امروز: شنبه 05 مهر 1399
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 16 مرداد 1399 - 16:00
گفتگوی اتحاد خبر با خبرنگاران استان بوشهر به مناسبت روز خبرنگار(3)

اتحاد خبر: هفدهمین روز از ماه میانی تابستان به یاد شهید بزرگوار، محمود صارمی روز خبرنگار نامگذاری شده است. به همین مناسبت به سراغ تعدادی از خبرنگاران کوشا و فعال استان بوشهر رفتیم تا با طرح چند سئوال کوتاه ضمن گرامی داشت روز خبرنگار، قدردان زحمات آنها باشیم. گفتگوی ما را با جواد راهپیما مدیر پایگاه خبری تحلیلی ندای جنوب و همکار اتحاد جنوب بخوانید:..

حدود ۲۰۰۰ خبر و گزارش تهیه و منتشر کرده ام/ مهمترین مشکل خبرنگاران بیمه است

اتحاد خبر: هفدهمین روز از ماه میانی تابستان به یاد شهید بزرگوار، محمود صارمی روز خبرنگار نامگذاری شده است. به همین مناسبت به سراغ تعدادی از خبرنگاران کوشا و فعال استان بوشهر رفتیم تا با طرح چند سئوال کوتاه ضمن گرامی داشت روز خبرنگار، قدردان زحمات آنها باشیم. گفتگوی ما را با جواد راهپیما مدیر پایگاه خبری تحلیلی ندای جنوب و همکار هفته نامه اتحاد جنوب بخوانید:

 

چند وقت است خبرنگاری می کنید و تا حالا چند خبر و گزارش تهیه کردید؟
- حدود ۲۰ سال است که به عنوان خبرنگار در پایگاه های خبری و نشریات استان و بخصوص اتحاد جنوب و اتحاد خبر قلم می زنم و در حال حاضر نیز مدیریت پایگاه خبری تحلیلی ندای جنوب را بر عهده دارم و در طول این سالها حدود ۲۰۰۰ خبر و گزارش تهیه و منتشر کرده ام.

 

تاثیرگذارترین خبر یا گزارشی که تا حالا آماده‌ کردید چه زمانی و در چه موردی بوده؟

- اکثر خبرهای اینجانب مربوط به بخش آب پخش بوده و تا آنجایی که در خاطرم است خبری در مورد مشکل کم آبی شهر آب پخش در اتحاد جنوب کار کردم که بازتاب خوبی داشت و یکی از علل های حضور مسئولان در بخش شد.

 

مهمترين چالش خبرنگاری را در حال حاضر چه می دانید؟
- خبرنگاران درحال حاضر با چالش های مختلفی دست و پنجه نرم می کنند ولی مهمترین مشکل خبرنگاران که سالهای سال است به قوت خود باقی مانده، بیمه خبرنگاری می باشد که امیدوارم با عنایت مسئولان مرتفع شود. اینترنت رایگان برای خبرنگاران نیز یکی از مطالباتی است که اگر محقق شود خوب است.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها