امروز: چهارشنبه 30 مهر 1399
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 22 مهر 1399 - 12:34

اتحادخبر:  رئیس اداره استاندارد گناوه گفت: رعایت استانداردها باعث می‌شود تا واحدهای تولیدی با محصول با کیفیت به بازارهای هدف دست یابند.

اتحادخبر:  رئیس اداره استاندارد گناوه گفت: رعایت استانداردها باعث می‌شود تا واحدهای تولیدی با محصول با کیفیت به بازارهای هدف دست یابند.

واحدهای تولیدی گناوه برای ورود به بازارهای هدف استاندارد سازی کنند

به گزارش ایرنا، قدرت الله شاهین زاده روز سه شنبه در نشست با خبرنگاران این شهرستان افزود: واحدهایی که به استانداردها توجه کردند و محصولات‌شان را در حد استاندارد تولید و به بازارهای جهانی بویژه در شرایط کرونایی عرضه کردند، می‌توانند روی پای خود بایستند.

 

وی اضافه کرد: باتوجه به مزین شدن سال ۹۹ به نام جهش تولید، شرکت‌ها و واحدهایی می‌توانند در تحقق این شعار نقش داشته باشند که به رعایت استاندارد و کیفی‌سازی محصولات خود اهتمام کنند.

 

شاهین زاده با بیان اینکه شعار امسال هفته استاندارد " حفاظت از زمین با استانداردها " نام‌گذاری شده‌است، افزود: زمین امانتی از سوی خداوند در دست انسان است و همگان موظفیم طبق قانون و شرع از آن به نحو صحیح استفاده و حفاظت کنیم.

 

وی بیان کرد: در زندگی روزمره اگر استانداردها را رعایت شود به حفاظت از زمین و مکانی که در آن زندگی و کار می‌کنیم کمک می‌شود.

رئیس اداره استاندارد گناوه گفت: ساحل بندرگناوه یکی از ظرفیت‌های گردشگرپذیر این شهرستان است که مسافران و گردشگران در طول سال زباله‌های خود را در این منطقه بکر رها می‌کنند که این اقدام به آب و خاک آسیب وارد  می‌کند.

 

وی بیان کرد: استاندارد باید به مطالبه عمومی تبدیل شود  و در خریدهای خود از کیفیت و استاندارد بودن کالا اطمینان حاصل کنند و در این راستا شماره ۱۰۰۰۱۵۱۷ به‌عنوان اصالت بسنجی علامت استاندارد در خدمت همشهریان است.

 

شاهین زاده  افزود:  این اداره در سال جاری باوجود بیماری کرونا در اجرای برنامه هایی که مرکز اعلام کرده بود عملکرد مناسبی داشته است.

 

وی گفت:  هشت آزمایشگاه همکار در این شهرستان  دارای ۱۳ گواهینامه تائید صلاحیت هستند.

 

وی  افزود: ۵۴۳ مجوز تجاری و ۴۲۷ مجوز ملوانی در حوزه واردات کالا توسط این اداره صادر شده‌است.

شاهین زاده بیان کرد: در بخش اجرای استاندارد ۶ پروانه کاربرد علامت استاندارد صادر شده‌است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۱۰۰ درصد افزایش نشان می‌دهد.

رئیس اداره استاندارد گناوه گفت: ثبت ۱۳ آسانسور در سامانه نظارت بر آسانسور، یکهزار و ۱۱۴ مورد بازرسی از مراکز تولیدی و خدماتی و عرضه و یکهزار و ۲۰۰ نفر ساعت آموزش درون و برون سازمانی از دیگر فعالیت های این اداره است.

شهرستان ساحلی و تجاری گناوه در شمال استان بوشهر قرار دارد.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها