امروز: دوشنبه 31 ارديبهشت 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 26 ارديبهشت 1392 - 14:53
جامعه اسلامی دانشجویی پیروان ولایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر:

شرکت در انتخابات و حضور مردم نشان دهنده میزان مقبولیت نظام و مسئولین است و از طرف دیگر نیز حضور گسترده مردم در انتخابات در عرصه بین المللی عزت و اقتدار نظام را تضمین کرده و فرصت شیطنت را از دشمنان خواهد گرفت.

بسمه تعالی
 
شرکت در انتخابات و حضور مردم نشان دهنده میزان مقبولیت نظام و مسئولین است و از طرف دیگر نیز حضور گسترده مردم در انتخابات در عرصه بین المللی عزت و اقتدار نظام را تضمین کرده و فرصت شیطنت را از دشمنان خواهد گرفت.
تشدید تحریم‌ها و فشارها، از برنامه‌های اصلی دشمنان در راستای ضربه‌زدن به آرمان‌ها و ارزش‌های والای این نظام مقدس است و با تبلیغات سوء درصدد از میان بردن انسجام، وحدت و همدلی میان مردم است تا مانع حضور آنان در انتخابات شوند، اما نقشه شوم آنان به‌واسطه درایت رهبر انقلاب با نامگذاری سال خنثی شد. شعار امسال با نام ( حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی ) یک راهبرد و مسیر مشخصی را به ما نشان می‌دهد که باید در این مسیر در راستای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی به جد تلاش کنیم. جمهوری اسلامی ایران اکنون بیش از گذشته در اوج عزت و اقتدار قرار دارد اما پیروی و عمل به منویات مقام معظم رهبری تنها راه ادامه عزت و اقتدار نظام خواهد بود.
امروز همه ما در برابر یک آزمون مهم و سرنوشت‌ساز قرار گرفته‌ایم که می‌طلبد نه تنها با حضور پرشور در عرصه انتخابات یک حماسه سیاسی را رقم بزنیم بلکه باید با انتخاب فرد اصلح در عرصه حماسه اقتصادی نیز سربلند باشیم . همچنین از نامزدهای انتخاباتی انتظارمی رود همانگونه که رهبر عزیز فرموده اند قانون را گردن نهاده و در تمام مراحل، پایبندی خود را به قانون به اثبات برسانند.خواست جامعه دانشگاهی و اقشار مختلف مردم از کاندیدا تمکین به قانون و رأی و نظر شورای محترم نگهبان است.
بدینوسیله جامعه اسلامی دانشجویی پیروان ولایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر در سال حماسه سیاسی و اقتصادی که لازم است دانشجویان در راستای تحقق منویات و مطالبات رهبر نیز تلاش‌های فراوانی داشته باشند و با شناخت ظرفیت‌ها و نیازهای موجود در این عرصه گام بردارند، از ملت شریف و عزتمند ایران اسلامی، همچنین اقشار مختلف اعم از جامعه دانشگاهی ، جامعه پزشکان، جامعه مهندسین، اصناف و ... دعوت بعمل می آورد تا در خلق حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی به پای صندوق های رأی رفته و در انتخابات 24 خرداد 92 شرکت نمایند/س.
 
 جامعه اسلامی دانشجویی پیروان ولایت
دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین