امروز: شنبه 18 مرداد 1399
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 16 تير 1399 - 07:33

اتحادخبر: فال روزانه ۹۹.۰۴.۱۶

اتحادخبر: فال روزانه ۹۹.۰۴.۱۶

 

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

 

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. تاکنون زندگی را جدی نگرفته‌اید و سالی که با تولدتان آغاز می‌کنید زمان آن است که رویکردی جدی و واقع‌گرایانه به زندگی در پیش بگیرید. ماه‌های شهریور و مهر امسال را به آرامی و بدون مشکل پشت سر خواهید گذاشت، اما اسفند و فروردینی که در پیش دارید، دشوارترین ماه‌های سال تولدتان به حساب می‌آیند و در این ماه‌ها بیشتر از همیشه حواس‌تان را جمع کنید و در ماه‌هایی که به پایان سال تولدتان باقی مانده، شرایطی برای افزایش دانش و مهارت فراهم می‌شود، از این شرایط نهایت استفاده را ببرید و سال تولدتان را با دستاورد‌های جدید به پایان برسانید.

فـال روزانـه - Daily Omen

با انرژی و اعتمادبه‌نفس از خواب بلند شده‌اید، به لطف این روحیه مشکلات را از سر راه بردارید. مدتی است که به فکر پس‌انداز و صرفه‌جویی هستید، اما خرج‌های زندگی امان شما را بریده و فرصتی برای پس‌انداز پیدا نکرده‌اید، امروز بخت با شما یار است چرا که پولی به دست‌تان می‌رسد و می‌توانید قسمتی از این پول را برای آینده پس‌انداز نمایید. به منزل یکی از دوستان یا آشنایان دعوت هستید و در این مهمانی حسابی به شما خوش می‌گذرد. فرصتی برای ابراز عشق به همسر یا عشق‌زندگی‌تان پیدا می‌کنید. مشکلاتی که در پیش دارید را با مشورت با بزرگ‌تر‌های خانواده حل کنید. وسواس بیشتری برای انتخاب دوست‌های خود داشته باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

انسان مردم‌داری هستید و قدر دوستان و آشنایان را می‌دانید، این روحیه امروز به کمک شما می‌آید و برای حل مشکلی که با آن روبرو شده‌اید از دوستان و آشنایان کمک بگیرید. احتمال ایجاد مشاجره میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان بسیار است. اصرار دارید که کار‌ها را به تنهایی انجام دهید و از اطرافیان کمک نمی‌گیرید، این روحیه را کنار بگذارید و روی کمک اطرافیان حساب باز کنید. کار‌ها را زودتر از همیشه انجام دهید و فرصتی از روز را برای خودتان کنار بگذارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

کار‌های زیادی را باید انجام دهید و سرتان حسابی شلوغ است، اما ناراحت و نگران نباشید چرا که به اندازه کافی انرژی برای انجام کار‌های روزانه بدست خواهید آورد و تمام کار‌های امروز را تا انتهای روز به پایان خواهید رساند. انسان تندرستی هستید و لحظه‌ای از سلامتی خود غافل نمی‌شوید، این رویکرد را در زندگی ادامه دهید و مطمئن باشید که کسی از سلامتی و تندرستی ضرر نکرده‌است. روز خوبی را به لحاظ مالی در پیش دارید و سود سرشاری روانه حساب‌های بانکی شما خواهد شد. به مهمانی یا مراسم مهمی دعوت هستید و در این مراسم زمینه آشنایی شما با فرد سرشناسی مهیا می‌شود. احتمال ایجاد سوء‌تفاهم میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد.

فـال روزانـه - Daily Omen

توجه بیشتری در امور مالی داشته باشید چرا که احتمال زیادی وجود دارد که ضرر کنید. اعضای خانواده را در شادی‌های خود سهیم کنید. با مشکلی در محل‌کار روبرو می‌شوید و برای حل این مشکل از هوش و ذکاوت سرشار خود کمک بگیرید. به یاد خاطره‌های خوش گذشته می‌افتید و یاد ایام قدیم در ذهن‌تان تداعی می‌شود. کدورت و دلخوری که میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد امروز از بین می‌رود.

فـال روزانـه - Daily Omen

خطری امروز سلامت وجود نازنین شما یا یکی از اطرافیان را تهدید می‌کند. میان شما و فردی مشاجره‌ای در می‌گیرد، اما این دعوا ختم به خیر خواهد شد. به لحاظ مالی افزایش درآمدی را تجربه می‌کنید. با فرد مهم و سرشناسی ملاقات می‌کنید و این فرد پندواندرز‌های ارزشمندی را در اختیار‌تان قرار می‌دهد. ایده بکری به ذهن‌تان خطور کرده، اما برای اجرای این ایده هراس دارید و نمی‌دانید چه کار باید بکنید. این ایده را دست‌کم نگیرید و امروز فکری که به ذهن‌تان رسیده را با اطرافیان و افرادی که تجربه و مهارت بیشتری نسبت به شما دارند در میان بگذارید و روی کمک این افراد برای اجرای این ایده حساب‌باز کنید. رابطه‌ای که با همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارید را سرشار از عشق و صفا کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز پرحادثه‌ای را آغاز کرده‌اید و بهتر است که بیشتر از همیشه حواس‌تان را جمع کنید. دنیا را به رنگ عشق و محبت می‌بینید و احساس می‌کنید که از همیشه بیشتر عاشق شده‌اید. وقت خود را با فکر به چیز‌های پیش‌پاافتاده و کم‌اهمیت، تلف نکنید. اعتماد کافی به همسر یا عشق‌زندگی‌تان ندارید و قبل از اینکه این وضعیت کار را به جای باریک بکشاند، فکری به حال آن بردارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

با نگرانی‌های زیادی در زندگی روبرو هستید و شبی نیست که خواب راحتی داشته باشید، قبل از اینکه ادامه این وضعیت کار شما را به بستر بیماری بیاندازد، امروز به خودتان مرخصی بدهید و با یکی از اعضای خانواده یا دوستان صمیمی که رابطه خوبی با ایشان دارید، گفتگو کنید و بار نگرانی‌های‌تان را زمین بگذارید. درستکاری پیشه کنید و اسیر وسوسه‌های دنیا نشوید. خبر مسرت‌بخشی را دریافت خواهید کرد. برنامه‌ای عاشقانه برای همسر یا عشق‌زندگی‌تان ترتیب دهید. برای رسیدن به موفقیت بیشتر از اعتمادبه‌نفس و اراده پولادین خود کمک بگیرید. کار‌های عقب‌افتاده را در زمان فراغت امروز انجام دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

یکی از اعضای خانواده به موقعیت اجتماعی شما حسادت می‌کند و این وضعیت امروز زمینه ناراحتی شما را فراهم خواهد کرد. به خاطر داشته باشید که تمام مشکلات دنیا را نمی‌توانید حل کنید و غصه بیش‌از‌حد فایده‌ای ندارد. از جایی که فکرش را نمی‌کردید پولی به دست‌تان می‌رسد. انتظارات خود را از همسر یا عشق‌زندگی‌تان کمتر کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

مدتی است که آرزو کرده‌اید فرصتی را برای استراحت پیدا کنید و لحظاتی را در تنهایی سپری نمایید، امروز آرزوی شما برآورده می‌شود و فرصتی را برای تنهایی و خلوت پیدا خواهید کرد. فردی از شما درخواست کمک مالی دارد، هر کاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای ایشان انجام دهید، اما در قبال پرداخت پول، از ایشان تضمین دریافت نمایید. فکری به حال سرووضع‌تان بردارید و با خرید چند دست لباس شیک و زیبا، حسابی خوش‌تیپ کنید. در کار‌ها صداقت پیشه کنید و مطمئن باشید مزد راستگویی و درستکاری خود را دریافت خواهید کرد. زمانی دست می‌دهد تا با استراحت و تفریح به آرامش برسید. امروز بر سر مشکلات کوچک و پیش‌پاافتاده، مشاجره‌ای میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان ایجاد خواهد شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

تلاش‌های یکی از اعضای خانواده امروز به بار می‌نشیند و به موفقیتی چشم‌گیر دست پیدا می‌کند. امروز مهمان ناخوانده‌ای به شما سر می‌زند. دستی گشاده دارید و انسان سخاوتمندی هستید، اما اجازه ندهید اطرافیان از این روحیه شما سوء‌استفاده کنند. عشقی گرم و آتشین در انتظار شما است. تلاش‌های همسر یا عشق‌زندگی‌تان را نادیده نگیرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز فردی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارد، تجربه‌های گران‌بهایی را با شما درمیان خواهد گذاشت. با پس‌انداز و صرفه‌جویی، ثبات مالی‌تان را در آینده ثبات بخشید. همکاران در محل‌کار یا اعضای منزل امروز برای انجام کار‌ها به کمک‌تان می‌آیند. مهمان ناخوانده‌ای به منزل شما می‌آید و مجبور می‌شوید فرصتی از روز را به پذیرایی از این مهمان اختصاص دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

به خاطر داشته باشید که عجله کار شیطان است و امروز بیشتر از همیشه صبر پیشه نمایید. قصد انجام کار مهمی را دارید، اما از اعتماد‌به‌نفس لازم برای اجرای این کار برخوردار نیستید و از انجام این کار مهم هراس دارید. امروز برنامه‌های خود را از این کار مهم با بزرگان فامیل درمیان بگذارید و مطمئن باشید که اعضای خانواده شما را در رسیدن به اهداف‌تان تنها نمی‌گذارند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز کار ناشایستی انجام می‌دهد و زمینه ناراحتی شما را فراهم می‌کند.کانال تلگرام اتحادخبر

مرتبط:
» فال روزانه ۹۹.۰۵.۱۴ [حدود 5 روز قبل]
» فال روزانه ۹۹.۰۵.۱۵ [حدود 4 روز قبل]
» فال روزانه ۹۹.۰۵.۰۸ [حدود 11 روز قبل]
» فال روزانه ۹۹.۰۵.۱۶ [حدود 3 روز قبل]
» فال روزانه ۹۹.۰۵.۱۳ [حدود 6 روز قبل]
» فال روزانه ۹۹.۰۵.۰۹ [حدود 10 روز قبل]
» فال روزانه ۹۹.۰۵.۱۱ [حدود 8 روز قبل]

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • بیش از دو میلیون خبر و گزارش نوشته ام/ چاپ خبر اعتصاب نانوایان برازجان در روزنامه آیندگان باعث افزایش دستمزد کارگران شد
 • مهمترین چالش رسانه ها عدم وجود نیروی متخصص است/ اولین و شیرین ترین گزارش من
 • گزارش و خبر باید مشکلی را از دوش مردم بردارد/ نبود پارک مطبوعات در استان بوشهر از مشکلات اهالی رسانه است
 • اضافه شدن 5 فوتی جدید در اثر کرونا /فوتی‌های مثبت در استان بوشهر به 352 مورد رسید
 • همیشه در تیررس مشکلات بعد از خبرهایمان هستیم/ مهمترین مشکل خبرنگاران عدم حمایت از طرف دولت است
 • گذری در گذر کهن
 • با حمایت های استاندار و معاون عمرانی استاندار پروژه بهسازی ورودی شهر سعدآباد با جدیت در حال اجراست/تصاویر
 • سرعت برای جمع آوری اطلاعات و‌ تولید خبر استرس آور است/ خبر صعود شاهین بوشهر به لیگ برتر، مهمترین خبری بود که تهیه کردم
 • تکریم خبرنگار
 • جزییات آمار کرونا در استان بوشهر /فوتی‌های مثبت در استان بوشهر به 355 مورد رسید
 • پیام تبریک ریاست اداره ورزش و جوانان دشتستان به مناسبت روز خبرنگار
 • پیام مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر به مناسبت روز خبرنگار
 • پیام تبریک ناظر گمرکات و مدیر کل گمرک منطقه ویژه اقتصادی بوشهر به مناسبت روز خبرنگار
 • پیام مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر به مناسبت روز خبرنگار
 • کار خبرنگاری با این شرایط یک ایثار است/ خبر من درباره "تکمیل نیروگاه اتمی بوشهر" خبر اول رسانه های ملی شد
 • در کنار پروژهای زیر بنایی از ارتقاء مبلمان شهری غافل نمی شوم/ خبرنگار، سرمایه اجتماعی از دید مجموعه مدیریت شهری
 • تونل های انحراف آب سد دالکی به بهره برداری رسید/تصاویراختصاصی
 • ثبت ‌نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی از 13 مرداد شروع می‌شود
 • اقتدار داور به سن و سال نیست/ مسئولین به ورزش بانوان توجه بیشتری داشته باشند
 • صعود مشترک کوهنوردان برازجانی و یاسوجی به قله کینو / تصاویر
 • جزئیات جدیدی از آتش سوزی در کارخانه سیمان دشتستان
 • اضافه شدن 10 فوتی جدید در اثر کرونا /بهبودی ۵۹۱۱ مورد تاکنون/ بستری ۳۰۶ بیمار
 • دائره المعارف معرفت و راه روشن مکتب
 • آتش سوزی در کارخانه سیمان دشتستان ۵ نفر مصدوم بر جای گذاشت/ جزییات
 • پیام تسلیت حزب کارگزاران سازندگی ایران شاخه استان بوشهر درپی درگذشت زنده یاد صدرالله محمدی باغملایی
 • افتتاح تونل های انحرافی آب سد دالکی/ هزینه ١٠٠ میلیارد تومانی برای احداث تونل‌ ها / تصاویر اختصاصی
 • اضافه شدن 11 فوتی جدید در اثر کرونا /فوتی‌های مثبت در استان بوشهر به 329 مورد رسید
 • بیش از دو میلیون خبر و گزارش نوشته ام/ چاپ خبر اعتصاب نانوایان برازجان در روزنامه آیندگان باعث افزایش دستمزد کارگران شد
 • هیچ انفجاری در شرکت صنایع سیمان دشتستان رخ نداده است
 • شماره جدید هفته نامه اتحاد جنوب منتشر شد
 • دکتر سروستانی از پزشکان متخصص شهر برازجان آسمانی شد / جزییات
 • خودکشی جوان ۲۶ ساله در یکی از معابر شهری برازجان
 • ثبت ۱۲ فوتی جدید کرونا در استان بوشهر /فوت نوزاد ۲۳ روزه بر اثر کرونا / اضافه شدن ۴۰ تخت icu به تخت های ویژه
 • وداع تلخ در استادیوم تختی برازجان / میزبان همیشگی ، این بار میهمان بود
 • کرونا حریف پدربزرگ ۹۷ ساله دشتستانی نشد
 • تشریح روند بازگشایی مدارس/مهر ۹۹، سال تحصیلی متفاوتی خواهیم داشت
 • برای احیای ورزش باید از مدارس شروع کرد/زاهدی فرد داور مقتدری است
 • در کنار پروژهای زیر بنایی از ارتقاء مبلمان شهری غافل نمی شوم/ خبرنگار، سرمایه اجتماعی از دید مجموعه مدیریت شهری
 • تونل های انحراف آب سد دالکی به بهره برداری رسید/تصاویراختصاصی
 • بایدها و نبایدهای یک قرارداد
 • مسئولین؛ قهرمانان ورزشی استان را بیشتر بشناسند
 • حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی استان بوشهر ۵۰ تا ۸۰ درصد افزایش یافت
 • حکم بخشدار ارم صادر شد
 • ثبت ‌نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی از 13 مرداد شروع می‌شود
 • شهرداری برازجان، ماسک هدیه داد/ تصاویر