امروز: چهارشنبه 09 مهر 1399
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 14 مرداد 1399 - 07:27

اتحادخبر: شهردار بندر دیلم استان بوشهرگفت: با پیگیری‌های بعمل آمده و دستور استانداری بوشهر ، اراضی بندر گردشگری حماد این شهرستان به شهرداری واگذار شد.

اتحادخبر: شهردار بندر دیلم استان بوشهرگفت: با پیگیری‌های بعمل آمده و دستور استانداری بوشهر ، اراضی بندر گردشگری حماد این شهرستان به شهرداری واگذار شد.

اراضی بندر حماد به شهرداری دیلم واگذار شد

به گزارش ایرنا؛ فاضل دریانورد افزود: در  بهمن ٩٨ در بازدید دین پرست معاون  وزیر کشور از بندر حماد و درپی  درخواست ارایه شده به کارگروه  اقتصاد مقاومتی استان بوشهر درخصوص واگذاری بندر حماد  نشست هایی برگزار و مصوباتی اتخاذ شد.

 

وی اظهارداشت: در این جلسه طی صورتجلسه ای مصوب شد  اراضی حماد در چند فاز مختلف به شهرداری به‌عنوان مجری اصلی واگذار شود و بمنظور حل موضوعات مورد اختلاف جلسه ای  با حضور فرماندار و مدیرکل منابع طبیعی و اداره کل راه و شهرسازی  در دفتر استاندار بوشهر برگزار شود.

 

شهردار دیلم گفت: به استناد این صورتجلسه ، نامه ای به استاندار بوشهر جهت واگذاری  زمین به شهرداری ارایه شد و استاندار در  مصوبه کمیسیون اقتصاد مقاومتی استان ، نامه شهرداری را  با مضمون  واگذاری  به این مجموعه  بدون استفاده از اعتبارات دولتی و از طریق  اعتبارات داخلی  و بهره گیری سرمایه گذار  و بخش خصوصی ، به معاون استاندار عمرانی و مدیرکل شهری ارجاع  داد.

 

وی افزود: نامه  مدیرکل شهری استانداری بوشهر درخصوص واگذاری اراضی حماد به شهرداری در روز جاری جهت ارسال به منابع طبیعی تنظیم خواهد شد.

شهردار دیلم بیان کرد: در تحقق این امر بی شک حضور و دغدغه مردم فهیم و تلاش فرماندار  و همه فعالین اجتماعی در دیدگاه و همکاری  مجموعه  استانداری بوشهر بی تاثیر نبوده که جای تقدیر دارد.

 

معاون امورعمرانی فرمانداری دیلم هم  واگذاری منطقه نمونه گردشگری بندرحماد این شهرستان را به افراد خاص  که درفضای مجازی انتشار یافت چندی پیش  تکذیب کرد.

 

محمد طاهری افزود:  منافع عمومی مردم را نباید با غرض ورزی و انتشار اخبار کذب و به دور از واقعیت و تنگ نظری‌های سیاسی به لحاظ عدم داشتن اطلاعات کافی در خصوص هرموضوعی از جمله سرمایه گذاری در منطقه نمونه گردشگری بندرحماد از بین ببریم و نسبت به انتشار هر مطلبی قبل از بررسی صحت و سقم و اشراف کامل بر اطلاعات آن موضوع بدقت تامل نماییم تا خدای ناکرده موجب تشویش و تحریک بی دلیل و غیرواقعی افکار عمومی مردم نشویم.

 

وی گفت: طرح منطقه نمونه گردشگری بندرحماد در دو نوبت و در دولت قبل و تدبیر و امید مطالعات جامع آن تهیه و بمنظور سرمایه گذاری در محدوده آن منطقه و اراضی پیرامونی آن که  ۹۲۷ هکتار است از طریق چارچوب قانونی با استفاده از ظرفیت سرمایه گذاری بخش خصوصی از برنامه های اصلی و کلی دولت و مورد تاکید مقام معظم رهبری در چارچوب ظرفیت های اقتصاد مقاومتی شهرستان است.

 

وی ادامه داد: : دولت تدبیر و امید در این منطقه نمونه گردشگری  تا حدودی سرمایه گذاری کرده و  راه دسترسی آن به طول حدود ۳ کیلومتر آسفالت شده است.

از چند مدت پیش در فضای مجازی دیلم مطالبی با مضمون اینکه بندر گردشگری حماد دیلم به افراد خاص واگذار شده انتشار یافت و موجب اعتراض مردمی شده بود.

شهرستان دیلم در شمالی ترین نقطه استان بوشهر واقع است.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • گزارش تصویری/ به وقت برداشت از نخل‌ های سروقامت دشتستان
 • میدان شهید سپهبد قاسم سلیمانی در اهرم افتتاح شد / تصاویر
 • هفتمین شهید مدافع سلامت استان بوشهر آسمانی شد
 • جنگ خانمان سوز است و مخالف آن هستم/ اکثر جراحت رزمندگان برخورد ترکش بود/ خاطره ای جالب ولی نادر
 • عملیات نگهداری و تعمیرات در راستای صیانت از تاسیسات آبیاری ضروری است
 • کاهش ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر/ سرگردانی داوطلبان بومی
 • اضافه شدن 4 فوتی جدید در اثر کرونا /۳۰۷ بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند
 • پایان پُر مهر یازدهمین دوره مربیگری تئوری درجه ۳ شهرستان دشتستان/تصاویر
 • طرز تهیه تست فرانسوی؛ صبحانه‌ای بی‌نظیر
 • اعضای بدن ۲ دشتستانی برای نجات ۶ بیمار اهدا شد
 • چگونه زوج عاشق و خوشبخت بمانیم؟
 • فال روزانه ۹۹/۰۷/۰۵
 • تقدیر از آتش‌نشانان در روز ملی آتش‌نشانی/تصاویر
 • ورودی داروخانه‌های بوشهر برای ورود معلولان مناسب‌سازی می‌شود
 • بازداشت سرپرست سازمان حمل و نقل شهرداری بوشهر