲۸ [حدود 6 روز قبل]
» فال روزانه ۹۹/۰۸/۲۹ [حدود 4 روز قبل]
» فال روزانه ۹۹/۰۹/۰۱ [حدود 3 روز قبل]

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • شرایط فعالیت اصناف در برازجان اعلام شد/ گروه های صنفی که از شنبه اجازه فعالیت ندارند
 • 228 فوتی کرونا در دشتستان/ رسانه ها سنگ تمام گذاشته اند/ ایجاد محدودیت در ورودی دشتستان/ نحوه کار ادارات
 • کاهش بستری‌ها و فوتی‌های کرونایی در استان بوشهر/ تشدید نظارت‌ بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی/ نحوه تردد کارمندان و کارگران
 • دفاعیه ی بادمجانی
 • شبی که اخلاق فدا شد
 • محدودیت های سخت گیرانه ای که فرماندار دشتستان مطرح کرد/ پلمب مطب‌ها در صورت رعایت نکردن پروتکل‌ها/ درخواست از مردم و اصناف
 • ویدیو/ بارش پاییزی دره فصلی روستای گلدشت دشتستان را لبریز کرد
 • پیام تسلیت شهردار دالکی در پی درگذشت حجت‌الاسلام شیخ مصطفی عالم زاده
 • میزان رعایت پروتکل ها در برازجان ۵۰ درصد است/ دشتستان در وضعیت نارنجی/ کمبود انسولین به زودی برطرف می شود
 • گزارش تصویری نشست خبری استاندار بوشهر با موضوع محدودیت‌های کرونایی آذرماه
 • تعطیلی تمامی اماکن ورزشی شهرستان دشتستان از اول آذرماه
 • بیانیه هیئت فوتبال استان بوشهر به حمایت از داور بین المللی این استان خطاب به باشگاه استقلال تهران
 • ز شیرِ شتر خوردن و سوسمار (۱)
 • پیام تسلیت رئیس شورای شهر دالکی در پی درگذشت حجت‌الاسلام شیخ مصطفی عالم زاده
 • زاهدی فرد بی توجه به حواشی ، شایستگی خود را نشان داد
 • وداع جانسوز مردم برازجان با زنده یاد مهندس علی پورجم/ تصاویر
 • بانویی که برای اولین بار رشته پیلاتس را به برازجان آورد / مسئولین جلوی افرادی که بدون هیچ استانداردی در خانه کار می کنند را بگیرند
 • شرایط فعالیت اصناف در برازجان اعلام شد/ گروه های صنفی که از شنبه اجازه فعالیت ندارند
 • وداع حزن انگیز مجموعه شهرداری برازجان با زنده یاد علی پورجم / تصاویر
 • چرنوبیل تنگدستی (خودکشی) در پایتخت انرژی ایران
 • درخواست‌های شورای شهر دالکی از فرمانده انتطامی دشتستان / تصاویر
 • تصاویر تمرین شاهین شهردارى بوشهر در ورزشگاه شهید بهشتى
 • غـیـــر مـجـــازهـا/ نظر فرماندار و برخی از شهروندان
 • نام برازجان بر فراز قله های طرح سیمرغ /کوهنوردی نماد صبر،تحمل و استقامت است
 • فاجعه ای مهیبتر از کرونا پس از کرونا
 • ژیمناستیک بانوان نیاز به حمایت و توجه جدی تری دارد / آموزش کودکان به من روحیه می دهد
 • پیام تسلیت شهردار برازجان به مناسبت درگذشت مهندس علی پورجم
 • تیم فوتبال پرسپولیس برازجان احیا می‌شود/ فعالیت ۲۹ خانه ورزش روستایی در دشتستان/ تسهیلات کرونایی ناچیز است
 • شش هزار بازرسی از اصناف دشتستان/ مهم‌ترین درخواست واحدهای صنفی/ احکام تعزیرات حکومتی بازدارنده نیست
 • ۳۶درصد شاغلان پتروشیمی جم بومی هستند
 • .: حسن حدود 7 ساعت قبل گفت: با عرض ادب واحترام ...
 • .: نسل سوخته حدود 7 ساعت قبل گفت: ریشخند و استهزا مشخصا ...
 • .: حسینی حدود 7 ساعت قبل گفت: سفارش اکید براین است ...
 • .: داوطلب حدود 8 ساعت قبل گفت: فرمایش شما صحیح چرا ...
 • .: محمد حدود 8 ساعت قبل گفت: باسلام نویسنده محترم متن ...
 • .: یکتا حدود 8 ساعت قبل گفت: اگر خیر خواهانه بود ...
 • .: امیر آرامی به حدود 8 ساعت قبل گفت: به نظر من و ...
 • .: شهروند حدود 9 ساعت قبل گفت: با احترام به جایگاه ...
 • .: ناشناس حدود 9 ساعت قبل گفت: اصلا بعضی ذاتا فضولا. ...
 • .: محسن کرمی حدود 10 ساعت قبل گفت: فزول باشی جان! مگه ...