امروز: سه شنبه 14 مرداد 1399
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 04 مرداد 1399 - 07:36

اتحادخبر: فال روزانه ۹۹.۰۵.۰۴

اتحادخبر: فال روزانه ۹۹.۰۵.۰۴

 

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

 

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید با موقعیت‌های چشمگیری روبرو می‌شوید، اما اگر از این موقعیت‌ها نهایت استفاده را نبرید، از پیش چشم‌تان مانند برق و باد گذر می‌کنند. اتفاق شگفت‌ا‌نگیز و خوشحال کننده‌ای در مهر امسال انتظار شما را می‌کشد. اردیبهشت سال آینده ماه مسافرت شما است و در این ماه به سفری هیجان‌انگیز می‌روید و لحظه‌های خاطره‌انگیزی را تجربه خواهید کرد. در ماه خرداد و تیر سالی که از راه می‌رسد با موقعیت‌هایی برای محبت به اطرافیان ربرو می‌شوید و شرایطی دست می‌دهد تا در این ماه‌ها رفقای جدیدی پیدا کنید و دامنه دوستان‌تان را گسترش دهید. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با محبت و صفا ادامه دهید و از موقعیت‌ها به بهترین شکل ممکن بهره بگیرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز فردی که بدخواه شما است، زمینه ناراحتی و دلخوری شما را ایجاد می‌کند، اجازه ندهید این رفتار روز شما را خراب کند و کار‌های بد این فرد را فراموش کنید. به خودتان قول بدهید که نگرانی‌های بی‌مورد را کنار بگذارید. یکی از اعضای فامیل امروز سبب خیر می‌شود و سودی از ایشان به شما می‌رسد، این محبت را پیش خودتان نگذاید و در اولین فرصت لطف این دوست را جبران کنید. در محبت همسر یا عشق‌زندگی تان شک و تردیدی ندارید، امروز زمان مناسبی است که محبت عشق‌زندگی‌تان را پاسخ دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

بیماری مزمن و قدیمی دارید و امروز این بیماری عود کرده و درد و ناراحتی را تحمل می‌کنید. در این شرایط به خودتان سخت‌نگیرید و با استراحت و عمل به دستورات پزشک، چاره‌ای برای التیام این بیماری بردارید. کار‌هایی که نیاز به فعالیت شدید جسمی دارند را کنار بگذارید و به خودتان استراحت دهید. از جایی که حتی فکرش را هم نمی‌کنید، پولی به دست‌تان می‌رسد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان آن‌گونه که انتظار دارید پاسخ‌گوی توقع‌های شما نیست و این رویکرد امروز زمینه ناراحتی شما را فراهم می‌کند. ایده‌ای بکر به ذهن شما می‌رسد، از کنار این ایده به راحتی نگذرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اهل ورزش و تفریح هستید و امروز فرصت لازم برای کار‌های موردعلاقه‌تان را پیدا می‌کنید. لحظه‌هایی سرشار از شادی و خوشی را در کنار اعضای خانواده تجربه خواهید کرد. اجازه ندهید یکنواختی زندگی زمینه افسردگی شما را فراهم کند و با انجام کار‌های موردعلاقه، تنوعی به زندگی‌تان بدهید. چند دست لباس جدید بخرید و حسابی هوای خودتان را داشته باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

حادثه‌ای در کمین شما است و باید بیشتر از همیشه مواظب باشید. با هزینه‌ای غیرمنتظره روبرو می‌شوید. یکی از دوستان که علاقه زیادی به شما دارد امروز هدیه‌ای برای شما گرفته و قصد دارد تا با تقدیم این هدیه، دوستی خود را به شما ثابت کند. قدر این دوست را بدانید و در اولین فرصت به فکر جبران این محبت باشید. یکی از آشنایان نزدیک شما امروز به شما بی‌احترامی می‌کند، اما پس از گذشت مدتی بابت این رفتار از شما عذرخواهی خواهد کرد، از این رفتار چیزی به دل نگیرید و به این فرد ثابت کنید که بخشش از بزرگان است.

فـال روزانـه - Daily Omen

به خاطر داشته باشید که راه پول و ثروت از میان تلاش و کوشش می‌گذرد. خبری فرخنده به دست شما می‌رسد، این خبر را با اعضای خانواده و دوستان و آشنایان درمیان بگذارید و زمینه شادی اطرافیان را فراهم کنید. امروز عشقی بی‌پایان در سینه نهفته دارید و از خواب که بلند شده‌اید، دنیا را عاشقانه‌تر از همیشه می‌بیند، این روحیه را به فال نیک بگیرید و لحظه‌هایی سرشار از عشق و محبت را در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان تجربه کنید. فرصتی در طول روز پیدا می‌کنید تا به انجام کار‌های موردعلاقه‌تان مشغول شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

به خودتان قول بدهید که با کار و تلاش بیشتر، مسیر موفقیت را هموار کنید. اهل انجام کار‌های خلاقانه هستید، اما همیشه از این کار‌ها باز می‌مانید، امروز فرصتی می‌شود تا خلاقیت خود را نشان دهید. نقشه‌ای جدید برای پیشرفت و افزایش درآمد کشیده‌اید، این برنامه را ادامه دهید و مطمئن باشید که راه را درست می‌روید. اعتماد بیش‌ا‌ز‌حد به اطرافیان را کنار بگذارید و سفره دل‌تان را پیش هرکسی باز نکنید. فرصتی برای ابراز عشق‌و‌محبت به همسر یا عشق‌زندگی‌تان پیدا می‌کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز فردی برای شما مزاحمت ایجاد می‌کند، اما به این فرد محل ندهید و نگذارید روزتان را خراب کند. اگر به فکر حفظ آبروی‌تان هستید، پولی که از کسی قرض کرده‌اید را در اولین فرصت باز پس دهید. در رسیدگی به اعضای خانواده کوتاهی نکنید. برای رابطه پنهانی که دارید، فکری بردارید، در غیر این‌صورت زودتر از چیزی که فکرش را بکنید آبرویی که با هزار و یک زحمت بدست آورده‌اید را از دست خواهید داد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز بعدازظهر فرصتی برای بودن در کنار دوستان و آشنایان فراهم می‌شود. کار مهمی که مدتی است پشت‌گوش می‌اندازید را در فرصت فراغت امروز انجام دهید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان مانند فرشته دور سر شما می‌چرخد و چیزی از عشق و محبت برای‌تان کم نمی‌گذارد. این رفتار را پیش خودتان نگذارید و عشق‌بی‌پایان خود را نثار وی کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز از شر مشکلات مالی خلاص می‌شوید و پولی که انتظارش را نداشتید، روانه حساب‌های بانکی‌تان می‌شود. روزی عاشقانه انتظار شما را می‌کشد. مهمان ناخوانده‌ای به منزل شما می‌آید و مجبور می‌شوید فرصتی از روز را به پذیرایی از این مهمان اختصاص دهید. اطرافیان امروز با انجام کاری، زمینه شادی و دلخوشی شما را فراهم می‌کنند. به افراد ناشناس اطمینان نکنید و بیشتر مواظب باشید، در غیر این صورت فردی که بدخواه شما است و شناختی از ایشان ندارید، امروز آسیبی به شما وارد می‌کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

اجازه ندهید اطرافیان چوب لای چرخ شما بگذارند و به هر قیمتی که شده راه خودتان را بروید. روز خوبی را برای کسب درآمد آغاز کرده‌اید و پول چشمگیری روانه حساب‌های بانکی‌تان خواهد شد. از این شرایط نهایت استفاده را ببرید و وضعیت مالی خودتان را تقویت کنید. دیدگاه تازه‌ای به کار و زندگی در پیش بگیرید و افق‌های نگاه‌تان را گسترش دهید. فردی عاشق‌تان شده و امروز این عشق را با شما در میان می‌گذارد. حادثه ناگواری در کمین شما است و بهتر است که شش‌دانگ حواس‌تان را جمع کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

فراموش نکنید که ترس، دشمن موفقیت است، در نتیجه کار‌های مهم زندگی را با اعتماد‌به‌نفس بیشتری انجام دهید و به خاطر داشته باشید که موفقیت پشت ترس پنهان شده است. پولی که با هزار و یک زحمت به دست آورده‌اید را ولخرجی نکنید. احترام همسر یا عشق‌زندگی خود را نگه نمی‌دارید و با زبان تند و تیز خود ایشان را آزار می‌دهید، قبل از اینکه ادامه این رفتار کار شما را به مشاجره تلخی بکشد، امروز این رفتار را کنار بگذارید و به خودتان قول بدهید که از برگ گل به عشق‌زندگی‌تان کمتر نگویید و همیشه احترام ایشان را نگه دارید. تمرکز بیشتری به کار‌های مهم اختصاص دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

احتمال زیادی وجود دارد که میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان بر سر مشکلات مالی مشاجره‌ای ایجاد شود. روحیه‌ای آرام و متین دارید و زود از کوره در نمی‌روید، این روحیه امروز به کمک شما می‌آید و مشکلی که در سر راه‌تان قرار می‌گیرد را با آرامش و متانت حل کنید. افسوس عمری که گذشت را نخورید و با رویکردی آینده‌نگرانه زندگی را درپیش بگیرید. قصد انجام کار جدیدی را دارید، اما برای این کار نگران هستید و هراس دارید که با شکست روبرو می‌شوید، جایی برای نگرانی وجود ندارد و این کار را با خیال راحت انجام دهید.کانال تلگرام اتحادخبر

مرتبط:
» فال روزانه ۹۹.۰۵.۱۴ [حدود 12 ساعت قبل]
» فال روزانه ۹۹.۰۵.۰۷ [حدود 7 روز قبل]
» فال روزانه ۹۹.۰۵.۰۹ [حدود 5 روز قبل]
» فال روزانه ۹۹.۰۵.۱۱ [حدود 3 روز قبل]
» فال روزانه ۹۹.۰۵.۰۸ [حدود 6 روز قبل]
» فال روزانه ۹۹.۰۵.۱۲ [حدود 2 روز قبل]

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • وداع تلخ در استادیوم تختی برازجان / میزبان همیشگی ، این بار میهمان بود
 • حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی استان بوشهر ۵۰ تا ۸۰ درصد افزایش یافت
 • تونل های انحراف آب سد دالکی به بهره برداری رسید/تصاویراختصاصی
 • ثبت ‌نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی از 13 مرداد شروع می‌شود
 • طلای ۱۸ عیار نرخ ارز دلار سکه طلا یورو/ جمعه ۱۰ مرداد ۹۹+جدول
 • حاج ناصر بازرگان نماد استقامت و پیروزی در ورزش / آخرین دونده ی دو ماراتن
 • ۱۲ طلبه خواهر بوشهری در غسل زنان فوت شده بر اثر بیماری کرونا مشارکت دارند / تصاویر
 • اعتراض اولیا دانش‌ آموزان به شهریه سنگین مدارس
 • زمانی که در حال خواندن خبر کرونا بودم فکر نمی کردم گریبان گیر خودم شود/ دوست داشتم پلاسمای خونم را به مبتلایان اهدا کنم
 • اقتدار داور به سن و سال نیست/ مسئولین به ورزش بانوان توجه بیشتری داشته باشند
 • کنکور سراسری با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی در دشتستان برگزار می شود/ خانواده ها و دانش آموزان نگرانی نداشته باشند
 • مهارت خودآگاهى
 • رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی نیازمند تفکر و مدیریت جهادی است
 • نشست هم اندیشی داوران لیگ ۲ و ۳ استان با مسوولان هیئت و کمیته داوران فوتبال بوشهر
 • صعود مشترک کوهنوردان برازجانی و یاسوجی به قله کینو / تصاویر
 • دکتر سروستانی از پزشکان متخصص شهر برازجان آسمانی شد / جزییات
 • ثبت ۱۲ فوتی جدید کرونا در استان بوشهر /فوت نوزاد ۲۳ روزه بر اثر کرونا / اضافه شدن ۴۰ تخت icu به تخت های ویژه
 • خودکشی جوان ۲۶ ساله در یکی از معابر شهری برازجان
 • وداع تلخ در استادیوم تختی برازجان / میزبان همیشگی ، این بار میهمان بود
 • کرونا حریف پدربزرگ ۹۷ ساله دشتستانی نشد
 • تشریح روند بازگشایی مدارس/مهر ۹۹، سال تحصیلی متفاوتی خواهیم داشت
 • پیام تبریک مدیر کل تأمین اجتماعی استان به مناسبت هفته تأمین اجتماعی
 • برای احیای ورزش باید از مدارس شروع کرد/زاهدی فرد داور مقتدری است
 • لایو در اینستاگرام عامل تهدید به انتشار تصاویر شخصی شد
 • سپاسگزار یا سپاسمند
 • بایدها و نبایدهای یک قرارداد
 • مسئولین؛ قهرمانان ورزشی استان را بیشتر بشناسند
 • حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی استان بوشهر ۵۰ تا ۸۰ درصد افزایش یافت
 • ۳۲۳ بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند/ افزایش آمار جان‌باختگان به ۱۳۶ مورد
 • تونل های انحراف آب سد دالکی به بهره برداری رسید/تصاویراختصاصی