امروز: شنبه 05 مهر 1399
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 14 مرداد 1399 - 21:12
فرماندار دشتستان خبر داد :

اتحاد خبر: فرماندار دشتستان جزئیات جدیدی از حادثه آتش سوزی در کارخانه سیمان دشتستان را مطرح کرد.فتح الله نوروزی در گفتگو با اتحاد خبر جزئیات جدیدی از حادثه آتش سوزی در کارخانه سیمان دشتستان را تشریح کرد و اظهار داشت: حدود ساعت ۱۳ روز سه شنبه در پی بروز اشکال در یکی از شیرهای تنظیم فشار واحد گازرسانی در مشعل های پیش گرمکن در کارخانه سیمان دشتستان...

جزئیات جدیدی از آتش سوزی در کارخانه سیمان دشتستان

اتحاد خبر: فرماندار دشتستان جزئیات جدیدی از حادثه آتش سوزی در کارخانه سیمان دشتستان را مطرح کرد.

فتح الله نوروزی در گفتگو با اتحاد خبر جزئیات جدیدی از حادثه آتش سوزی در کارخانه سیمان دشتستان را تشریح کرد و اظهار داشت: حدود ساعت ۱۳ روز سه شنبه در پی بروز اشکال در یکی از شیرهای تنظیم فشار واحد گازرسانی در مشعل های پیش گرمکن در کارخانه سیمان دشتستان، واحد تولید فرایند تولید را متوقف و به واحد تعمیرات مکانیکی کارخانه جهت رفع مشکل اطلاع داده شد.

نوروزی ادامه داد: مهندس شیفت بهره برداری که مشغول پیگیری رفع مشکل و همراه مدیر مکانیک و تکنسین‌ های واحد مکانیک و تولید در محل حضور پیدا کرده، پس از بررسی مشکل واحد تعمیرات تصمیم به تعویض شیر آسیب‌ دیده گرفتند.

وی افزود: پس از قطع گاز اصلی، نسبت به تعمیر شیر اقدام شد که مقداری از گاز محبوس شده بدلیل وجود تجهیزات برقی، شعله ور شد.

فرماندار دشتستان تصریح کرد: آتش مهار و متاسفانه ۶ نفر از نیروهای کارخانه سیمان مصدوم و به بیمارستان شهید گنجی اعزام شدند.

نوروزی یادآور شد: چهار نفر از پرسنل بصورت سرپایی معالجه و دو نفر جهت معالجه تکمیلی به بیمارستان صدرا شیراز انتقال داده شدند.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها