امروز: پنجشنبه 03 مهر 1399
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 20 شهريور 1399 - 09:38
سخنگوی مجمع نمایندگان فارس:

اتحادخبر:  سخنگوی مجمع نمایندگان استان فارس ضمن تشریح مصوبات سومین نشست این مجمع، گفت: تکمیل پروژه‌های نیمه تمام استان در اولویت مجمع قرار دارد.

اتحادخبر:  سخنگوی مجمع نمایندگان استان فارس ضمن تشریح مصوبات سومین نشست این مجمع، گفت: تکمیل پروژه‌های نیمه تمام استان در اولویت مجمع قرار دارد.

تکمیل پروژه‌های نیمه تمام اولویت نمایندگان فارس در مجلس است

به گزارش ایسنا؛ مجید انصاری چهارشنبه 19 شهریور در جمع خبرنگاران با اشاره به بررسی مصوبات سفرهای معاون رئیس جمهوری به فارس در جلسه مجمع نمایندگان این استان، گفت: پیش از سفر دکتر نوبخت به فارس، رئیس مجمع نمایندگان استان نیز با ایشان دیدار داشته که موضوع پروژه‌های فارس آنجا نیز مورد بحث قرار گرفته بود.

 

انصاری خاطرنشان کرد: مجموع اعتباری که برای این پروژه‌ها در نظر گرفته شده، قریب به 2000 میلیارد تومان بوده است.

 

نماینده ممسنی و رستم در مجلس ادامه داد: در نشست امروز مجمع نمایندگان فارس مصوب شد تا اولویت با پروژه‌هایی باشد که تا پایان سال 99 یا سه ماهه نخست سال 1400 تکمیل خواهند شد.

 

او گفت: در این نشست بحث پروژه‌های از قلم افتاده استان فارس نیز مطرح که قرار شد از طریق جناب عزیزی رئیس مجمع نمایندگان استان فارس این موضع دنبال شود تا اصلاحات لازم به عمل آید.

 

انصاری افزود: معمولا در پروژه‌های مذکور،70 یا 80 درصد کار انجام شده و دولت نیز درصدد تکمیل آن است لذا محور فعالیت مجمع نمایندگان فارس تکمیل و اتمام پروژه‌های نیمه تمام است.

 

سخنگوی مجمع نمایندگان فارس همچنین گفت: دکتر نوبخت نیز در سفر به استان قول‌هایی در خصوص برخی پروژه‌ها داده‌اند که تقریبا حول محور همان 2هزار میلیارد تومان جمع بندی شده؛ در حالی که مجمع نمایندگان معتقد است این مبلغ قدری باید افزایش داده شود.

 

انصاری همچنین از پاسخگویی به رسانه‌های استان در یک زمان مشخص خبر داد و گفت: طبق مصوبه مجمع نمایندگان استان فارس، عصر سه شنبه‌های هر هفته پاسخگوی رسانه‌ها خواهم بود تا از این طریق مصوبات جلسات مجمع به استحضار مردم استان فارس برسد.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها