امروز: شنبه 21 تير 1399
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 10 تير 1399 - 09:11
نماینده دشتستان در مجلس:

اتحادخبر:  نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: روند اجرای طرح‌های حوزه آب شهرستان دشتستان تسریع شود.

اتحادخبر:  نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: روند اجرای طرح‌های حوزه آب شهرستان دشتستان تسریع شود.

روند اجرای طرح‌های حوزه آب دشتستان تسریع شود

به گزارش  مهر، ابراهیم رضایی ظهر دوشنبه در نشست بررسی وضعیت آب استان بوشهر اظهار داشت: تأمین آب پایدار در شهرها و روستاهای استان بوشهر به عنوان یک دغدغه اساسی مطرح است.

وی رفع مشکلات مردم در زمینه تأمین آب شرب و آب کشاورزی را ضروری دانست و ادامه داد: نمایندگان استان در مجلس نیز موضوع آب را به عنوان یک اولویت مهم در دستور کار دارند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: روزهای گرم تابستان میزان مصرف آب در استان بالا می‌رود و نیاز است که نسبت به تأمین آب مورد نیاز مردم اقدامات اساسی صورت گیرد.

وی با اشاره به اینکه حل مشکلات آب آشامیدنی مردم در شهرها و روستاهای استان بوشهر نیازمند تلاش جهادی است افزود: باید فعالیت‌های شبانه‌روزی انجام شود تا مردم با کمترین مشکل در زمینه تأمین آب روبرو باشند.

رضایی بر لزوم تسریع در روند اجرای پروژه‌های حوزه آب استان تاکید کرد و گفت: برای انتقال آب از سد ارغون و تنگ‌ارم دشتستان به شهرها و روستاها اقدامات مهمی اجرا شده که از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی با تاکید بر تسریع در اجرای طرح‌های آب‌شیرین‌کن دشتستان اضافه کرد: از دیگر مطالبات مردم ایجاد مخازن ذخیره آب در نقاط مختلف شهری و روستایی دشتستان است که باید اجرایی شوند.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها