امروز: پنجشنبه 01 آبان 1399
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 03 مهر 1399 - 07:36
اتحادخبر: همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه  صرفا جنبه سرگرمی دارد.

اتحادخبر: فال روزانه ۹۹/۰۷/۰۳

 

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

 

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. هوش و ذکاوت سرشاری دارید و در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید زمان آن فرا می‌رسد تا نهایت استفاده را از هوش خود ببرید و یک سروگردن بالاتر از اطرافیان قرار بگیرید. در ماه مهر که با تولدتان آغاز کرده‌اید با فرصت‌های زیادی برای دستیابی به موفقیت‌های بیشتر روبرو خواهید شد، به فکر شکار این فرصت‌ها باشید و قدر لحظه‌های مهم زندگی را بدانید. آذر ماه امسال فرصتی فراهم می‌شود تا به همراه دوستان و آشنایان حسابی تفریح و خوشگذرانی کنید. بهمن امسال ایده‌ای بکر به ذهن شما می‌رسد و فروردین و اردیبهشت سال آینده زمان عاشقی شما است. مرداد ماه سال آینده زمانی است که خودی نشان دهید و استعداد‌های خود را به اطرافیان ثابت نمایید. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید قدر لحظه‌ها را بدانید و این سال به سالی سرشار از دستاورد‌های مهم تبدیل کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

از هر انگشت شما هنری می‌بارد و انسان هنرمندی و خلاقی هستید، اما اطرافیان به استعداد شما پی‌نبرده‌اند و کسی قدر استعدادتان را نمی‌داند. این وضعیت ادامه پیدا نخواهد کرد و امروز فردی که دستی در دنیای هنر دارد با شما آشنا خواهد شد و شرایط را برای ابراز هنر و توانایی‌های شما ایجاد می‌کند. امروز به خودتان قول داده‌اید که فرصتی را به تفریح و استراحت اختصاص دهید، اما کار واجبی برای شما پیش می‌آید و مجبور می‌شوید تمام روز را به انجام این کار مشغول شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

احتمال ایجاد سوء‌تفاهمی میان شما و یکی از دوستان نزدیک‌تان وجود دارد، اجازه ندهید این سوء‌تفاهم به دلخوری و ناراحتی بکشد و در اولین فرصت با این فرد صحبت کنید و سوء‌تفاهمی که ایجاد شده را از دل ایشان بیرون نمایید. با فرصتی برای افزایش درآمد روبرو خواهید شد. فرصتی پیدا می‌کنید تا با همسر یا عشق‌زندگی‌تان برای گردش و تفریح بیرون بروید و لحظه‌های عاشقانه‌ای را تجربه نمایید. امروز شرایطی مهیا می‌شود تا سری به دوستان قدیمی بزنید و از آن‌ها دلجویی نمایید.

فـال روزانـه - Daily Omen

روحیه لج‌باز و یک‌دنده‌ای که دارید را کنار بگذارید. بیشتر از چیزی که انتظار را دارید امروز پول به دست‌تان می‌رسد. صبر و بردباری بیشتری در کار‌ها پیشه کنید. عشقی سوزان و آتشین را امروز تجربه می‌کنید و این عشق به تنهایی و افسردگی شما خاتمه می‌دهد. عازم سفری غیرمنتظره و ناگهانی خواهید شد. کار‌های زیادی روی سر شما آوار می‌شود و فرصت چندانی برای استراحت دست نمی‌دهد.

فـال روزانـه - Daily Omen

یکی از اعضای خانواده در مسیر نادرستی قدم گذاشته است و امروز زمان مناسبی است که با نصیحت، این فرد را به راه درست راهنمایی کنید. به دام عشق گرفتار شده‌اید و در عشق محبوبی می‌سوزید، به همین دلیل امروز می‌خواهید کار را یکسره کنید و عشق‌تان را به معشوق ابراز نمایید، اما روز خوبی را برای ابراز عشق انتخاب نکرده‌اید و اگر نمی‌خواهید معشوق دست رد به سینه شما بزند، ابراز عشق را به آینده موکول نمایید. رویکردی حرفه‌ای و جدی به انجام کار‌ها در پیش بگیرید و مطمئن باشید که با موفقیت فاصله‌ای ندارید. به مشکل حقوقی برخورد کرده‌اید و کاری از دست‌تان برای حل این مشکل بر نمی‌آید، در این شرایط به جای اینکه زانوی غم به بغل بگیرید، سری به وکیل حاذقی بزنید و خاطرجمع باشید که این وکیل بهترین راه را برای حل این مشکل حقوقی، پیش‌پای شما قرار خواهد داد.

فـال روزانـه - Daily Omen

دخالت‌های بی‌جا در امور اطرافیان را کنار بگذارید و سرتان به کار خودتان باشد. بدون فکر و مشورت با افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند، سرمایه گذاری نکنید. بدرفتاری با اعضای خانواده را کنار بگذارید و از در دوستی و محبت با اهل منزل وارد شوید. خبر مسرت‌بخش و غیرمنتظره‌ای به دست شما می‌رسد. اتفاق ناخوشایندی در محل کار یا منزل انتظار شما را می‌کشد. امروز ناخواسته اشتباهی را مرتکب می‌شوید، مسئولیت این اشتباه را بر عهده بگیرید و به اطرافیان ثابت کنید که انسان مسئولیت‌پذیری هستید. یکی از اطرافیان شدیدا به کمک شما نیاز دارد، این فرد را به حال خود رها نکنید و هر کاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای کمک به ایشان انجام دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز حساسی را آغاز کرده‌اید و حادثه‌ای شوم در کمین شما است. اجازه ندهید سهل انگاری اطرافیان شما را دچار دردسر کند. قرار است تغییراتی را در منزل یا محل‌کار انجام دهید، امروز زمان مساعدی برای این تغییر است و با انجام این تغییرات، روحیه‌تان را بهبود بخشید و حال‌و‌هوای تازه‌ای پیدا کنید. مزد زحمت‌های خود را در زندگی دریافت نکرده‌اید و حسابی افسرده‌شده‌اید. عشقی بی‌حد‌ومرز را در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان تجربه خواهید کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

احتمال زیادی وجود دارد که میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان بر سر مشکلات مالی مشاجره‌ای ایجاد شود. رویکردی همراه با آرامش و متانت به حل مشکلات در پیش بگیرید. قصد انجام کار مهمی را دارید، اما از اعتماد‌به‌نفس لازم برای اجرای این کار برخوردار نیستید و از انجام این کار مهم هراس دارید. امروز برنامه‌های خود را از این کار مهم با بزرگان فامیل درمیان بگذارید و مطمئن باشید که اعضای خانواده شما را در رسیدن به اهداف‌تان تنها نمی‌گذارند. به خودتان وعده‌داده‌اید تا فرصتی از امروز را به انجام کار‌های موردعلاقه‌تان بپردازید و حسابی تفریح کنید، امروز این فرصت فراهم می‌شود و از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و حسابی تفریح کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شور و نشاط زیادی دارید و به لطف این احساس، کار‌ها را سریع‌تر از همیشه انجام دهید. به لحاظ مالی روز خوبی را در پیش گرفته‌اید از جایی که حتی فکرش را نمی‌کنید پول چشمگیری روانه حساب‌های بانکی‌تان می‌شود. همسر یا عشق‌زندگی‌تان بیمار شده و نیازمند رسیدگی شما است. کار‌های مهم را اولویت‌بندی کنید و کاری را به فردا موکول نکنید. تاکنون کسی قدردان زحمت‌های شما نبوده، اما امروز ورق بر می‌گردد و اطرافیان به شما ثابت می‌کنند که قدر زحمت‌های شبانه‌روزی‌تان را می‌دانند.

فـال روزانـه - Daily Omen

انسان نامنظم و شلوغی هستید و ادامه این وضعیت اصلا به صلاح شما نیست. به فکر سرمایه‌گذاری در انجام کاری هستید، اما بهتر است این کار را با دقت بیشتری انجام دهید. اعضای خانواده امروز ثابت می‌کنند که لحظه‌ای از پشتیبانی و حمایت شما غافل نمی‌شوند. روز خوبی برای عاشقی در پیش‌روی شما است. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز شما را حسابی شگفت‌زده خواهد کرد. روز خوبی را برای آغاز شراکت آغاز نکرده‌اید. کار‌های عقب‌افتاده را در زمان فراغت امروز انجام دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

عادت ناپسندی دارید و امروز بهترین زمان برای ترک این عادت است. روزی سرشار از لحظه‌های خوش را آغاز کرده‌اید و معامله‌های پرسودی را در پیش دارید. اگر تاکنون عاشق نشده‌اید امروز فرصتی پیدا می‌کنید تا عشقی آتشین را تجربه نمایید، این فرصت را از دست ندهید و بگذارید جوانه عشق در دل شما شکوفه بزند. توانایی‌های خود را بسنجید و به فکر تقویت نقاط قوت خود باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و یکی از آشنایان وجود دارد، اگر نمی‌خواهید این مشاجره بالا بگیرد و کار شما به جا‌های باریک بکشد، هر چه سریع‌تر این مشاجره را صلح و صفا دهید و نگذارید آبرو و احترام شما توسط این فرد ضایع شود. امروز اگر مواظب نباشید، پولی که با هزارویک زحمت بدست آورده‌اید را از دست می‌دهید. با دوستانی که مدت‌ها است خبری از آن‌ها نداشتید تجدید دیدار کنید. احتمال دارد که حرفی بزنید و همسر یا عشق‌زندگی‌تان از این حرف دلخور شود. به جلسه‌کاری یا مراسم مهمی دعوت هستید، در این مراسم نکته‌های بسیار جالبی برای افزایش مهارت‌های شما مطرح می‌شود، این نکته‌ها را در گوشه‌ای یادداشت کنید و برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر از نکته‌هایی که امروز فرا گرفته‌اید کمک بگیرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

خبر فرخنده‌ای در راه است. دوستان یا اعضای فامیل امروز به دیدارتان می‌آیند. انسان صادق و راست‌گویی هستید، این روحیه را ادامه دهید و مطمئن باشید کسی از راست‌گویی و صداقت ضرر نکرده است. روز خوبی را برای انجام کار‌های مذهبی یا خیرخواهانه در پیش دارید، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و با انجام این کارها، شرایط آرامش خود را فراهم کنید. رازی نهفته در سینه دارید و نمی‌خواهید این راز برملا شود، اما احتمال زیادی وجود دارد که همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز به این راز مگو پی‌ببرد، در نتیجه از آنجایی که بعضی از راز‌ها بهتر است برای همیشه سر به مهر باقی بماند، روز را با احتیاط تمام به پایان برسانید و تمهیداتی به کار ببندید تا این راز برای همیشه در سینه شما پنهان شود.کانال تلگرام اتحادخبر

مرتبط:
» فال روزانه ۱۷/ ۰۲/ ۱۳۹۷ [بيش از 2 سال قبل]
» فال روزانه 08 / 08 / 1393 [بيش از 6 سال قبل]
» فال روزانه 1394/11/21 [بيش از 5 سال قبل]
» فال روزانه 31 / 01 / 1393 [بيش از 7 سال قبل]
» فال روزانه 23 / 9 / 1392 [بيش از 7 سال قبل]

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • استارت طرح آوای ورزش در همسایگی در شهر برازجان / تصاویر
 • کاهش اقدام به خودکشی در دشتستان / ۱۷۰۰ دانش آموز بی بضاعت نیازمند تبلت / افزایش ظرفیت پذیرش بیماران کرونایی
 • کدام اعضای علی البدل به شورای شهر بوشهر دعوت می شوند؟ اسامی علی البدل به ترتیب آرا و شرایط انحلال شورا
 • مراسم یادبود استاد شجریان در شیراز / تصاویر
 • مهار آتش سوزی در بوم بلند دشتستان/ تصاویر
 • خانواده ها ،نگران ارسال کلیپ های ممو نباشند
 • ممنوعیت فروشندگی اتباع بیگانه در برازجان
 • زمان تسویه حساب های سیاسی نیست
 • پیام تسلیت بخشدار بردخون به مناسبت درگذشت نامجو زحمتکش خبرنگار دیری
 • دیدار فرماندهی انتظامی دشتستان با مدیر مسئول و تحریریه اتحاد جنوب / تصاویر
 • صعود مشترک کوهنوردان برازجانی با گروه کوهنوردی حاجی آباد هرمزگان
 • حکم انتصاب شهردار بوشهر توسط وزیر کشور امضا شد
 • شرایط تبدیل وضعیت فرزندان ایثارگران تعیین شد
 • پیام تسلیت شهردار برازجان به مناسبت رحلت حضرت محمد(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع)
 • طاقت های طاق
 • استارت طرح آوای ورزش در همسایگی در شهر برازجان / تصاویر
 • سه قطعه كوتاه هارمونيك به بهانه پرواز استاد شجريان
 • یک بوشهری عضو هیأت مدیره هولدینگ شرکت سرمایه گذاری سازمان تأمین اجتماعی کشور شد
 • تکواندو مصداق احترام، شرافت، سرسختی و شکست ناپذیری ست
 • کاهش اقدام به خودکشی در دشتستان / ۱۷۰۰ دانش آموز بی بضاعت نیازمند تبلت / افزایش ظرفیت پذیرش بیماران کرونایی
 • نوبت دهی شماره‌گذاری و تعویض پلاک خودرو در بوشهر اینترنتی شد
 • گزارش تصویری/ به وقت برداشت از نخل‌ های سروقامت دشتستان
 • میدان شهید سپهبد قاسم سلیمانی در اهرم افتتاح شد / تصاویر
 • بازگشت محدودیت‌هایی کرونایی به مناطق قرمز استان
 • جنگ خانمان سوز است و مخالف آن هستم/ اکثر جراحت رزمندگان برخورد ترکش بود/ خاطره ای جالب ولی نادر
 • کاهش ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر/ سرگردانی داوطلبان بومی
 • معرفی مداحان برازجانی(5)
 • عملیات اجرایی پروژه بوستان روستای قلعه سفید دشتستان آغاز شد/ تصاویر
 • به بهانه شماره ۱۱۱۱ اتحاد جنوب
 • پاکسازی حاشیه کانال B واقع در شبکه آب پخش/تصاویر