امروز: شنبه 21 تير 1399
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 05 تير 1399 - 09:51
مدیرعامل آبفا بوشهر:

اتحادخبر: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر از اتمام مهلت سه‌ماهه تعویق پرداخت قبض‌ آب به سبب بیماری کرونا در استان خبر داد.

اتحادخبر: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر از اتمام مهلت سه‌ماهه تعویق پرداخت قبض‌ آب به سبب بیماری کرونا در استان خبر داد.

مهلت کرونایی پرداخت قبض آب در استان بوشهر تمام شد

به گزارش مهر؛عبدالحمید حمزه‌پور اظهار داشت: اکنون مهلت سه‌ماهه تعویق پرداخت قبض آب به سبب بیماری کرونا پایان‌یافته و مشترکان نسبت به پرداخت قبض آب اقدام کنند تا میزان بدهی آنان افزایش نیابد.

 

وی اضافه کرد: شرکت آب و فاضلاب از بودجه دولتی بهره‌مند نیست و متکی به پرداخت آب‌بهای مصرفی شهروندان است.

حمزه پور گفت: پرداخت به‌موقع قبوض آب روند ارائه خدمات به مردم را افزایش می‌دهد و از آن‌طرف در جلوگیری از انباشته شدن بدهی‌های آب مصرفی مشترکین نقش مهمی دارد.

 

وی با بیان اینکه در پی شیوع کرونا میزان بدهی آب مصرفی در بخش‌های خانگی و تجاری استان بوشهر افزایش قابل‌ملاحظه‌ای داشته است اظهار داشت: استمرار خدمات‌رسانی مطلوب و اجرای طرح‌های متعدد آب‌رسانی با پرداخت به‌موقع قبوض آب توسط مشترکان امکان‌پذیرتر خواهد بود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر خاطرنشان کرد: در پی شیوع گسترده بیماری کرونا از ابتدای اسفندماه پارسال بسیاری از کسب‌وکارها را با مشکلات جدی مواجه کرد و بر همین اساس مقرر شد مهلت سه‌ماهه‌ای برای پرداخت قبض‌های آب و برق برای مردم در نظر گرفته شود.



کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها