امروز: پنجشنبه 03 مهر 1399
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 22 شهريور 1399 - 13:45
اختصاصی اتحاد خبر/ مدیر امور آموزشی دانشگاه خلیج فارس:

اتحاد خبر: مدیر امور آموزشی دانشگاه خلیج فارس گفت: دانشجویان نوورود پس از اعلام نتایج کنکور از نیمه دوم آبان ماه به صورت مجازی شروع به تحصیل خواهند کرد. خسرو محمدی در گفتگو با اتحاد خبر اظهار کرد: بازگشایی کلاس ها به علت شرایط خاص کرونایی به صورت مجازی خواهد بود. البته ممکن است برخی از دروس دکتری به صورت حضوری باشد ...

اتحاد خبر - مهشید شهنه مطلق: مدیر امور آموزشی دانشگاه خلیج فارس گفت: دانشجویان نوورود پس از اعلام نتایج کنکور از نیمه دوم آبان ماه به صورت مجازی شروع به تحصیل خواهند کرد.

خسرو محمدی در گفتگو با اتحاد خبر اظهار کرد: بازگشایی کلاس ها به علت شرایط خاص کرونایی به صورت مجازی خواهد بود. البته ممکن است برخی از دروس دکتری به صورت حضوری باشد.

وی ادامه داد: برخی از دروس عملی به تشخیص گروه تخصصی به صورت مجازی ارائه می شود و برای دروسی که به صورت مجازی قابل ارائه نیستند، منتظر عادی شدن شرایط جهت برگزاری کلاسها به صورت حضوری خواهیم ماند.

محمدی بیان کرد: باتوجه به شرایط ویژه جاری بیش از 99 درصد کلاس ها به صورت غیرحضوری هستند.وی با بیان اینکه نیم سال اول تحصیلی سال ۱۳۹۹- ۱۴۰۰ برای دانشجویان شاغل به تحصیل فعلی از ۲۹ شهریورماه خواهد بود، تاکید کرد: دانشجویان نوورود نیز پس از اعلام نتایج کنکور از نیمه دوم آبان ماه به صورت مجازی شروع به تحصیل خواهند کرد.

مدیر امور آموزشی دانشگاه خلیج فارس گفت: کلیه فرایند ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان نو ورود بصورت الکترونیکی انجام و در زمان مقرر اعلام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه حدود شش هزار و ۷۰۰ نفر تعداد کل دانشجوها در دانشگاه خلیج فارس بوشهر تحصیل می کنند، تصریح کرد: یک هزار و ۲۰۰ دانشجو در مقطع کارشناسی، ۶۹۰ دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد و ۶۱ دانشجو در مقطع دکتری تحصیل می کنند.

مدیر امور آموزشی دانشگاه خلیج فارس عنوان کرد: دانشگاه خلیج فارس در ۲۹ رشته در مقطع کارشناسی، ۴۹ رشته در مقطع کارشناسی ارشد و ۱۲ رشته در مقطع دکتری دانشجو می پذیرد.

محمدی با اشاره به اینکه در سال ۹۹ دو رشته جدید به دانشگاه خلیج فارس بوشهر اضافه شده است، خاطر نشان کرد: رشته مدیریت بازرگانی گرایش مدیریت کارآفرینی و رشته مهندسی عمران گرایش مهندسی مدیریت منابع آب در مقطع کارشناسی ارشد اضافه شده است.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1399/06/24 - 10:56
0
1
متاسفانه دانشگاه خلیج به کارمندان توجهی نمی کنند فقط به استادان وهیئت علمی توجه میشود......
1399/06/23 - 10:20
1
1
در دانشگاه دانشجو اصلا نیست همه چیز بصورت مجازی هست و هیات علمی از سال گذشته رفته اند و اما کارمندان از ساعت 7/15 الی 15/15 هستند و هیچ مواد ضد عفونی کننده ای هم موجود نمی باشد. میگن بازرس میاد نظارت میکنه اما ما تا حالا ندیدیم.
مسئول نظارت بهداشت و یا.....
از مواد ضد عفونی هم ازش سوال میکردی
پاسخ: انتشار این نظر به معنای تایید مفاد آن نمی باشد.
1399/06/23 - 06:37
0
1
پس چرا کارمندان دانشگاه خلیج فارس تا ساعت 15/15 می بایستی سرکار باشند درصورتی که تمامی کارمندان استان تا ساعت 14/30 می باشد.مواد ضدعفونی تولید میکند ولی در اختیار کارمندان (برای سرکارشان)نمی دهند......متاسفانه هیئت علمی که همه روز سرکار نمی روند.....
1399/06/22 - 16:23
1
2
رشته مدیریت بازرگانی عالیه
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها