امروز: يکشنبه 21 خرداد 1402
  طراحی سایت
تاريخ انتشار: 27 مرداد 1399 - 09:00
طنز اختصاصی اتحاد خبر/جاروف

اتحادخبر-م پارسا:جناب آقای رییس جمهور هفته قبل اعلام کرد در جلسه سران قوا به این نتیجه رسیدیم که گشایشی در راه است و مردم می بایست منتظر گشایش باشند! حالا بماند که سرانِ خیلی محترم قوا با این همه اختلاف فکری و حزبی، چگونه به فکر گشایش مردم افتادند و به اتفاق آرا گشایش را تنها راه برون رفت از بحران اقتصادی دانسته اند.از...

طنز / گشایش

م پارسا:

 

جناب آقای رییس جمهور هفته قبل اعلام کرد در جلسه سران قوا به این نتیجه رسیدیم که گشایشی در راه است و مردم می بایست منتظر گشایش باشند! حالا بماند که سرانِ خیلی محترم قوا با این همه اختلاف فکری و حزبی، چگونه به فکر گشایش مردم افتادند و به اتفاق آرا گشایش را تنها راه برون رفت از بحران اقتصادی دانسته اند.


از قرار معلوم، قرار بر این است در فروش نفت به همان مرحله ی طلایی احمدی‌نژاد که می گفت: طعم نفت را سر سفره مردم خواهم آورد، برسیم!


احساس می‌کنم در گشایش امسال از مرحله طعم نفت  به مزه ی شیرین تلیت نفت خواهیم رسید. این طرح نهفته یا همان هندوانه ی سر نبریده یک چیز عجیب و غریب است. اما آن‌قدر جناب رئیس جمهور از گشایشش راضیست که در نوع  گفتمان رئیس جمهور و یا حتی در راه رفتنش  تاثیر بسزایی داشته‌است.
  هفته وعده داده شده تمام شد و چیزی از اتفاقاتی که می بایست انجام  بگیرد مشاهده نشد و دوباره مردم شریف به جای گشایش، تنگایش را تجربه کردند.


 طبق اطلاعات دریافتی از اخبار صدا و سیما، قرار است نفتی را به فروش برسانند که پولش را طی دو سال آینده عملیاتی خواهد شد. شک نداشته باشید گردنه حیران برای این طرح اقتصادی سران قوا سر تعظیم فرود خواهد آورد ( شما بخوانید گردنه ی اقتصادی دولت) ایران خودرو و سایپا که از بزرگترین کارتل های دلالی جهان هستند  رویشان نمی شود اینطور  با مردم معامله کنند. ایرانسل و همراه اول با آن اقدام نت خوریشان، جلوی دولت لنگ می اندازند. اصلا غلط می کنند اینطور گوشبری کنند. نفتی که برای خودمان است را قرار است طی اقدامی عجیب به خود مردم پیش فروش کنند. روح مرحوم مصدق با نوای بندری مرحوم محمود جهان در آن دنیا روی ویبره خواهد رفت و یک دست، سینه بلرزون را به پاس این خدمت دولت و سران قوا به مردم اهدا خواهد کرد.  هیچ مصداقی را در هیچ یک از اقتصادهای لیبرال، تعاونی و دولتی نمی‌توان یافت که همچین گشایشی را برای دولت به همراه داشته باشد و مردمی چون من، همچنان در تنگنایشِ عمیق باشد.


بالاغیرتا به عقل کامل خودم و رئیس‌جمهور هم شک  کردم. آیا رئیس جمهور معنی گشایش را نمی داند!؟ آیا فرهنگستان زبان و ادب فارسی و در راس آن استاد غلامعلی حداد عادل معنی گشایش را تغییر داده اند؟ یا در بدترین حالت، آقای روحانی مردم شریف ایران را رئیس جمهور فرض کرده اند که اینطور زبان فرسایی می کند!؟

دروغ چرا، بنده خودم در این هفته و در خواب و بیداری لحظه به لحظه منتظر گشایش آقای روحانی بودم. این حجم انتظار باعث شد تمام اعضا و جوارح بدنم، گشایش را درک کنند. از چشم های از حدقه بیرون زده تا رگ های آئورت بطن چپ و راستم تا لوزالمعده ام تا... دچار گشایش شده و توان ایستادن ندارم.
کانال تلگرام اتحادخبر

مرتبط:
» زنل قدّیم+ فایل صوتی [بيش از 7 سال قبل]
» پِلوِردِه (۲۱) [حدود 12 روز قبل]
» شوخی با مسئولین! [بيش از 5 سال قبل]
» پارازیت+ فایل صوتی [بيش از 6 سال قبل]
» پِلوِردِه (۱۰) [4 ماه قبل]
» آب [بيش از 4 سال قبل]

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • .: مصطفی بهبهانی مطلق حدود 8 ساعت قبل گفت: با سلام حادثه ها ...
 • .: جواد حدود 17 ساعت قبل گفت: تناقض در گفتار شما ...
 • .: علی 1 روز قبل گفت: با سلام . چرا ...
 • .: مصطفی بهبهانی مطلق 1 روز قبل گفت: با سلام چقدر کیف ...
 • .: بهنام حدود 2 روز قبل گفت: کاملا مشخصه که این ...
 • .: پاکدخت حدود 2 روز قبل گفت: این عکس گلشیفته فراهانی ...
 • .: برازجان حدود 3 روز قبل گفت: درود بر آقای زاهدی ...
 • .: مصطفی بهبهانی مطلق حدود 4 روز قبل گفت: با سلام مطمئنا کار ...
 • .: صدرالله حدود 4 روز قبل گفت: سلام ما خریدارن زمینهای ...
 • .: شهروند.دشتستان. حدود 4 روز قبل گفت: هه هه .گندم وارداتی ...