امروز: پنجشنبه 03 مهر 1399
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 26 شهريور 1399 - 10:11
معاون دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:

اتحادخبر:  معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: به منظور ارائه خدمات بهتر و بیشتر، تجهیزات و نیروهای متخصص در بیمارستان‌های استان بوشهر تقویت می‌شود.جعفر زارعی زاده صبح چهارشنبه در نشست بررسی مسائل و مشکلات بهداشت و درمان شهرستان دشتی اظهار داشت: ۹ پزشک متخصص به کادر درمانی بیمارستان زینبیه خورموج اضافه شده است...

اتحادخبر:  معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: به منظور ارائه خدمات بهتر و بیشتر، تجهیزات و نیروهای متخصص در بیمارستان‌های استان بوشهر تقویت می‌شود.

تجهیزات و نیروهای متخصص در بیمارستان‌های استان بوشهر تقویت می‌شود

به گزارش مهر، جعفر زارعی زاده صبح چهارشنبه در نشست بررسی مسائل و مشکلات بهداشت و درمان شهرستان دشتی اظهار داشت: ۹ پزشک متخصص به کادر درمانی بیمارستان زینبیه خورموج اضافه شده است.

 

وی ضمن تقدیر از حمایت‌های فرماندار در حوزه سلامت اظهار داشت: این متخصص‌ها در حوزه چشم پزشکی، داندانپزشکی، ارتوپد، زنان و زایمان، اطفال، داخلی، جراح، رادیولوژی و قلب است.

 

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر افزود: با اضافه شدن این پزشکان به کادر درمانی مشکل پزشک در بیمارستان مرتفع می‌شود.

 

زارعی زاده ادامه داد: با توجه به موقعیت جغرافیایی شهرستان می‌طلبد توجه جدی به بیمارستان صورت بگیرد و تلاش مجموعه دانشگاه نیز همین بوده است.

 

وی خاطر نشان کرد: کارهای خوبی در حوزه سلامت در سطح شهرستان اتفاق افتاده و یا در دست اجرا است که به نسبت گذشته چشمگیر بوده است.

 

در این نشست دکتر علی بهنام مجرد به سمت رئیس بیمارستان زینبیه خورموج معرفی شد.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها