امروز: شنبه 05 مهر 1399
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 13 مرداد 1399 - 15:24

اتحاد خبر:رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: متأسفانه 6 نفر از همشهریان عزیزمان روز شنبه فوت شده‌اند که تست کرونای آن‌ها دیروز مثبت اعلام شده است و 5 نفر روز یکشنبه فوت‌ شده‌اند که تست کرونای آن‌ها امروز مثبت اعلام‌شده است که در رده سنی 37 تا 91 سال هستند.دکتر کشمیری بابیان اینکه هم‌اکنون 56 مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود...

اضافه شدن 11 فوتی جدید در اثر کرونا /فوتی‌های مثبت در استان بوشهر به 329 مورد رسید

اتحاد خبر:دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر 314 بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

دکتر سعید کشمیری در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا در بوشهر اظهار داشت: در 24 ساعت گذشته 74 بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌ شده‌اند.
وی بابیان اینکه در حال حاضر 155 مورد مثبت قطعی در بیمارستان‌های استان بستری هستند گفت: خوشبختانه در 24 ساعت گذشته 43 مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال عمومی خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد 27 مورد مثبت قطعی بوده‌اند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: متأسفانه 6 نفر از همشهریان عزیزمان روز شنبه فوت شده‌اند که تست کرونای آن‌ها دیروز مثبت اعلام شده است و 5 نفر روز یکشنبه فوت‌ شده‌اند که تست کرونای آن‌ها امروز مثبت اعلام‌شده است که در رده سنی 37 تا 91 سال هستند.
دکتر کشمیری بابیان اینکه هم‌اکنون 56 مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر 30 مورد از آن‌ها با کمک دستگاه نفس می‌کشند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: تاکنون فوتی‌های مثبت در استان بوشهر به 329 مورد رسیده است.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون 8 هزار و 817 مورد مثبت کرونا در استان بوشهر شناسایی‌شده است.
دکتر کشمیری با بیان اینکه اقلیم آب و هوایی استان‌ها متفاوت است خاطرنشان کرد: در استان بوشهر به سبب گرمای شدید و شرجی، معمولا مراسم عزاداری در مکان‌های سربسته با استفاده از کولرگازی برپا می شود و  از این نظر امکان شیوع کرونا در این مکان‌ها افزایش می‌یابد و عملا امکان پذیر نیست.


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1399/05/13 - 16:44
0
0
مسئولین باید تا پایان شهریور محدودیت ها را باز گردانند ، مراکز خرید و پاساژها به صورت هفتگی یا شفیتی تعطیل شوند ، از تردد جاده ای جز در مواقع ضروری به ویژه مسافرت جلوگیری شود ، عدم رعایت پروتکل های بهداشتی از طرف مردم باعث شیوع و گسترش دوباره کرونا شده و متاسفانه هزینه سنگین آن را کادر درمانی و هموطنلنمان با مرگ عزیزانشان می پردازند . در شهری کوچکی مثل برازجان از ساعت ۷ عصر تا ۱۰ شب چهار خیابان اصلی در مرکز شهر ترافیک و ازدحام می شود وقتی مردم رعایت نمی کنند بهتر است از راهکار قانونی استفاده شود . در ضمن اداره بهداشت شهرستان به دستفروشان رطب که محصولات خود را در ظروف بدون درب کنار خیابان و کنار این همه آلودگی می فروشند تذکر دهد . بهتر رطب به صورت بسته بندی بهداشتی در فروشگاهها عرضه شود .
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها