امروز: شنبه 05 مهر 1399
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 13 شهريور 1399 - 09:31
با حضور علاقمندان به استاد امرو هیچستانی؛

اتحاد خبر: پیکر زنده یاد حسن‌ انصاری ملقب به امرو هیچستانی، شاعر، نویسنده و طنز نویس هفته نامه اتحاد جنوب و برخی نشریات استان بوشهر صبح امروز پنجشنبه ۱۳ شهریور ماه در شهر برازجان تشییع و در کنار استاد فرج الله کمالی به خاک سپرده شد. در این آئین اکبر صابری مدیر مسئول هفته نامه اتحاد جنوب و پایگاه خبری اتحاد خبر با برشمردن برخی ویژگی ها و خدمات ارزنده...

اتحاد خبر: پیکر زنده یاد حسن‌ انصاری ملقب به امرو هیچستانی، شاعر، نویسنده و طنز نویس هفته نامه اتحاد جنوب و برخی نشریات استان بوشهر صبح امروز پنجشنبه ۱۳ شهریور ماه با حضور اهالی فرهنگ و رسانه و علاقمندان به ایشان در شهر برازجان تشییع و در کنار استاد فرج الله کمالی به خاک سپرده شد.

 

در این آئین اکبر صابری مدیر مسئول هفته نامه اتحاد جنوب و پایگاه خبری اتحاد خبر با برشمردن برخی ویژگی ها و خدمات ارزنده فرهنگی استاد حسن انصاری یاد و خاطر آن فقید سعید را گرامی داشت و به خانواده و علاقمندان به آن مرحوم تسلیت گفت.

 

به گزارش اتحاد خبر، حسن‌ انصاری، فرهنگی بازنشسته، شاعر، نویسنده و طنز نویس محبوب دشتستانی، پس از تحمل سه هفته درگیری با بیماری کرونا روز سه شنبه ۱۱ شهریورماه ۹۹ دار فانی را وداع گفت.

زنده یاد حسن انصاری متولد ۱۳۴۳ بود که در سن ۵۶ سالگی بدرود حیات گفت.


کانال تلگرام اتحادخبر

مرتبط:
» توپخانه طنز [حدود 25 روز قبل]
» ادیب وزیرک و تابوشکن بود [حدود 17 روز قبل]
» گنجِ زر [حدود 21 روز قبل]
» پشت آن سبیل جز مهر نبود [حدود 25 روز قبل]
» من، جلال و چیزهای دیگر [بيش از 4 سال قبل]

نظرات کاربران
1399/06/13 - 15:07
0
2
روحش شاد که با طنازی هایش لبخند به لب ما آورد و با علم و دانشی که داشت ما را دستور زبان فارسی آموخت.

واقعا روزهای سختی را تجربه می کنیم. کرونا خواسته یا ناخواسته عده ای را به کام مرگ می کشد و به ما انسان ها آن آیه معروف قرآن کریم را یادآوری می کند که ای انسان به چه چیز خود مغرور شده ای؟؟ (که در برابر یک ویروس نادیدنی این گونه مفلوک و درمانده شده اید!!)
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها