امروز: پنجشنبه 03 مهر 1399
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 25 شهريور 1399 - 09:33
حمایت قاطع عضو شورای شهر از شهردار برازجان؛

اتحادخبر: انتشار خبر استیضاح شهردار سختکوش شهر برازجان در فضای مجازی بعنوان داغ ترین اخبار در ۲۴ ساعت گذشته با سرعت بالا در حال تبادل است.خبری که از یک طرف برای شهروندان در هاله ای از ابهام و از طرفی دیگر ناراحت کننده است.در ۲۴ ساعت گذشته، تماس های تلفنی و ملاقات های حضوری بسیاری از شهروندان مبنی بر...

مردم از عملکرد شهردار راضی هستند/ تا سرحد امکان یاری رسان مهندس محمدی هستم

اتحادخبر: انتشار خبر استیضاح شهردار سختکوش شهر برازجان در فضای مجازی بعنوان داغ ترین اخبار در ۲۴ ساعت گذشته با سرعت بالا در حال تبادل است.


خبری که از یک طرف برای شهروندان در هاله ای از ابهام و از طرفی دیگر ناراحت کننده است.


در ۲۴ ساعت گذشته، تماس های تلفنی و ملاقات های حضوری بسیاری از شهروندان مبنی بر کسب اطلاع از صحت یا عدم صحت این خبر را داشتم.

 

به همین جهت بر خود لازم می دانم که خدمت شهروندان شریف برازجانی عرض کنم؛ اینجانب ضمن اعمال اهرم نظارتی و قانونی بر عملکرد شهرداری، حمایت قاطع خود از شهردار سختکوش شهر برازجان را اعلام داشته و مادامی که ایشان در راستای خدمت رسانی، حرکت در مسیر قانون و جلب رضایت حداکثری شهروندان قدم برمی دارد، حمایت خود از ایشان را دریغ ننموده و تا سرحد امکان یاری رسان مهندس محمدی خواهم بود.

 

 

سیده خدیجه حسینی عضو شورای اسلامی شهر برازجانکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1399/06/26 - 13:48
0
2
نه چون شهربرازجان است ودرحال پیشرفت وترقی وداره سروسامان میگیرددشمنانش که درلباس دوست خودراظاهرنشان می دهندنمی گذارندبه این مردم وشهرخدمت درخشانی شودجای بسی تاسف است که جایگاه مبارزان خستگی ناپذیرجهادوایثارموردبی مهری وبی لطفی افرادخاص قراربگیردخداناظراعمال همه ماست برازجان هم اگرکسی وحمایت گری درظاهرنداشته باشدولی درباطن خدا راداردکه ازهیچ کسی وهیچ چیزی غافل نیست
1399/06/25 - 14:17
0
4
این خبر موجی از نگرانی را در بین مردم شهر ایجادکرد ه چرا برخی از اعضای شورا با اعصاب مردم برازجان بازی میکنند؟همه مردم قدر شناس شهر برازجان بخاطر خدمات ارزشمند مهندس محمدی در طی این مدت حامی ایشان هستند و شورای شهر باید به خواسته مردم احترام بگذارد.
1399/06/25 - 13:10
0
4
زنده باد شهردار و خانم حسینی
1399/06/25 - 12:09
2
5
درود بر شهردار تلاشگر.حالا که یکی داره با جدیت کار میکنه دنبال بهونه هستن که از سر راه برش دارن.احتمالا باهاشون ساخت وباخت نگرده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها