امروز: پنجشنبه 03 مهر 1399
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 26 شهريور 1399 - 10:58
با حضور شهردار و سایر مسئولین شهری و استانی صورت گرفت:

اتحاد خبر: مدیر جدید ستاد بازسازی عتبات عالیات شهر وحدتیه در آئینی با حضور شهردار و سایر مسئولین استانی و شهری منصوب شد. در ابتدای این آئین حجت الاسلام حسینی امام جمعه موقت وحدتیه ضمن تشکر از خدمات آقای ذوالفقاری و با اشاره به قدمت، سابقه مذهبی و انقلابی بودن مردم ولایت مدار وحدتیه اظهار داشت: عشق و علاقه وافر مردم به ...

اتحاد خبر: مدیر جدید ستاد بازسازی عتبات عالیات شهر وحدتیه در آئینی با حضور شهردار و سایر مسئولین استانی و شهری منصوب شد.

به گزارش اتحاد خبر، در ابتدای این آئین حجت الاسلام حسینی امام جمعه موقت وحدتیه ضمن تشکر از خدمات آقای ذوالفقاری و با اشاره به قدمت، سابقه مذهبی و انقلابی بودن مردم ولایت مدار وحدتیه اظهار داشت: عشق و علاقه وافر مردم به مکتب اهل بیت (ع) و انقلابی بودن دو شاخصه مهم است که در وجود و سیرت مردم این شهر موجود و موجب بصیرت، ولایت مداری، دوستی و مودت همیشگی با اهل بیت شده است.

شهردار وحدتیه نیز با تشکر و تقدیر از همکاری وتلاش ارزنده آقایان ذوالفقاری و علیپور و سایر نیروها و اعضای هیئت های مذهبی با مجموعه مدیریتی شهر در مسیر توسعه و عمران وحدتیه طی سخنانی آمادگی شهرداری جهت انجام هرگونه همکاری با ستاد مذکور را اعلام کرد.

مسئول بازرسی ستاد عتبات عالیات استان بوشهر در ادامه با تشکر از حضور، تلاش و همکاری مجموعه مدیران شهر خصوصاً شهردار، ریاست و اعضای شورای اسلامی، از خدمات آقای ذوالفقاری در مدت تصدی مسئولیت این ستاد در شهر تشکر کرد.

ابراهیمی با یادآوری مردمی بودن ستاد بیان کرد: همه عاشقان اهل بیت در جهت انجام کار به نوعی مدیر و رئیس هستند.

وی با تشریح خدمات و اقدامات ارزشی و شایان توجه ستاد استان در طول سال گذشته و ساخت چندین ضریح مطهر، یادآور شد: به واسطه این اقدامات در سطح کشور، ستاد استان مقام دوم را کسب کرده است.

مسئول بازرسی ستاد عتبات عالیات استان بوشهر با تشریح اقدامات ستاد کل کشور در عراق، ساخت و بارگاه حضرت فاطمه زهرا (س) را بعنوان بزرگترین صحن مسقف جهان اسلام، کاری ارزشمند عنوان کرد.

ابراهیمی با اعلام طرح ها و اقدامات جدید ستاد ادامه داد: طرح غنای نور در سراسر کشور و با مشارکت بانک رسالت درحال انجام است.

مسئول بازرسی ستاد عتبات عالیات استان بوشهر محتوای این طرح را مشارکت مردم در ساخت بارگاه عقیله بنی هاشم حضرت زینب (س) ذکر کرد.

مسئول بازرسی ستاد استان با اعلام تشکیل و وجود ۷۰ موکب در سطح استان، از مشارکت آنان در انجام بزرگترین و عظیم ترین آئین مردمی مذهبی جهان یعنی پیاده روی اربعین حسینی تشکر کرد.

وی خدمات این موکب ها را در هنگام وقوع حوادث غیر مترقبه نظیر سیل و زلزله و کمک خوب آنها به هموطنان را ستود.

همچنین از اقدام گروههای جهادی و موکب ها در ایام بروز و شیوع بیماری کرونا و در لبیک به آرمانهای شهید سلیمانی و راه اندازی کارگاه های تولید ماسک و دستکش و کمک به ضدعفونی محیط های شهری و روستایی بصورت شبانه روزی تشکر کرد.

در پایان این نشست مسئول بازرسی ستاد عتبات عالیات استان بوشهر با اهدای لوح سپاس مراتب تقدیر و تشکر مسئول ستاد کشوری بازسازی عتبات و عالیات از آقای ذوالفقاری مدیر اسبق ستاد بازسازی عتبات عالیات شهر وحدتیه را اعلام و حکم انتصاب آقای یحیی علیپور از نیروهای انقلابی و فعالین فرهنگی مذهبی شهر به سمت مدیر این ستاد برای مدت دو سال در شهر وحدتیه را تقدیم کرد.
کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها