امروز: پنجشنبه 03 مهر 1399
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 24 شهريور 1399 - 16:20

اتحاد خبر:رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: متأسفانه دو نفر از همشهریان عزیزمان در روز شنبه و یک نفر نیز روز گذشته فوت‌شده‌اند که تست کرونای آن‌ها امروز مثبت اعلام‌شده است.دکتر کشمیری اضافه کرد: موارد فوت شده در رده سنی ۷۲ تا ۸۱ سال هستند که دارای بیماری‌های زمینه‌ای فشارخون بالا، دیابت، چاقی شدید و سرطان بوده‌اند...

اضافه شدن 3 فوتی جدید در اثر کرونا /فوتی‌های مثبت در استان بوشهر به ۵۴۰ مورد رسید

اتحاد خبر:دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر ۳۱۹ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

دکتر سعید کشمیری در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا در بوشهر اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۷۳ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند.
وی بابیان اینکه در حال حاضر ۱۶۸ مورد مثبت قطعی در بیمارستان‌های استان بستری هستند گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۴۳  مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۲۷ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: متأسفانه دو نفر از همشهریان عزیزمان در روز شنبه و یک نفر نیز روز گذشته فوت‌شده‌اند که تست کرونای آن‌ها امروز مثبت اعلام‌شده است.
دکتر کشمیری اضافه کرد: موارد فوت شده در رده سنی ۷۲ تا ۸۱ سال هستند که دارای بیماری‌های زمینه‌ای فشارخون بالا، دیابت، چاقی شدید و سرطان بوده‌اند.
وی بابیان اینکه هم‌اکنون ۴۶ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر ۲۱ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: تاکنون فوتی‌های مثبت در استان بوشهر به ۵۴۰ مورد رسیده است.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۱۱٬۲۵۲ مثبت کرونا در استان بوشهر شناسایی‌شده است.


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها