امروز: چهارشنبه 30 مهر 1399
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 20 مهر 1399 - 11:07
مدیرکل تعزیرات فارس خبر داد

اتحادخبر:  مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس گفت: یک متخلف که اقدام به قاچاق لوازم یدکی خودرو کرده بود، از سوی تعزیرات به پرداخت ۴ میلیارد ۵۰۰ ریال محکوم شده است.

اتحادخبر:  مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس گفت: یک متخلف که اقدام به قاچاق لوازم یدکی خودرو کرده بود، از سوی تعزیرات به پرداخت ۴ میلیارد ۵۰۰ ریال محکوم شده است.

جریمه ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی متهم پرونده قاچاق لوازم یدکی

به گزارش ایسنا؛ غلامرضا سالاری گفت: ماموران طی بازرسی از این دستگاه کامیون مقادیر قابل توجهی لوازم یدکی خارجی را کشف کردند که با توجه به ارائه ندادن مدارک گمرکی از جانب راننده کامیون، محموله توقیف و به سازمان اموال تملیکی منتقل شد.

 

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی تعزیرات فارس، سالاری با اشاره به اینکه پرونده‌ای در این رابطه تشکیل و به تعزیرات ارسال شد، گفت: متهم پرونده دربازجویی های اولیه صراحتا اعتراف کرد که محموله مکشوفه را غیرقانونی و بطور قاچاق وارد کشور کرده و قصد انتقال آن به تهران را داشته که توسط ماموران شناسایی و بازداشت شده است .

 

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان فارس اضافه کرد: با تکمیل تحقیقات و محرز شدن تخلف، شعبه رسیدگی کننده حکم به ضبط محموله مکشوفه به نفع دولت و جریمه ۴ میلیارد و پانصد میلیون ریالی متهم صادر کرد.

سالاری همچنین با اشاره به کشف ۳۲ دستگاه خودروی صفرکیلومتر توسط پاسداران گمنام امام زمان(عج) در ماه‌های گذشته در شهرستان لارستان، گفت: در این رابطه یک متهم دستگیر شده بود.

وی با بیان اینکه پرونده این تخلف در تعزیرات حکومتی لارستان ایجاد شده است، گفت: بعد از انجام تحقیقات گسترده، مشخص شد که متهم با سوءاستفاده از وضعیت بازار اقدام به احتکار خودرو به قصد گرانفروشی کرده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس گفت: بعد از محرز شدن تخلف، شعبه رسیدگی کننده، متهم را به پرداخت ۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال جریمه و عرضه خودروها در بازار رسمی، محکوم کرد.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها